0

Czytaj ze zrozumieniem, Barca inwestorom nie musi nic płacić. 30-35 to tylko domysły, mówi się również o 23-28. Jak jest naprawdę to nie wiemy. Ważne, że jest już nasz.
Teraz tylko Obrońcę sprowadzić (SILVA/HUMMELS) i bramkarza. Nie żałować kasy, a w przyszłym sezonie trofea nasze.

0

Nie oczekujmy aż takiej magii od 1 sezonu, ale myślę że ciut później gdy już się tu ogra to może być magicznie :D Tylko abyśmy mogli czarować w ataku, to obrona musi być perfecto, więc zarząd niech sięga do kieszeni i kupuje Silve/Hummelsa, Ter Stegena. Nie ma co żałować kasy teraz- zwróci się po sezonie.

0

Dokładnie. Jeszcze Neymarowi kupe kasy za pensje nie wypłaconą wiszą. Za darmo go nie puszczą, jeśli nie do Barcy to gdzie indziej byle kasę zgarnąć.

0

hahahahahahahhaahhahahahahahahahah. On oszalał czy jak? Można wyciągnąć od Monaco 15 mln za niego, a on chce iść za darmo? Po tylu latach tylko o sobie myśli...Zrobił dla barcy wszystko? Chyba Barca dla niego.

0

No i koniec z prowokacjami. Może El Clasico wreszcie stanie się klasykiem, a nie walką na słowa...

0

hahahah,A ja Casillasa...Kupmy SUMO nie będzie za chudy...Jesteś tak g***i i żałosny, że czasem mam się za Newtona...

0

Odpal lepiej football managera.,

0

Alves I Valdes do Monaco? Szczerze to byłem i jestem przeciwny odejściu Alvesu bo sądzę, że coś jeszcze może wnieść do drużyny, ale jeśli chodzi o Monaco, które rzuci kasy ile będzie trzeba bo chcą walczyć z PSG o tytuły to czemu nie? Montoya pogra kilka meczy i bd wymiatał, a za sezon-dwa Alves będzie wart ledwo kilka milionów. Monaco spokojnie za Valdesa dałoby 15mln jak nie więcej, za Alvesa myślę, że wyciągnąć 35 też nie byłoby ciężko.

0

Ter Stegen za max 15mln, tylko czy za Valdesa tyle wyciągną? Nie żałuje że odchodzi, przyda nam się świeżość w składzie, a skoro chce odejść to i tak by się nie przydał.

0

Nosz kur***! A miałem se nowy telefon kupić :D No nic, nie często Barca jest w Polsce ;P

0

Tak jasne! Sprzedajcie Thiago. Dołóżcie też Tello. Sprowadźcie na ich miejsce Beckchama i Ronaldinho - niech grają emeryci -.-

0

Pique? Prędzej Varana bym tam dał, świetny sezon zaliczył, a Pique to brak słów... To samo Koke. Fabregas też jakoś specjalnie rewelacyjny nie był.

0

Tylko wkręca :D Zawsze tak jest.

0

Dawać Pedro do PSG dołożyć 15mln i brać Silve + spróbować ściągnąć Hummelsa jeśli by się dało do 30mln to brać i nie marudzić i obron obstawiona. Pedro chociaż tyle dobrego zrobił by dla Barcy w tym seoznie.

0

@Radek Barcelona,

Neymar 30, 10 już wpłacili. Zostaję więc 70 mln na transfery. Jeśli myslą o Silvie to 40 mln minimum, Hummelsa wyciągną może za 30-35, więc nie wiele zostanie na inne transfery. Tak myślałem, że tak będzie. I czemu znowu Alexis? Czemu nie wart 10 milionów więcej i gorzej grający Pedro??

0

@messaldo, oby nie. Jeszcze przegrają, przy takiej grze jak teraz i dopiero będzie kompromitacja ;X

0

Tito ma ten sam problem co Pep - Wypalił się. Pep odszedł bo nie miał już pomysłu na dalszą grę Barcy, wiedział że inne drużyny wiedza jak z nami grać, a on nie wiedział jak temu zaradzić, postanowił oddać drużynę komuś kto może to ogarnie. No ale jak Trenerem zostaje osoba, która przez te lata razem z Guardiolą budowała ten zespół, to jak ona ma mieć inny pomysł na grę?? Ma ten sam co Pep, nieskuteczny już. Dlaczego Pep wybrał Bayern? Nie Anglię? Bo Bayern potrafi grać jak Barca, utrzymywać się przy piłce, podawać, ale też potrafi znakomicie grać ofensywnie, wszystko zależy od sytuacji - Czyli znakomita drużyna do realizacji kolejnych taktyk i planów Pepa.

0

No jasne...Silva świetny, ale!:

-Drogi
-Nie niszczy w powietrzu tak ja hummels
-Wiek! Po co nam kolejny obrońca na 2-3 lata? A potem nękanie kontuzjami?

Martinez? No proszę, nie róbta se jaj. Kolejny młodzik? A Bartra co? Ogórki kisić? Kompany to jeszcze, ale i tak najlepszą opcją jest Mats, no ale oczywiście Tito wie lepiej! Tak samo jak wie, że dostając w tyłek z Bayernem zmian nie trzeba robić, bo po co?

0

Prawda jest taka, że gdybyśmy teraz mieli zmianę prezydentów, to przede wszystkim doszło by do dobrych, nie tanich transferów. Tak jest prawie zawsze, nowy prezydent chce zabłysnąć i sprowadza zawodników którzy mają wesprzeć drużynę, bez względu na ich cenę. Laporta powinien wrócić, Rosell wyprowadzą Barcelonę z długów, ale jeszcze trochę i będziemy niczym Arsenal, drużyna bez długów, i sukcesów.
Ale nie można też mówić, że to Laporta zbudował potęge Barcelony, nie zapominajcie, że to Rosell sprowadził do klubu Ronaldinho i pare innych gwiazd ;) Co nie zmienia faktu, że teraz powoli nas niszczy...

0

De Gea tani nie będzie, wątpię by go puścili z Manchesteru. Po co nam 2 bramkarze? Reina? Po co nam staruszkowie? Lepiej młodych ściągać, inwestycja na kilka- kilkanaście lat.

0

MessiFCB10, weź pod uwagę, że za tyle ich nie sprzedadzą. Pedro w obecnej formie jest wart nie więcej jak 25mln, Villa to może na styk by się załapał, Valdes nawet ciut więcej, Muniesa, Fontas, Cuenca, wątpie by chcieli ich za tyle ;D Ale fakt, spokojnie koło ~75mln z tego można by wyciągnąć, + 50mln od klubu. I pomińmy Neymara, bo na niego to na 100% od roku już mają odłożone, inaczej nie mielibyśmy teraz w ogóle o czym rozmawiać w kwesti transferów gdy sam Neymar wart jest 50mln. Ale po co nam Reus? Thibaut? Ter Stegen jest tańszy i bardziej perspektywiczny wydaję mi się. To samo Reus, lepiej ISCO, po za tym Borussia jeśli sprzeda Hummelsa to na Reusa nigdy się nie zgodzi. To tylko takie moje skromne zdanie ;]

0

Serio? Kupcie młodego utalentowanego obrońcę za 20 mln. Za sezon płaczcie, że potrzeba nam obrońcę...Wyłożyć szmal na Hummelsa i Silve, dać PSG do transakcji jakiegoś zawodnika, np Abidala i liczyć, że wypali a nie płakać za sezon, że obrony nie mamy...

0

Najgorsze co mogli by zrobić to sprzedać Cesca... I pamiętajmy że Arsenal ma prawo pierwokupu, Wenger już tyle kasy na zbierał, że na pewno by go kupił nawet za te 50mln gdyby tylko chcieli go sprzedać.

0

1. Wstępna umowa z Barcą
2. Sam Neymar mówił, że chce grać dla Barcelony
3. Wątpie by zgodził się grać w teamie z Ronaldo bo się zagryzą. Nie ma co ukrywać, ale to takie 2 gwiazdeczki, nie dogadają się.

0

Nieeeee! Zostawić Alexisa, sprzedać PEDRO! Villa powinien odejść, dla własnego dobra, tu już nie pogra, Valdes to wiadomo, ale nie Alexis...Teraz gdy powoli wraca do formy, i pokazuje jak współpracuje z Cesciem, chcą go sprzedać ;x? Pedro już od dłuższego czasu gra słabo i jest więcej wart niż Sanchez.

0

@dawidek107,

Serio? 20 MLN za Courtoisa? Tyle to Valdes jest wart, a nawet mniej...

0

Isco ma największe szanse na dołączenie do nas. O Bale Real się postara, oni będą w stanie wydać na niego więcej. Silva również dobra opcja, ale ciut droga. Isco młody utalentowany magik, który za kilka lat będzie czarował niczym Iniesta. De Gea dobra opcja, lecz nie do wyciągnięcia. Hummels świetny, ale Borussia go nie puści, sam Prezes od nich to powiedział, więc kase na nie będzie trzeba wyłożyć - uważam że warto. Przydałby się też jakiś Środkowy Napastnik, bo David już trochę tych latek ma, forma nie taka, Alexis nawala, Pedro brak słów, a Messi w środku to największa padaka wszech czasów. Moim marzeniem jest Cavani, wysoki dobry, idealny do walki w powietrzu przy dośrodkowaniach, niestety ale do tanich nie należy. Mam nadzieję że zarząd Barcy nie będzie oszczędzał w tym oknie transferowym i zrobią porządne transfery na lata.

0

1. Zmiana Trenera
2. Transfery i to nie tanie...

Potrzeba nam zawodników dobrych, nie takich co się rozwiną za sezon dwa. Potrzebujemy co najmniej 1 obrońcę środkowego (mój faworyt to Hummels) i Środkowego Napastnika takiego jak Cavani bądź Aguero. Koszta ogromne, ale doliczając kasę ze sprzedaży zawodników (np.: Pedro, Villa, Afellay itd.) to jest to do wykonania, i nie tylko w Fifie bądź Football Managerze...

0

Po pierwsze, zmiana trenera...Po drugie duuuużo kasy na transfery.
Sprzedać Ville, Pedro, zawodników wracających z wypożyczeń, Valdesa, dodać kasę przeznaczoną na transfery, i bd za co kupować.
Na Neymara mają już zapewne dawno odłożoną kupkę, a przydali by się obrońcy jak Hummels, Napastnik- I tu mam 2 typy: Aguero i Cavani. Ten pierwszy świetny styl, szybki, dobry. Drugi zaś to taki którego nam trzeba, wysoki (1,86m) może walczyć w powietrzu, było by do kogo dośrodkowywać. No ale cena nie mała. Cavani to koszt ~40mln, ale gdyby włączyć w transakcję jakiegoś zawodnika to było by łatwiej. Zastanawiam się, po co nam Pomocnicy których niby planują kupić? Przecież jest Cesc, Thiago, Sergio, Alex, Xavi, Iniesta, Roberto, więc po co? Nam to solidni napastnicy potrzebni, obrońcy i bramkarz. Bramkarz to akurat najtańsza opcja, więcej kasy pójdzie na obronę i atak.

0

Pierwsze wzmocnienie Barcelony---> TRENER !!!!!!!!!!!!!! Tito won z powrotem na asystenta, tam był świetny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?