witexor
Dołączył/a: marzec 2012
Knurów
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj tak :D Wiekowo tylko ciut starszy, ale jakie doświadczenie ma!
0
Może bardziej czuje się Hiszpanem niż brazyliczyjkiem :D? Może styl hiszpani mu się podoba?
0
ale Heynckesa przecież nie zwalniają... On na emeryturę odchodzi :) Najpierw się do informuj, a potem komentuj.
0
Nie. Dobry zawodnik, jako wzmocnienie mógby przyjść, ale jako podstawoway obrońca to nie. Nie nadaje się. Popełnia głupie błędy.
0
"Jak nazywa się wokalista La Polla Records?
Nie mam pojęcia. Żadnego k*rwa pojęcia."
ahahahha :D
0
Villa zarabia 7mln za sezon ;) Tylko 0,5 mniej niż obecnie Thiago Silva. A Silva mówił, że jeśli będzie trzeba, to obniży swoje oczekiwania dot. zarobków. Więc z kasą problemów nie powinno być, Tylko jak się negocjuje stopniowo to nic nie będzie. Trzeba rzucić PSG na stół grubą kasę, to sprzedadzą go nam, jeśli sam nie będzie chciał już grać w PSG.
0
Zostawić Thiago.... Jeszcze podwyżkę mu dać, więcej minut, i wprowadzać za Xaviego już. A na Silve i tak kasa będzie. Sprzedaż Villi, Dos Santosa, Fontasa trochę dołożyć i brać Silve i zostawić Thiago.
0
Tak, jeśli tylko jakimś cudem znajdą mu rolę/miejsce w składzie :) Siedząc na ławce nic nie da, a szkoda chłopaka marnować. Nikt nie chciał jego odejścia bo jest słaby, a dlatego że przyszedł Neymar, i dla Villi już praktycznie nie ma miejsca ;) W innej drużynie pogra więcej.
0
Na lata? Toż to już prawie dziadek ;( Lepiej młodszego za taką kasę sprowadzić.
0
Messi zagra na 100% bo w umowie jest zagwarantowany jego występ (no chyba, że dozna kontuzji)
0
http://witexor.deviantart.com/
Możecie ocenić prace ;d? Proejkty vlepek a jednocześnie początki zabaw graficznych ^^
0
Racja. Nie ma Mou, więc może GD znów będzie rywalizacją czysto sportową, a nie 20 meczy przed derbami, potyczki na konferencjach.
0
Te ziomuś, skąd bierzesz ten towar :D?
0
Tylko połowe zabierają...Nawet jeśli okazał by się winnym, to oszustwo podatkowe to nie jest jakieś straszne przestępstwo (przynajmniej oczyma polaka, który i tak całe życie jest okradany przez rząd) i wsadzić za to nie wsadzą, co najwyżej będzie musiał tą karę zapłacić. Kasy i tak ma tyle, że nie pójdzie pod most, a i jeść będzie co miał. Nie ma się czym martwić ;)
0
Dobre wyjście. Chociaż myślę, że powinien do nas wcześniej wrócić by zaklimatyzować się w barcelonie.
0
BARCA
PSG
JUVENTUS
BAYERN
Deal with that
0
http://www.fcbarca.com/redakcja/dolacz-do-nas
Jeśli będą szukać redaktorów, to zapewne tam będzie to napisane.
0
Silva jest pół roku młodszy znawco...
0
Chciałbym by Abidal zagrał dziś całe spotkanie od 1 minuty (oczywiście, jeśli byłby w stanie :D). Niezależnie od wyniku spotkania, od tego czy uda się wyrównać rekord czy nie, powinni dać mu grać od 1 minuty. Srać te rekordy, pobijać je możemy w przyszłych sezonach, a Abidal pożegnać trzeba już dziś. Myślę, że w 100% lepszym pożegnaniem będzie dla niego ostatni mecz w barwach blaugrany, niż szpalery itd. Liczę, że zobaczymy go jutro na murawie.
0
Neymar widocznie woli Prawych niż Lewych obrońców xD
0
W sumie racja. Po następnym sezonie do budżetu wpłynie znów kasa za osiągniecia (miejmy nadzieję, że nie tylko za ligę ale też za LM itd.) więc będzie na bramkarza i na inne wzmocnienia. Chociaż Monaco dało by za Victora 15 mln :)
0
Racja, we wczesnej fazie jego rozwoju, grał u nas tylko dlatego, że był wychowankiem. Żaden inny klub nie wziąłby tak przeciętnego bramkarza. Rozwinął się niesamowicie, i pokazał nam później co potrafi bronić. Gdyby nie te faile które zaliczał, z pewnością był by teraz spostrzegany jako jeden z najlepszych GK.
0
Biorąc pod uwagę jego słabą dyspozycję w tym sezonie, częste kontuzje i wiek to jest to możliwe. Ale oby nie. Niech Kapitano pogra jeszcze sezon z nami.
Co do Valdesa, mam nadzieję, że zostanie sprzedany, kasa za niego się przyda. Ew. Niech sprowadzą już teraz bramkarza młodego (Ter stegen kandydat nr.1 xD) a ten pod okiem Valdesa i trenera będzie się powoli wprowadzał do składu. Oddać VV za darmo i kupić nowego bramkarza, który być może będzie potrzebował czasu na przystosowanie się do gry tutaj, jest głupią opcją :(
0
Mimo jego wpadek, to myślę że jest to nie wątpliwie jeden z najlepszych bramkarzy. Ile razy już dupsko nam ratował to wyliczyć się nie da. Mimo sympatii do niego, uważam że powinien odejść w tym oknie i dołożyć starań by Barca dostała za niego jak najwięcej.
0
Zdecydowanie lepsze występy od Pique zaliczył Abi mimo nie wielkiej ilości szans. Dziękują takiemu piłkarzowi za współpracę, gdy mógł jeszcze nam pomóc? Fajnie, może jeszcze za kilka lat Messiemu podziękujecie bo wiek, bo nie strzeli 50 bramek w sezonie, bo wróci po kontuzji...Zarządzie! Ogarnij się...
0
Nie. Monaco tyle dało bo stać ich, i chcą to jak najszybciej i bez problemowo zorbić, by zawodnicy mogli już w przerwie się zgrać, przygotować. Chcą ruszyć z kopyta, to walą kasą na lewo i prawo.
0
Padłem xD
0
11 dostanie. Thiago jeśli zostanie (mam nadzieję) dostanie inny pewnie.
0
Na pewno na oficjalnej stronie klubu będzie transmisja. Jak zawsze ;)
0
Dokładnie. Szczególnie na obrońcę, bo bramkarz to wiele nie będzie kosztował.