witexor
Dołączył/a: marzec 2012
Knurów
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A mi się wydaje, że Barcelona by jakoś wynagrodzić to wszystko polskim kibicom, wystąpi w pełnym pierwszym składzie, a po za tym dadzą jakiś popis przed/po meczu typu spotkanie z fanami czy coś takiego. Jakby nie patrzeć sporo osób wydało mnóstwo pieniędze nie tylko na bilety (które będą ważne, bądź zostaną sprzedane/zwrócone pieniądze) ale też na nocleg, hotele, pobrali urlopy itd. W każdym bądź razie, pełna profeska :)
0
Luis Enrique:
2008–2011 Barcelona B
2011–2012 AS Roma
2013– Celta Vigo
Pep Guardiola:
2007–2008 FC Barcelona B
2008–2012 FC Barcelona
2013– Bayern Monachium
-------------------------------------------------------------------------
Pep obejmując stanowisko trenera barcy miał mniejsze doświadczenie niż Luis, a co osiągnął z Barcą?? Wszystko. Czemu więc Luis nie mógłby na prowadzić do sukcesów? Nie zawsze doświadczony drogi trener wygrywa wszystko. Wystarczy spojrzeć na Real ;)
0
Mam też gdzieś tam cichą nadzieję, że Tito się wyleczy w 100% i powróci na ławkę trenerską, by dowieść nam i światu, że zasługuje na miano trenera. Ale najpierw zdrowie, potem kariera :)
0
Pro jeszcze nie jest. Tak dobry jak Bielsa również. Ale... Guardiola też nie był PRO jako zostawał trenerem Barcy, w sumie miał jeszcze mniej doświadczenia niż Enrique, a wiecie do czego nas doprowadził :) Jeśli faktycznie Luis zostanie trenerem, to trzeba życzyć powodzenia i liczyć na to, że to kolejny Pep ;)
0
Bielsa, Heynckes, Rijkaard i Villas-Boas i Enrique. Bielsa chyba najlepsza, i najłatwiejsza opcja. Heynckes odniósł sukces z Bayernem, no ale jakich on tam miał zawodników (średnia wzrostu 1,80) mogli walczyć o piłkę itd, po za tym jest na emeryturze. Rijkaard już trenował Barce, więc mógłby spróbować jeszcze raz. Villas-Boas, strasznie doświadczony, prowadził topowe drużyny, również w Anglii, trudniejsze lidze niż hiszpańska, ale mógłby nie przywyknąć do stylu hiszpańskiego i Barcelony. Enrique w sumie sukcesów większych nie odniósł, doświadczenia też nie ma, ale zna filozofie klubu, prowadził rezerwy, mógłby podołać :) Pamiętajmy, że Guardiola przed barcą tylko Barce B miał. Bielsa może nie prowadził topowych drużyn jak Villas-Boas czy Heynckess, ale osiągnął tytuł z Athleticiem, sukcesy z reprezentacją Chile (zna Sancheza :D) no i jest akutalnie bez pracy, więc łatwy do nabycia. Jak dla mnie wybór między Enrique a Bielsą - I tutaj zawodnicy powinni pomóc zarządowi wybrać trenera, z którym chcieli by pracować, bo obaj są dobrymi kandydatami.
0
Ponoć Smuda jest chętny objąć Barcelonę! Brać go! Ma doświadczenie w Europie, na Euro również. Idealny kandydat!
--------------------------------------------------------------------------------------------
Bez jaj! Może wreszcie sprowadzą kogoś doświadczonego, obeznanego, i PRO a nie asystenci/ no name-y i inni...
0
Co ty pieprzysz? Bez trenera mieli grać? Pomyśl...
0
Przecież oni się o tym dopiero dzisiaj dowiedzieli. Myślicie, że jutro jak gdyby nigdy nic przyjadą sobie i zagrają mecz? Potrzebują czasu na ogarnięcie tego. Możliwe, że Tito poprowadzi zespół z Bayernem (Tito vs Pep to jednak ciekawy mecz), ale na razie wszystko za szybko się dzieje dla nich.
0
Niemożliwe, że Klopp :D
Dziwi mnie Zubizaretta w tej puli xD
Ale były by jajca, jak by on trenerem został :D
0
SkyBet przyjmuje już zakłady kto zostanie nowym trenerem. Niektóre są dość dziwne xd
Rubi 11/10
Andre Villas-Boas 10/1
Frank De Boer 12/1
Michael Laudrup 12/1
Jurgen Klopp 20/1
Ernesto Valverde 20/1
Jupp Heynckes 25/1
Luis Enrique 25/1
Arsene Wenger 25/1
Marcelo Lippi 33/1
Jordi Roura 33/1
Marcelo Bielsa 33/1
Eusebio Sacristan 33/1
Joachim Loew 33/1
Fabio Capello 40/1
Andoni Zubizarreta 40/1
0
Heynckess na emeryturze.
0
Heynckess na emeryturze. Mówił, że nie poprowadzi już żadnej drużyny.
0
a w next sezonie Asystent Asystenta od Asystenta :D
0
"Następcą Vilanovy będzie jeden z jego asystentów Joan Francesc Ferrer lub Rubi. "
No tak... Zapewne będą lepsi ;|
0
Tito odchodzi :( "Następcą Vilanovy będzie jeden z jego asystentów Joan Francesc Ferrer lub Rubi. "
0
Dokładnie bramek nie lutuje tyle co Messi, ale jego udział jest bez wątpienia porównywalny.
0
30 mln + zawodnik? To już lepiej dać te 40 za Luiza. Tak 40. Skoro chce grać dla Barcy to dał by radę wywrzeć taką presję by go za 40 puścili. No chyba, że podobnie jak Silva tylko tak gada, a w rzeczywistości gra tam, gdzie płacą.
0
Z tym, że Barcelona nie ma nic do gadania :) Zawodnik decyduje, czy podpisze kontrakt z drużyną która zapłaciła klauzule, czy zostanie w klubie.
0
A przy lepszym wietrze manitke ;D
0
hahahahahahahahhahahaha. Dawać! Płacić klauzule Silvy! Messi i tak nie przejdzie :D
0
A kiedy Barca nie awansowała do LM? Wszystko przegramy bez obrony...Ale tutaj widzę większość minusuje, zamiast myśleć.
0
Jeśli PSQ kupi tego ziomka, to wyciągać Sakho! Albo rzucić Mou na stół gruuuubą kasę za Luiza i błagać by go sprzedał. A jak nie, to cieszmy się w next sezonie 2 miejscem w lidze...
0
No i Affelay oraz Cuenca w ostateczności mogli by zostać.
0
Neymar, Messi, Tello, Alexis + zawodnicy występujący również w ataku: Iniesta, Cesc a w pomocy szansę dostał by Roberto ;)
0
A gdzie Financial Fair Play? O ile się nie mylę, po wprowadzeniu tego ma być tak, że klub nie może wydać więcej niż sam wygenerował zysków, czy coś w tym stylu. Trochę by to ukróciło działania szejków i multimiliarderów.
0
No i kogo on niby chce? Xavi? Nie odejdzie. Iniesta? Messi? Cesc? Puyol? nie ma mowy. Alexis? Za dobrą kasę, czemu nie? Pedro, Alves to samo. To zawodnicy których da się zastąpić jeśli dadzą dobrą kase. Ale i tak pewnie żaden z nich nie będzie chciał opuścić Barcelony w której dostają minuty i iść do PSG gdzie konkurencja wzrasta. Ibra, Lavezzi, Cavani....Bzdury, po prostu chciał zakończyć temat Silvy. Skoro Silva nie dla Barcy, to czas postarać się o Luiza.
0
Takie ustawienie powinno być w meczach z Bayernem, może nie padło by tyle bramek... 2 defensywnych pomocników + 4 obrońców w tym Song silny fizycznie zdolny do zatrzymania większości Niemców. A tak to co? Alba się od Mullera odbijał, Bartra za słąby fizycznie latał równo :/
0
Dokładnie!! Fajnie by było w tym sezonie zobaczyć częstą rotację na tej pozycji. Song i Busquets zmieniani często = świeżość obu świetnych DM.
0
I skillów do symulacji :D
btw. 150mln odstępnego - wreszcie pomyśleli! Za taką kasę nikt nie będzie chciał go kupić bez negocjacji :D
0
A bym cisnął bekę jakby trollowali i do ataku puściliu obrońcę xD