xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gramy 4-4-2 a nie 4-3-3 ;)
0
ale Real ma dziwne ustawienie Benzema typowa 9 to biega jak jeździec bez głowy w środku,bok,środek wtf ...
0
to jak wzrasta, to muszą Madryt sprzedać aby Lewego kupili :D
0
a gość jakiś obrońca z Alaves wy... się i pomoc potrzebna była, owinęli mu bandażem czy to czymś a komentator ręka złamana xD
0
bo te eleven pie... głupoty :)
1
Złamana ręka XDDDDDDDD
0
a ty pełnoletnia ? :D
0
u mnie -7 :(
0
dałem na Lei. ale tam je.. :D mam strzelców :D
41
Teleturniej.
- Panie Mateuszu, kategoria faktury.
- Na siebie. :D
0
USB to ISO :D
0
dobrze wiedzieć ;D
0
no też chcę :D ale ten Inui to pi... celownik ma fest
0
o fajnie by było ;)
1
Leicester :V
0
to lipa ;(
0
a tak z innej beczki to z tym grajkiem Alen Halilović co się dzieje ? :D
0
po meczu z Barcą dałem na Eibar mam nadzieję że warto było :D
0
min 3 zdarzeń kurs min 1.90 jeśli się nie mylę musisz obrócić 3x :P
80
:D
- Czy są rowery?
- Nie.
- A czy są rolki?
- Kobieto! To sklep monopolowy, nie ma tu rolek!
- Jest pan świadkiem, próbowałam zająć się sportem. Dwie butelki wina proszę.
0
to fajnego masz kumpla ^^
0
Niemcy win
0
Torino
0
ja to samo mógłbym na ławce też siedzieć :D
0
a ty wolałbyś mniej zarabiać ? :D
1
a tam ktoś kurs 6,5 wyłapał :D
0
PW
0
Są tu jacyś starsi cules ci co pracują ? mam parę pytań odnośnie pitu :/
1
hahahahah
0
albo Neymar :D