xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Austria styl atletico może jakiś babol się uda haha
0
@GeneralXavi jak to jest dla ciebie intensywność to ja nie wiem :D
0
Słabizna meczycho, Argentyna lelum Polelum, Austria zbyt chaotycznie gra
1
Lewy mu się włączył, czyli pajacerke
4
Belgia styl Turcji, klepały klepały i wyklepaly 0-0 hahaah
4
https://zapodaj.net/plik-baHxGfny9y
Ma ktoś haka? Xd
1
Fajnie komentatorzy, gość z Korei uwalił z 30m piłka w trybuny kibic złapał piłkę tam taka feta radość że se gość piłkę złapał, a jeden komentator mówi no widać radość kibiców nie to co bramkarz Korei który " babaola zrobił"a drugi mówi już nie bądź taki uszczepliwy xD
0
Kongo wrzutki jak w B klasie, na chorągiewkę i jedziesz młody xd
0
Z tego Silvy Real to będzie miał pociechę, chłop się odbija jak od sęka
0
Ja to nie lubię takich meczy, gol o taki z du... I granie przyjął oddał z marnym Kongo. Tu powinno być z 3:0 do 1polowy, słabe mistrzostwa
1
@Blantozaur przeczytałem, jakbym nie czytał to bym nie wrzucał zapytania :D nic nie mam a kolega sprzedaje i się zastanawiam mocno czy by tak jakoś go nie wziąć. Ale chatgpt mówił że słaby zestaw hehe
0
Siemanko, ktoś zna się na kompa i powie mi czy o to taki zestaw za 1.4k warto ?
https://zapodaj.net/plik-qgw9gWmczv
5
I to się nazywa gra, a nie 5000000mln podań i tak chuya z tego -,-
1
Boże kolejny anty futbol, chyba najlepiej z tych wszystkich dotychczasowych meczy to Korea pokazała jak się gra.
3
Myślę, że warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Renke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.
0
Adwokat strzelił hahahahaha śmiech na sali
0
Curacao 82 miejsce Polska 36 xD
2
Ale mają kondycję ta Kanada, szkoda że nie wpadło
3
Kanada 7 różny, a Arsenal w finale z PSG przez 90minut ani jednego hahaha
4
Ale chłopy se sytuację pie... , w b klasie to by cię zjedli a tu gość xD
0
@Sulimo a co ty myślałaś że Kanada wygra ? Na papierze Bośnia ma lepszą ekipę, piękny kurs był 5.50
3
Fajny meczyk w miarę dobre tempo, ale Kanada co podania maści...
3
@AmigoBlancos padło wszystko,u mnie to samo.
0
Eh te mistrzostwa to wielkie G będzie, chłopy coś grają antyfutbol, najlepsze że goście z 40m biją xD
0
NIKE SHOX TL klasa czy obciach ?
7
Życzę wam zdrowia bo jak jest zdrowie to możecie wszystko...
https://zapodaj.net/plik-RxLuiIqfIu
1
Hahahaah parodia nie finał, chłopy po 11mln za sezon biorą a gość karnego kopać nie umie. Dobrze że jutro okręgówka to se pykne męczyka na chillout
0
Karny jak nic powinien
1
Psg należy się ten finał jak psu buda, chłopy co gniotą ten mierny Arsenal..
0
Ja nie wiem jak ten Arsenal mistrza zdobył i doszedł do finału hahaha ani jednego różnego na takim poziomie paralitykim