witexor
Dołączył/a: marzec 2012
Knurów
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I komentarz niestety strasznie słaby :( Ta jednostronność to jednak przesada.
0
Dobra dobra, stop emocjom. Jeśli Real nie straci punktów, to i tak mamy po mistrzostwie. Pozostaje nam liczyć na ich potknięcie.
0
To jeszcze są normalni kibice Realu :O Dziękujemy :) Swoją drogą Real też zagrał całkiem dobry mecz. Myślę, że gdyby nie kartka Ramosa wyglądałoby to całkiem inaczej.
0
Raczej sesje :D
0
I to dużo lepszy. Ale myślę, że gdyby Tello nie grzał u nas ławy tylko na starcie jak Gerard próbował sił w lidze Angielskiej to jego skille wzrosły by niesamowicie. Na tą chwile Deulofeu miażdży Tello.
0
Danilo, Walker.
0
oj chciałbym :D
0
Miałby, kosztem Alexisa i Pedro ale miałby. Tylko, że to i tak nie realne. Barca nie wyłoży tak kosmicznej sumy za niego, a Borussia tanio go nie odda.
0
Klauzula Mangali wynosi 50mln.
0
Nie rozumiem po co on nam...Ale skoro to tylko 5 mln a jakiś potencjał ma, to okej.
0
To jest to! Ktoś w miejsce Alvesa by się przydał. Ewentualnie postawić na Montoye, ale to chyba jeszcze nie ta liga.
0
Oby nie. Wg. mnie taki typ Ibry. Nie wypali. 45mln lepiej zainwestować w obrońcę, albo nawet w 2 (konkurencja nikomu nie zaszkodzi)
0
Z taką formą to Victor prace ma załatwioną :D Forma życia, a ten mecz...JEDEN Z NAJLEPSZYCH. Cud, miód i malina.
0
Też tak sądzę. Powinien jeszcze odpoczywać, zgrywać się z kolegami, by w razie czego na CN od pierwszych minut grzmocić City.
0
To rozpieprzymy ich na Camp Nou :)
0
niż Xabi myślę też :D
0
MES QUE UN CLUB
Sprzedać nazwę stadionu z którą tak długo się identyfikujemy, by mieć hajs? NIGDY
0
Przyda się świeżość w zespole. Wychowankowie za bardzo przyklejeni do stylu barcy są. Fajnie by było, gdyby wraz z ewentualnym transferem Ilkaya, Barca zmieniłą taktyę, przyśpieszyła grę, bardziej dostosowała by się do Ilkaya. Z naszym szybkim i dobrym atakiem i Gundoganem w pomocy moglibyśmy znów zacząć walczyć z najlepszymi.
0
Ty zmień tabletki xD
0
W Anglii również jest klauzula odstępnego...Od niedawna ma ją zapisaną w kontrakcie chociażby Suarez.
0
Co się dzieje...
0
Roberto chociaż auto dostał, chociaż pewnie wolałby minuty :D
0
Skończcie już z tą ZP...I tak by jej nie wygrał w tym roku, a to nie jest najważniejsze. Nie zagra przez 6-8 tygodni? Nie powinien grać przez min. 12 tygodni. Wyleczyć się, wrócić do ciężkich treningów, sprawdzić w sparingu czy daje radę, wykurować do końca a nie wracać na 2 mecze i zaś kontuzja...Teraz damy sobie radę, ale w LM będzie nam potrzebny, niech go porządnie wyleczą, czy to normalnie, czy operacyjnie. To Messi, człowiek strzelający najwięcej bramek w sezonie gdy gra normalnie, nie zawodnik z 10 bramkami na sezon...Po tylu faulach, kopnięciach, meczach na 100% musiało dojść do tego, ale to już po 1 kontuzji powinno być leczone nie tydzień a miesiąc albo i więcej. Straci trochę na leczenie - trudno, ale wróci na kolejne 5 lat w formie i w pełni zdrów.
0
Rozumiem, że gościu minusy dostaje za bycie kibicem Realu :)?
A ja go popieram w 100%. Ma rację.
0
No i co z tego? Ma już 4...Niech się wyleczy do końca...Na finał LM się przyda :)
0
To nie tylko ich wina... Messi powinien od 1 pauzy w tym sezonie jeszcze do teraz się kurować..
0
PO CO ONI LEO WYSTAWIAJĄ DO GRY JAK NIE WYLECZONY DO KOŃCA?!
Zaczyna mnie już to irytować...pauzuje 2 tygodnie, zagra 2 mecze i zaś pauza...Niech go leczą nawet pół roku, ale niech wróci na kolejne 5 lat w formie i bez kontuzji -.-
0
Żeby dostać ten bonus musisz postawić coś :)
0
Mi tam wisi jego rywalizacja z CR, to że nie strzela, bo kibicuje Barcelonie, nie Messiemy. Jedyne co mnie martwi to fakt, że pojawia się na początku meczu i znika nagle na cały mecz :( . Nieskuteczne rajdy, straty piłek. To jedyna rzecz która mnie martwi w nim teraz.
0
Wydawało mi się, że powiedział to w odniesieniu do Puyola, ale miałem laga, więc możliwe, że jest jak piszesz ;p