xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co jeden to lepszy :D
0
Propsuje Denisa bo lepiej gra tylko mu ten trener nie daje minut, a teraz jak zagrał 35min to wszyscy ale ładnie gra ;) oglądałem jak grał w BVB Dembele i nigdy mnie nie przekonywał ten transfer. na stukał tam 21 asysty i Barca musiała szybko załatać dziurę po Neymarze tak załata że nie osiągnie tyle co Neymar :D
0
jestem jaki jestem ;)
1
po prostu transfer nie wypał i tyle nie ma co się rozczulać, bo jest Coutinho i w lecie ma dojść ten cały Grizmann to zapomni się że ktoś jest taki w klubie :]
0
Kontuzja.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
eh mówiłem że Denis utyka i ło kontuzja.
0
Dembele 2 strata 1 wrzutka w stylu Marcelo.
0
spokojnie, jeszcze z 4 sezony i się spłaci :D
0
Anty temu transferowi ;)
0
no tak,i po taniości pewnie. a nie 150 czy ileś tam ;)
0
oglądam meczyk i patrzę na grę Denisa ;)
0
ja nie wiem co on tutaj jeszcze robi
1
tym dośrodkowaniem potwierdza ile jest warty ^^
2
to jest cały Dembele + taki że szybki :) a tak to te ściąganie do środka same straty 0 pożytku .
0
Denis utyka nie dobrze :(
0
ło Gomesik prawie asysta ale nie tam gdzie trzeba :D
1
no ale i tak powiedzą że się rozkręci :D
0
Ten Melendo przy Mina to można nazwać Ojciec z Synem :D ale Barca byka ściągnęła :D
0
śmieje :D
1
Digne co to bylo ufff dobrze że Ter Stegen wyłapał ;)
1
Dembele w swoim stylu, strzał na 8 piętro :D
0
Fajna ta dziennikarka :D
1
0
rozumiem ;)
0
wrr szkoda...
0
nie będzie meczu z Polskim komentatorem ?
0
no przecież nie Boniek :D
0
Szybszy od Teleexpressu :D
1
no dokładnie ;)