79

Dlaczego w pierwszej klasie nikt nie bije małego Cygana?

-Bo jego ojciec chodzi do szóstej. :D

73

takie tam z rana :D

- Poproszę wódkę z colą.
- Skończyła się. Może być pepsi?
- Może być.

I dostałem pepsi z colą.

3

To też nie ciekawie :D

42

Kumpel kiedyś mówił jak dorwał zaje*** zioło, mówił że w życiu takiego nie palił no i jak to po tym zwykle bywa, złapało go gastro. Poszedł do kuchni, nastawił sobie pizze na jakieś 5 minut i wrócił do pokoju. Mówił że usiadł sobie na fotelu i mu tak było zaje*** wygodnie ze po prostu zasnął. Budzi się, taki zajeb*** wypoczęty, mówił ze dawno się tak nie wyspał no i idzie do kuchni, patrzy a tam jeszcze 2 minuty zostały. :D

0

coś się zj... :V

0

nie nie :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

23

już nie przesadzaj ;)

1

idę zaraz :D

0

nie,nie lepiej Firmino wykupić za drobne ;)

4

sprzedać Dembele póki jest coś wart ;)

0

Dembele asysta odpalił się xD

0

Ney wróć !

0

Coutinho jest kocur fajny tercet CMS ;)

0

Alba biegnie ile wlezie nic nie poda...

0

ja nie, ale ten ktoś to ma racje ;) to tylko asysta

0

jak Semedo za nim był :D

1

ło trika zrobił i podał na aut :D dobry jest

0

dałem 6-1 ale chcę więcej :D

2

i ło Dembele kuleje ...

0

Mi się podoba dzisiaj gra Coutinho powroty,strzały,podania ;) a Dembele jak ma dostać piłkę jak stoi nie idzie za akcją ;)

0

to jest cały Coutinho ! ! !

0

ciiiii, oglądaj

1

Może wykrakam jak będzie karny to chciałbym aby Messi oddał Dembele :D

0

a morze wutki by sie napiil ? -,-

0

albo niespełna rozumu :D

1

wiem że nie zagra bo to PKS ;)

4

Chelsea patrz jaki łomot dostaniecie u nas, szkoda Coutinho :D

0

tak ma być ;) jak na treningu ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?