0

Luiz do kupienia... Hummels nie do wyciągnięcia.

0

a za 3 lata odkupimy go za 40mln+. Zajefajny zarząd. Zawodnik z takim potencjałem...

0

I to jest Cule? Odmawia udziału w treningach bo chce odejść z Barcy? Niech zarząd chociaż ruszy głową i sobie opcje odkupu zapewni, czy tam pierwokupu...

0

Serio?? Chyba 10/90 z xavim... W Bayernie dostanie więcej minut. Nie wydawali by 20mln żeby siedział na ławie. Więc wyłącz fife i fm-a i pomyśl czasami.

0

Zasłużyć? Czym sobie Xavi zasłużył? Beznadziejną formą? Albo tym, że jest tu tak długo że stał się nietykalny...Thiago już sobie zasłużył tylko nie jest pupilkiek. Pedro nic nie grał, a był wystawiany. Otwórz oczy- potem się wypowiadaj.

0

Przeciętniak. Mou nie puści Luiza? On nie ma nic do gadania. Nie chce Luiza w składzie to zarząd go sprzeda za odpowiednią kwotę, a Barca Chelsea nie przeszkadza...

0

Błąd :D Pep widzi w nim wartościowego zawodnika, takiego Xaviego (albo raczej Inieste) wie, że jeśli da mu grać więcej niż gra teraz + będą inni kandydaci, to będzie dawał maksymalne maksimum z siebie by wywalczyć sobie miejsce w składzie - U nas ta walka się nie skończy póki jest Xavi/Iniesta

0

Odejmijmy gole Messiego i statystyki drastycznie spadną xD

0

W to z Bayernem prędzej uwierzę niż w to z Manchesterem. Choćby dla tego, że Guardiola widzi w nim wielki talent, a jego brat jest jego agentem :) I w sumie widząc co się dzieje w Barcelonie, to dla niego to najlepsza droga. A zarząd będzie jeszcze żałował, gdy braknie Xaviego bądź Iniesty, że puścił taki diament, bo za kilka sezonów będzie wart ~40mln...

0

Bo Barcelona to więcej niż klub :)

0

Z jednej strony, fatalne posunięcie pod względem ekonomii, z drugiej- David nie chciał odejść za darmo jak Valdes, zgodził się zostać jeszcze pół sezonu, pomógł nam wygrać 8 pucharów - klub mu się za to odwdzięczył. Mniejsza kwota transferu = większa pensja Davida. Transfer za mniejszą kasę do Atletico, ale pogra więcej, w Anglii za większą kasę tyle by nie pograł.

0

Ziemniaków, nie ma doświadczenia.

0

Ale serio, oddali go prawie za darmo...

0

Messiego? hahahahah. Poprawiłeś mi humor :d

0

5mln!?!?!?!?! I wzmacniać rywala? GRATULACJE DLA ZARZĄDU!

0

No chyba ich pogwizdało...Zdanie klucz: "Marquinhos ma zaledwie 19 lat i tylko rok doświadczenia w Serie A." Już lepiej Luiza ściągnąć, bardziej doświadczony, pokazał serce do walki, lepsze warunki fizyczne...Boże, zarządzie obudź się nim będzie za późno!

0

Na razie młodziaki, nie nadają się do nas, ale za kilka lat kto wie :D Może next Neymary ;P

0

No właśnie :d W kadrze na zdjęcie, lub kadrze drużyny ^^

0

Neymar-Rooney-Messi okej, ale gdzie Pedro? Alexis? Tello? A rooney nie dałby sobie tu rady. Widać w MU co się dzieje. RVP gra pierwsze skrzypce i Rooney słabszy niż wcześniej. A u nas to Messi trzyma pałeczkę, za nim kilku innych świetnych zawodników. Nie poradziłby sobie tutaj.

0

Ville to jeszcze spróbować zaoferować PSG i kasę za Silvę, jeśli i na to się nie skuszą to starać się o Luiza, a nie myśleć o ataku. Mimo, że Luiz był na mojej liście zawsze trzeci, tuż za Hummelsem i Silvą, to w pucharze konfederacji, pokazał co potrafi, i przede wszystkim pokazał serce i chęć do gry, walki - taki młody Puyol.

0

No to trzeba się postarać o innego obrońcę...

0

Ja się pytam czy osoba robiąca tą ankiete myśli w ogóle? Gdzie odpowiedź typu: zdecydowanie za mało...Okazja? Przecież to barca oferuje nie PSG, i za tyle go nie sprzedadzą więc jaka to okazja? Brak słów...

0

True Story Bro. Jeśli Barca nie wyłoży na ladę minimum tych 42mln, i Silva nie pokaże PSG, że nie chce już dla nich grać - to możemy o nim zapomnieć.

0

Powiem tak: Gdyby strzelał bramki na zawołanie, albo chociaż jak rasowy goleador, to czemu nie? Ale jak na razie to wg. mnie jest dość przeciętny.

0

I co, boli Cię to? Jak dla mnie to Messi może już żadnych ZP nie wygrywać, byle tylko Barca z nim na czele zdobywała puchary. Gra na Messiego musi się skończyć, przeciwnicy już wiedzą jak go zatrzymać. Messi dostaje piłkę i już 4 przy nim, pressing, agresywny odbiór, kontra i po nas. Atak Neymar - Messi - Alexis, jeśli wszyscy będą w formie, zniszczy każdego.

0

Ten mecz pokazał, że Tiki Taka przestała być skuteczna i albo Tito znajdzie nową taktykę idealną dla Barcy, albo i ten sezon mamy z głowy. Reprezentacja Hiszpanii totalnie nie widoczna wczoraj, pełna dominacja Brazylii, świetny występ Neymara. Dalej sądzicie, że nie da sobie u nas rady? Byle tylko się tak nie kładł na ziemię i będzie git. Arbeloe robił jak chciał, ramos jest drewniany, bez agresywnych wejść byłby nikim. Neymar spokojnie da sobie tu radę, i będzie czarował z Iniestą.

0

Deulofeu? Konkurencją? Bez jaj. Nie teraz, jeszcze za wcześnie. Tello to i owszem :)

0

Miejmy nadzieję, że wróci do formy. Fajnie by też było zobaczyć Alexisa miażdżącego obronę przeciwnika ;)

0

Czemu można dać tylko jednego plusa ;|? W 100% się zgadzam.

0

Balotelliego? Serio? Dobry, talent ma, ale pajac jakich mało...Za darmo bym go tu nie chciał. A lewy nie ta klasa. Hulk to już coś, ale nie realne :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?