0

I po tym artykule zmieniam moje zdanie. Niech on odchodzi najszybciej jak się da...Ma 32 lata, wciąż gra na dobrym poziomie, może jeszcze pograć trochę, a rola 5 napastnika? Śmiechu warte...

0

barcatikitaka, obawiam się że szybko dostali by czerwoną xd

0

@ksobi,

Nie. Ale nawet jeśli mniej niż realizator pokazał to ja tam widziałem zakończenie po 20 kilku sekundach...

0

Błędem realizatora to to nie mogło być, tam ewidentnie nie minęły 3 minuty tak samo jak w meczy realu... Nowa polityka UEFA?

0

Powiedzcie mi jeszcze tylko jedną rzecz, bo ja nie wiem czy ja ślepy czy co.

W tym meczu sędzia po doliczeniu 3 min do pierwszej połowy zakończył tą połowe po nie całej minucie? A w Real - ManUtd, 1 minute przed czasem zakończył spotkanie. Ja jestem ślepy że widziałem inne czasy na licznikach czy tak serio było??

Proszę o odpowiedź xDD

0

No to Ligo mistrzów żegnamy się powoli...

Kurde, mam takie samo dziwne przeczucie jak rok temu, oby tylko się nie sprawdziło :((((

0

No i nie wiem jak wy, ale ja pozbył bym się za dobrą sume Mascherano.
Niestety ale psuje bardzo dużo akcji, tzn po jego błędach często są bramki, a i jakoś tak mi nie pasuje. Wtedy Bartra miałby więcej szans na grę, a i kasę z jego sprzedaży można byłoby zainwestować w coś.

Czekam na minusy :D

0

15mln i niech go biorą, za to się kupi spokojnie innego bramkarza. A Wenger jeśli naprawdę chce Valdesa, to zapłaci tyle :) Do tego dojdzie kasa za sprzedaż Villi, który zapewne odejdzie po przyjściu Neymara (o ile plotki są prawdziwe). Uznając plotki za prawdziwe, wiemy że Kasa na neymara jest już dawno odłożona, więc hajs ze sprzedaży Davida + Valdesa spokojnie wystarczył by na zakup dobrego bramkarza a trzeba pamiętać jeszcze o startowym budżecie transferowym i innej gotówce którą zapewne są w stanie wytrzasnąć, więc i na obrońce starczy. Do tego dawać więcej szans młodym i skład na next sezony gotowy :)

0

Ledsbourne,


Wartość rynkowa Neuera to 30mln €, żeby mieć szanse go wyjąć trzeba by dać duuuużo więcej, już łatwiej było by hiszpana z Manchesteru wyciągnąć bo tańszy.

0

barcaclue,

Tak popełnia, ale jest młody, uczy się na nich i wciąż robi postępy.

Ps. Nie tylko 2 mecze :))

A reina, cóż to za pomysł. Gość ma 30lat zaraz zaś nam bramkarza będzie trzeba szukać.

0

Casillasa? Za stary, jak już brać to młodych na długie lata. De Gea to najlepszy kandydat. Świetnie broni, hiszpan.


Ramos i Casillas do wyciągnięcia z realu...hahahhaha to żeś dowalił.

0

ter stegen lub de gea.
wolałbym de gea.

0

Zdecydowane nie dla niego. Uważam, że to Bartra powinien dostawać szansy, i to on powinien przejąć miejsce po Puyolu który jednak się starzeje i za kilka sezonów już nie będzie grał. Po co wydawać grube miliony na obrońce, który swą klasą nie dorasta jeszcze do poziomu Barcy, jak mamy młodego hiszpana, wychowanka który już nie raz pokazywał, że ma talent - tylko trzeba go doszlifować. Zamiast wydawać kase na obrońców, powinni zaoszczędzić ją, i sprowadzić jakiegoś NAPRAWDĘ dobrego bramkarza.

0

No zajebfajnie...wątpie by już miał jakieś szansę na 1 skład. Wyjdzie, zaś nie będą na niego stawiać...

0

@Pathim w lidze 2

0

Świetny występ Pedro i Cesc.

0

0

Boże, wiecej minusów mi dajcie sezonowcy...

Po co ma siedzieć u nas i grać w co 5 meczu jak może gdzie indziej grać co mecz. I bez niego damy radę.


More "-" please!

0

Niech nam odpuszczą spłaty songa i cesca dadzą hajs i biorą go. Przynajmniej pogra coś chłop, u nas raczej nie ma na co liczyć :(

0

@SzachMat

To bezsensu, po co wydawać kase na 2 bramkarzy skoro w klubie jest jeszcze pinto. Swoje lata ma, ale bronić jako tako potrafi jeszcze.

0

Przecież to jest bez sensu. Iker ma ponad 30 lat już, swoje kosztuje, wydać taką kasę na bramkarza który pogra dosłownie kilka sezonów? Zresztą od początku swojej kariery gra w Realu, jest najlepszym bramkarzem na świecie , dla realu znaczy więcej niż sam Ronaldo. Nigdy w życiu by stamtąd nie odszedł a już na pewno nie do Barcelony...

0

Fajnie...1 przegrana na własne życzenie...

0

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

0

No, wreszcie!!!!!

0

Czemu do cholery Tito nie robi zmian ;O ???

0

Ależ oni dzisiaj fatalnie grają...Aż płakać się chce...

0

@Pluszek

Taki styl ma Barcelona, gdy nie mają z kim grać, lub dalsze kontynuwanie akcji jest zbyt ryzykowne i naraża ich na stratę piłki, wycofują i na nowo konstruują akcję.
Aż dziwne, że nie wiesz o tym iż taktyka Barcy opiera się głównie na utrzymywanie się przy piłce.
Jeśli przeciwnik nie ma piłki, nie może ci strzelić, jeśli ty masz piłkę, możesz strzelić przeciwnikowi :)

0

A może Casillas xd Tak, wiem to tak samo nie możliwe jak messi w realu xd

0

Chciałbym Neuera w Barcelonie. Może i jest drogi ale na dłuższą mete warto wydać trochę więcej na takiego bramkarza.

0

Wg. mnie świetny występ zaliczył iniesta. Próbował coś zdziałać, nie skutecznie ale próbował, było go widać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?