0

Austria styl atletico może jakiś babol się uda haha

0

@GeneralXavi jak to jest dla ciebie intensywność to ja nie wiem :D

0

Słabizna meczycho, Argentyna lelum Polelum, Austria zbyt chaotycznie gra

1

Lewy mu się włączył, czyli pajacerke

4

Belgia styl Turcji, klepały klepały i wyklepaly 0-0 hahaah

4

1

Fajnie komentatorzy, gość z Korei uwalił z 30m piłka w trybuny kibic złapał piłkę tam taka feta radość że se gość piłkę złapał, a jeden komentator mówi no widać radość kibiców nie to co bramkarz Korei który " babaola zrobił"a drugi mówi już nie bądź taki uszczepliwy xD

0

Kongo wrzutki jak w B klasie, na chorągiewkę i jedziesz młody xd

0

Z tego Silvy Real to będzie miał pociechę, chłop się odbija jak od sęka

0

Ja to nie lubię takich meczy, gol o taki z du... I granie przyjął oddał z marnym Kongo. Tu powinno być z 3:0 do 1polowy, słabe mistrzostwa

1

@Blantozaur przeczytałem, jakbym nie czytał to bym nie wrzucał zapytania :D nic nie mam a kolega sprzedaje i się zastanawiam mocno czy by tak jakoś go nie wziąć. Ale chatgpt mówił że słaby zestaw hehe

0

Siemanko, ktoś zna się na kompa i powie mi czy o to taki zestaw za 1.4k warto ?

https://zapodaj.net/plik-qgw9gWmczv

5

I to się nazywa gra, a nie 5000000mln podań i tak chuya z tego -,-

1

Boże kolejny anty futbol, chyba najlepiej z tych wszystkich dotychczasowych meczy to Korea pokazała jak się gra.

3

Myślę, że warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Renke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.

0

Adwokat strzelił hahahahaha śmiech na sali

0

Curacao 82 miejsce Polska 36 xD

2

Ale mają kondycję ta Kanada, szkoda że nie wpadło

3

Kanada 7 różny, a Arsenal w finale z PSG przez 90minut ani jednego hahaha

4

Ale chłopy se sytuację pie... , w b klasie to by cię zjedli a tu gość xD

0

@Sulimo a co ty myślałaś że Kanada wygra ? Na papierze Bośnia ma lepszą ekipę, piękny kurs był 5.50

3

Fajny meczyk w miarę dobre tempo, ale Kanada co podania maści...

3

@AmigoBlancos padło wszystko,u mnie to samo.

0

Eh te mistrzostwa to wielkie G będzie, chłopy coś grają antyfutbol, najlepsze że goście z 40m biją xD

0

NIKE SHOX TL klasa czy obciach ?

7

Życzę wam zdrowia bo jak jest zdrowie to możecie wszystko...

https://zapodaj.net/plik-RxLuiIqfIu

1

Hahahaah parodia nie finał, chłopy po 11mln za sezon biorą a gość karnego kopać nie umie. Dobrze że jutro okręgówka to se pykne męczyka na chillout

0

Karny jak nic powinien

1

Psg należy się ten finał jak psu buda, chłopy co gniotą ten mierny Arsenal..

0

Ja nie wiem jak ten Arsenal mistrza zdobył i doszedł do finału hahaha ani jednego różnego na takim poziomie paralitykim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?