xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
79
Dlaczego w pierwszej klasie nikt nie bije małego Cygana?
-Bo jego ojciec chodzi do szóstej. :D
73
takie tam z rana :D
- Poproszę wódkę z colą.
- Skończyła się. Może być pepsi?
- Może być.
I dostałem pepsi z colą.
3
To też nie ciekawie :D
42
Kumpel kiedyś mówił jak dorwał zaje*** zioło, mówił że w życiu takiego nie palił no i jak to po tym zwykle bywa, złapało go gastro. Poszedł do kuchni, nastawił sobie pizze na jakieś 5 minut i wrócił do pokoju. Mówił że usiadł sobie na fotelu i mu tak było zaje*** wygodnie ze po prostu zasnął. Budzi się, taki zajeb*** wypoczęty, mówił ze dawno się tak nie wyspał no i idzie do kuchni, patrzy a tam jeszcze 2 minuty zostały. :D
0
coś się zj... :V
0
nie nie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
23
już nie przesadzaj ;)
1
idę zaraz :D
33
foto meczu ?
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/28379054_1591866724184246_19347986524074985_n.jpg?oh=f3a07f4e26fa70a132ed94cbe193fd81&oe=5B4D4457
0
nie,nie lepiej Firmino wykupić za drobne ;)
4
sprzedać Dembele póki jest coś wart ;)
0
Dembele asysta odpalił się xD
0
Ney wróć !
0
Coutinho jest kocur fajny tercet CMS ;)
0
Alba biegnie ile wlezie nic nie poda...
0
ja nie, ale ten ktoś to ma racje ;) to tylko asysta
0
jak Semedo za nim był :D
1
ło trika zrobił i podał na aut :D dobry jest
0
dałem 6-1 ale chcę więcej :D
2
i ło Dembele kuleje ...
0
Mi się podoba dzisiaj gra Coutinho powroty,strzały,podania ;) a Dembele jak ma dostać piłkę jak stoi nie idzie za akcją ;)
0
to jest cały Coutinho ! ! !
0
ciiiii, oglądaj
1
Może wykrakam jak będzie karny to chciałbym aby Messi oddał Dembele :D
0
a morze wutki by sie napiil ? -,-
0
albo niespełna rozumu :D
1
wiem że nie zagra bo to PKS ;)
4
Chelsea patrz jaki łomot dostaniecie u nas, szkoda Coutinho :D
0
tak ma być ;) jak na treningu ^^