witexor
Dołączył/a: marzec 2012
Knurów
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech zgadnę...STOPERA z niego zrobią!?
0
a tak btw. Abidal był w o niebo lepszej formie niż cała nasza obrona razem wzięta (no może po za Albą), a zarząd go olał, bo stary, bo po chorobie, bo nie ta forma... ALE PUYOL to młody, w formie, wcale nie miał operacji...
0
I sam chce odejść z PSG, bo jest tam dopiero 4 obroncą, za Silvą, Alexem, Marquinhosem. Tak więc opcja jak najbardziej realna. Ale pewnie przełożą transfer na Styczeń, a w maju w LM będziemy znów płakać po porażce, bo obrona zawiedzie. Puyol całego sezonu nie wyciągnie, już widać, że szybszym zawodnikom nie daje rady, Bartra to aktualnie porażka, Masche i Pique razem wzięci popełniają takie Combo błędów, że aż srać się chce. W Lidze to nie problem, jedyny Real i Atletico są groźni, reszta to średniaki, nawet jak strzelą bramkę, to Messi i spółka wpakują z 3 i 3 pkt nasze, ale w LM to inna bajka. Ribery naszą obronę wkręcał w murawę, od Mullera wszyscy się odbijali, Masche z Bartrą Lahma (1.70m wzrostu) pokryć nie umieli, i bramkę z główki wpakował...Dołóżmy Borussię z bajecznie szybkimi zawodnikami, i dobrą obroną + wzmocniony Real i inne drużyny i nie ma bata żebyśmy coś ugrali, bez porządnej obrony - A tej nie zapewnia nam w tej chwili zarząd...
0
Interesują się też Glikiem, Sakho, Ramosem...Niech ta saga się już skończy. Już powoli zaczyna mi zwisać kogo ściągną, byle ten ktoś był dobrym stoperem, który solidnie wzmocni naszą obronę.
0
btw. Sorry za błędy, piszę z telefonu.
0
Jezus, dajcie za niego te 50mln a następnym razem myślcie wcześniej! Jakieś pół roku wcześniej, a nie na ostatnie tygodnie...No i... 23 mln za Aggera? Serio? To nad czym oni myślą? Dla mnie sprawa jasna, jeśli Agger będzie chciał opuśichć ukochany Liverpool, to wykładać 23 i cieszyć się z wzmocnienia obrony. Bo z Luizem to z takim podejściem to się szybko pożegnamy.
0
Dać 46 i nie marudzić! Mało kasy? Sprzedać Affelaya bądź Cuence.
0
Piękny pressing! Oby tak dalej i sezon nasz.
0
Ney nie zagra pewnie z powodów czysto marketingowych :) Większe zyski przyniesie Debitu w meczy z Santosem niż z Lechią, gdzie i tak zostałby zmieniony po połowie...
0
" Alexis czy Pedro?
„Jest też Tello. Wystawimy tego, który najbardziej nam pomoże wygrywać". "
Za to ma u mnie na starcie już plusa, ale wciąż mnie do siebie nie przekonał :)
Oby tak faktycznie było, oby grał ten, który zasłuży, nie ten który wyliże!
0
Barta to młody talent, ale jeszcze nie na miarę Barcy. Sprzedać go ale zapewnić sobie prawo odkupu za jakaś tam kwotę. Niestety ale nawet grając u nas cały sezon nic się w nim nie zmieni gdy popełnia takie błędy. Tu nie ma czasu by każdego uczyć grać.
0
Jeśli piłkarze dostaną od Martino wolną rękę, to taka barcelona nadejdzie już wkrótce. Przecież we wczorajszym meczu Alexisa, prawie nikt nie krył, wszycy skupieni na Messim. Mając atak Neymar-Messi-Alexis i w pomocy Iniesta to po wyeliminowaniu gry na Messiego, mamy zabójcze kontrataki bo i Neymar i Messi i Alexis no i Iniesta świetnie potrafią mijać przeciwników. Ale na tą chwile to każda kontra kończy się zwolnieniem akcji i szukaniem Messiego. Wniosek? Martino da zawodnikom wolną rękę do akcji, dryblingów, nie pozwoli ciągle Messiego szukać, posadzi na ławce tych którzy grają sabo (Alves,Pedro,Pique,Busquets [stać go na więcej niż w ostatnich meczach pokazywał ]) tak na pare meczy, by się zmotywowali i znów wrócimy na szczyt.
0
Najczęściej kupowane koszulki i tak się nie zmienią xd Messi/ Neymar/ Iniesta/ Xavi ;) No nie ma bata, nie zmienią się :D
0
walczyć o skład z Pedro...Może by się chłop zmotywował wreszcie.
0
niby jak smsem można jak tam same przelewy -.-?
0
Leci to gdzieś w TV? Ponoć miało być na Polsat Sport...
0
Bo Xaviego nie ma. Albo błąd, albo....Wreszcie zastępują Xaviego kimś młodszym (ale to raczej mało prawdopodobne :D)
0
Montoya to już dawno powinien grać przynajmniej 50% tego co Alves. Dani ostatnio się nie popisuje, jakby stracił motywacje, bądź uznał, że jest nietykalny.
0
Oszczędzi to może złe słowo :D Ale myślę, że bardziej skłoni się ku przetestowaniu młodszych zawodników z Barcą która nie gra w najsilniejszym składzie. Idealna okazja by sprawdzić młodzików z lepszą drużyną.
0
Sprawdź na weeb.tv na kanale Polsat Sport ;)
0
Widzę pojedynek 6 będzie :D Thiago i jego następca w Barcelonie. Myślę, że Bayern i tak wyjdzie w ciut słabszym składzie niż ten tutaj.
0
Mimo, że wciąż jestem mu przeciwny to jest trenerem Barcy i muszę mu życzyć powodzenia. Ale Tato! Ten styl już każdy zna!
0
Pep wyjdzie rezerwą :D
0
Tyle ,że Guardiola doskonale znał Barce...Miał pojęcie o piłce europejskiej. Nie o Paragwajskiej...
0
Bądź Ci którzy używają mózgu...
0
A nie? Jeszcze trochę i trenerów z 4 ligi polskiej będą ściągać...
Gość nie ma zielonego pojęcia o piłce europejskiej, zielonego pojęcia o stylu Barcy...Jeśli to się uda, to mi kaktus na 4 literach wyrośnie.
0
Kolejny świetny ruch zarządu...Martino trenerem barcy. Ancellotti nie będzie miał ciężkiego sezonu...
0
Może pomyślą, i zagramy defensywnie. 5 obrońców, 5 pomocników, 1 Napastnik xD
0
Martino? Serio? W lidze paragwajskiej to on se sukcesy może odnosić, ale w hiszpańskiej tak łatwo nie ma. Nam trzeba kogoś kto zna filozofie klubu, bądź potrafi walczyć w mocnych ligach... Enrique/ Bielsa/ AvB.
0
Dwie Wieże?