0

5 gol z rzutu wolnego jest kozak :D

0

MESSI THE KING to jest prze ... ^^ VAMOS !!!

0

Każdy mówi że wolny dla Coutinho, ale Messi nie oglądał na yt Free Kick Coutinho :D

0

Proszę Państwa ! siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy ! VAMOS ;)

0

Wróciłem sobie z meczu czytam skład i nie dowierzam nie ma Gomesa !

0

Podbijam ^^

0

no wiem. ale i tak szacunek siedzieć na takim mrozie :D

5

Kiibice Buffalo Bills na meczu z Indianapolis Colts.
Klub zatrudniał chętnych do łopatowania śniegu, płacąc 11 baksów / h i dając darmowy bilet za 4 godzinna szychtę

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/28467632_270714863463555_2097644303685799152_n.jpg?oh=dfb9354da7663fbbd3a7cd40e5ecbc96&oe=5B460158

1

jak najbardziej ;]

31

Arek Milik po 160 dniach przerwy wraca do kadry meczowej Napoli!

0

to git, może mecz zostanie powtórzony xDDDD

0

Bo ta

0

Fajnie mi się oglądało z opóźnieniem ...

2

gdzieś tam człapie po boisku xD

0

Prześpij się ;)

6

a Iniesta ile z 10 ?

0

Dembele jakie wrzutki o cie c.... klasycznie. Neymar to by tutaj Rabone zasadził

0

Wstawaj ch***** nie udawaj :D

0

Ło Digne na 8 piętro jak nie lepiej xDDDDDDDD

0

co się śmiejesz ? tu się walczy o punkty a nie takie chodzenie lelum polelum

0

ale ten Iniesta to jest słaby co podanie to strata...

0

Suarez stoi przy tym wolnym a nigdy nie kopie :(

0

czo ten Suarez ?!

1

Dobra, Valverde Coutinho grać nie może LM dlaczego nie gra ? ty masz coś nie tak ?

0

nic, jeszcze Brożek i atak na lata ;)

0

Sylwester dawno się skończył ale go trzyma :D

0

Wróciłem dopiero z treningu, jak tam Barca się prezentuje dlaczego Dembele i Coutinho nie grają ?

44

Stadion Deportivo Alavés również musiał uporać się z nieprzewidzianymi warunkami atmosferycznymi.

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/28467694_1807725852593023_2591112796610349132_n.jpg?oh=f07dc030485aea133e315eec1511892a&oe=5B475172 :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?