- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1604 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1604 Culés
1
cieszę się że Denis w końcu dostaje szansę ;)
3
@xVENUMx Oby nie zbłaźnił się tak jak ostatnio.
7
@Bartek22 Zagrał może i słabo, ale "zbłaźnił się"?
1
@Bartek22 uwierz mi że gdyby dostawał tyle minut co Gomes, to by na pewno stał się podstawowym zawodnikiem ;)
1
@xVENUMx Denis podstawowym zawodnikiem?
2
@Pusshi no a może nie ? może przesadziłem ale więcej by wniósł jak ten Gomes ;)
1
@xVENUMx Oczywiście, że nie. Dla mnie Gomes jest lepszym zawodnikiem w systemie Valverde niż Denis i nie dziwie się, że to na niego woli stawiać
1
@Pusshi Gomes lepszy jak on się o własne nogi przewraca
1
@Skila_nie_kupisz no dokładnie ;)
1
@Pusshi Tak z ciekawosci spytam co Gomes wnosi w systemie Valberde?
0
@Skila_nie_kupisz Aż szkoda to komentować.. :)
0
@KamQiX Zagrał beznadziejnie. Mówię o meczach z Celtą i Espanyolem. Tracił większość piłek, nie prowadził gry, o grze obronnej lepiej nie wspominać i truskawka-zmarnował 2 nawet nie 100, ale 200% sytuacje.
Barcelona-Espanyol
http://www.fcbarca.com/mecz/6717/rcd-espanyol-fc-barcelona/oceny-za-mecz
Barcelona-Celta
http://www.fcbarca.com/mecz/6687/rc-celta-vigo-fc-barcelona/oceny-za-mecz
Z Celtą zagrał słabo, ale nie beznadziejnie. Mecz z Espanyolem to już była tragedia. I można mówić, że bez rytmu, że wszyscy zagrali słabo itp. Na pewno tego meczu nie można zaliczyć do udanych w wykonaniu Barcy, ale chociażby nawet Carles Alena wyglądał w tym spotkaniu o niebo lepiej od Denisa.
1
@Barca_bwo Gra w defensywie przede wszystkim. Denis nie ma o tym pojęcia tak samo jak o jakiejkolwiek taktyce