xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
no a może nie ? może przesadziłem ale więcej by wniósł jak ten Gomes ;)
1
uwierz mi że gdyby dostawał tyle minut co Gomes, to by na pewno stał się podstawowym zawodnikiem ;)
1
cieszę się że Denis w końcu dostaje szansę ;)
22
Małżeństwo na lotnisku pyta pilota:
- Ile będzie kosztował przelot?
- Za darmo jeśli ani razu nie krzykniecie.
- Zgoda.
Lecą a pilot wyprawia różne akrobacje ale nikt nie krzyknął. Przy lądowaniu pilot mówi:
- Gratulacje!
A mąż na to:
- A wie pan że raz chciałem krzyknąć?
- A kiedy?
- Kiedy moja żona wypadła z samolotu. ;]
0
no właśnie ten CSKA martwi mnie Lyon co prawda jedzie w osłabieniu, a wiadomo Moskwa u siebie Mocna ;)
0
Tottenham - Juventus - 1
AC Milan - Arsenal - 1
CSKA M. - Lyon - 1
Dortmund - Salzburg - 1 co o tym sądzicie wariaty ? :D
1
najlepszy Sportu ;) Vamos !
0
chyba kompa nie wyłącza :D
5
Neymar gra w PUGB :D a nawet w nicku ma euro ;]
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/28701225_454228648331165_9179274128926538492_o.jpg?oh=024354bb1c4f7acabead3244135a2fd7&oe=5B4AAEA3
0
jeden jest co prawdę powie :D polać mu ;)
0
to na ch*** go kupili ? :D
1
150mln poszło w błot :D
2
nie zdziwiłbym się ;)
5
Grizmann do Barcy ma w lecie za 100baniek to po co on nam jak Dembele ława ? fck logic
0
żeby siedział na ławie xDDD
0
Coutinho ma ładnego speeda ;)
2
Gomes to się o własne nogi potyka xD
1
Dembele to taki Zlatan będzie ;/
0
Gomes to gwiazdka po Euro i jestem ANTY temu typowi. a jak Barca napisała fichado to połowa pisała że będzie pożytek taki pożytek jak z Douglasa ;)
0
ułom weź wyjdź. ATM to nie ogórki że może se objechać jak chce :)
0
oszalałeś ? jeszcze parę meczów rozegra :D
0
Gramy w 10 a ATM nawet bramki nie potrafi strzelić :D
2
a mógł oddać...
0
wy tutaj piszecie brawo Lewandowski a tutaj chodzi o Marcina xD
0
chciałbym tak kiedyś u siebie w meczach tak z wolnych walić ale to jest chyba nie osiągalne :D
3
Umtiti środkowy obrońca ma lepszy drybling jak ten nasz Gomeshino haahah
0
chyba w Podbeskidzie Bielsko-Biała :D
5
hahah Gomes w swoim stylu ^^
0
ale bomba poszła od kocura ;p
4
ale jaja Gomes XDDDDDDD