0

co jeden to lepszy :D

0

Propsuje Denisa bo lepiej gra tylko mu ten trener nie daje minut, a teraz jak zagrał 35min to wszyscy ale ładnie gra ;) oglądałem jak grał w BVB Dembele i nigdy mnie nie przekonywał ten transfer. na stukał tam 21 asysty i Barca musiała szybko załatać dziurę po Neymarze tak załata że nie osiągnie tyle co Neymar :D

0

jestem jaki jestem ;)

1

po prostu transfer nie wypał i tyle nie ma co się rozczulać, bo jest Coutinho i w lecie ma dojść ten cały Grizmann to zapomni się że ktoś jest taki w klubie :]

0

Kontuzja.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

eh mówiłem że Denis utyka i ło kontuzja.

0

Dembele 2 strata 1 wrzutka w stylu Marcelo.

0

spokojnie, jeszcze z 4 sezony i się spłaci :D

0

Anty temu transferowi ;)

0

no tak,i po taniości pewnie. a nie 150 czy ileś tam ;)

0

oglądam meczyk i patrzę na grę Denisa ;)

0

ja nie wiem co on tutaj jeszcze robi

1

tym dośrodkowaniem potwierdza ile jest warty ^^

2

to jest cały Dembele + taki że szybki :) a tak to te ściąganie do środka same straty 0 pożytku .

0

Denis utyka nie dobrze :(

0

ło Gomesik prawie asysta ale nie tam gdzie trzeba :D

1

no ale i tak powiedzą że się rozkręci :D

0

Ten Melendo przy Mina to można nazwać Ojciec z Synem :D ale Barca byka ściągnęła :D

0

śmieje :D

1

Digne co to bylo ufff dobrze że Ter Stegen wyłapał ;)

1

Dembele w swoim stylu, strzał na 8 piętro :D

0

Fajna ta dziennikarka :D

1

to jest kozak :D

0

rozumiem ;)

0

wrr szkoda...

0

nie będzie meczu z Polskim komentatorem ?

0

no przecież nie Boniek :D

0

Szybszy od Teleexpressu :D

1

no dokładnie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?