1

#grypa#zima#wy..... :(

0

Auuu można pić xD

0

ale jaja 2;1 :D #CAMPEONES BARCELONA
1992
2006
2009
2011
2013
2015
2018

7

a kiedy nie dawał ? :) Coutinho to kocur, chciałbym mieć tyle siły co on ;)

0

Nie wiem jak wy ale mi się wydaje ze Stochowi na mamutach słabo idzie :)

6

Schudł ten neymar trochu

0

Podpinam.

0

Jak może 12tys luda oglądać na yt mecz relacje minuta po minucie xd

0

Wy tu gadu gadu a ja pierwszy raz oglądam z relacji xD

1

Link na telefon poratuje ktoś? :)

0

Kto uderzał? Bo na telefonie siedzę xd

0

Młody na kompie siedzi :( poratuje ktoś linkiem na telefon?

0

Tak samo myślimy xD

14

Salah - 4 bramki
Icardi - 4 bramki
Messi - dzisiaj 5

5

0

Pytanie do tych co obstawiają, mam 2 konta na sts i efortunie gdzie lepsze są kursy czy coś?

7

^^

Siedzi facet u kochanki. Późno
trzeba wracać. Mówi do kochanki:
- Daj trochę wódki, ochlapię się, to nie będzie czuła twoich perfum.
Wchodzi do domu, a żona go po
mor...
- Za co?
- Myślałeś, ze jak się poperfumujesz to nie
poczuję, że wódkę piłeś?

0

no wiadome ! :D

1

śnigu naje.... :D

11

Niesamowita siła reprezentacji Francji ;]

http://sportowememy.pl/upload/6ff9c3dbed4281d44e19b6296607043c.jpg

0

pięknie to kolego ująłeś :D i jeszcze wpadać do basenu xD

0

na onecie te za... ploty czytałeś ? :D

0

no ta :D

0

słaby internet :D

0

Kurła ale Stoch to jest kozak,jeszcze jakby pobił rekord skoczni :p

0

wy się śmiejecie z Moraty xD

https://streamja.com/RLk

21

https://imgur.com/RQaiCYc Według TVN Manchester United nadal gra w LM xD

0

a jaaa... na 3 zmianie... :D

1

xD to gicior ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?