0

"Czarlesa" xD?

0

Jak tak dalej Neymar będzie grał, to Santos się za głowę złapie, że tak mało wzięli xD

0

Ja na ich miejscu to zrobiłbym szpaler, ale tylko Ikerowi ;D Tak trochę po chamsku, ale reszta według mnie nie zasługuje ;p

0

Pedro jest skrzydłowym...

0

Oj chciałbym go tutaj. Świetnie zrozumiałby się z Messim, a przydałby się nam taki napastnik od lutowania bramek. Ale to raczej nie realne. Nawet jeśli byłaby zgoda na transfer itd. to koszta były by zbyt duże biorąc pod uwagę, że potrzebujemy obrońcy i bramkarza, a nawet co najmniej dwóch bramkarzy + Kolejna wysoka pensja? Wątpię by to doszło do skutku.

0

Braaaaać :D

0

Biorąc pod uwagę fakt, że Mascherano na obronie popełnia masę błędów, ale jest też niewątpliwie doświadczonym zawodnikiem i bardzo potrzebnym drużynie to jedyna opcja z nim jaką widzę, to wymiana na dobrego Stopera, ewentualnie sprzedaż, która da pieniądze na innego dobrego Stopera. Zuniga może i jest dobry ma talent itd. ale mamy Montoye, który przy większej ilości minut na boisku może stać się mocnym punktem drużyny. A stoperów za wielu nie ma.

0

Jeśli zaakceptowałby tą rolę, to czemu nie? Tym bardziej, że są mecze nie wymagające Messiego, więc po co ryzykować jego zdrowiem? Niby za nim nie przepadam, no ale nie da się ukryć, że w takiej roli Larssona mógłby się przydać.

0

Jeśli to prawda to się cieszę. Ale o Courtoisa i tak powinni spróbować powalczyć, mimo iż to prawie niewykonalne ;D

0

Ja ta zawsze mam wrażenie, jakby w majtach grał xD

0

Teraz to z błędem napisałeś...

0

I kto by tam grał? Co roku Barca była by mistrzem...Nawet jeśli Katalonia stanie się niepodległa to i tak Barca będzie grać w Lidze Hiszpańskiej. Tak jak teraz Monac gra w Ligue 1.

0

Messi > Lavezzi, Di Maria, Higuain, Pastore, Aguero.

I wszystko jasne.

btw. Spokojnie. Messi głupi nie jest, poprosi zapewne trenera by go oszczędził trochę i sam się będzie też oszczędzał.Coś mi się wydaje, że będzie tam robił bardziej za asystenta niż za snajpera.

0

Przychodzi Florek do banku:

- 100mln na Bale'a poproszę.

xD

0

Jeśli to prawda, to mamy już 3 talent, który Real olał, mogąc mieć go za grosze, który kilka sezonów później staje się zawodnikiem za grube miliony xD

Eto...Mata...Neymar.

0

Bo Messi to geniusz zła...

0

No poprawi...WYNIK DLA VALENCII...

Obrona to masakra...

0

Bale oficjalnie piłkarzem Królewskich. Szczerze mówiąc, to jak patrzę na formę i umiejętności ISCO, to jeszcze chwila i przyćmi i Bale'a i Ronaldo xD

0

Polsce sprzedają :D

0

W 100% się z tobą zgadzam. A i w powietrzu Cesc więcej wywalczy niż Messi. Leo na skrzydle dałby nie ziemskie przyspieszenie + drybling, zejścia do środkua i bum...

0

Portale typu onet, wp interia itd. Piszą tylko to co znajdą w internecie. Jeśli 10 portali czysto sportowych ze źródłami napisze, że Aresnal interesuje się tymi zawodnikami (ofc. jednym) to onet se napisze że trzech jest wartych 100mln i arsenal chce ich kupić. Proste ;D

0

Średnia wzrostu Barcy ~170cm xd

0

Sezonowiec? Dongou to napastnik...

0

Wartość Neymara w momencie kupna to ok. 50mln Bale to ~60mln. Kto więcej przepłaci?

0

Przyzwoicie? Inny mecz oglądałeś czy co? Zdecydowanie najbardziej waleczny zawodnik dzisiejszego meczu...Gdy on coś próbował robić, inni stali i zastanawiali się co robić. Jak dla mnie zawodnik meczu w drużynie Barcy za samo to co robił.

0

Gra vs. Levante to nic wielkiego. Ale gra z Atletico w Superpucharze pokazałaby, czy faktycznie jest gotów na 1 skład.

0

1. De Gea powiedział już, że jeśli wróci do Hiszpanii, to tylko do drużyny z Madrytu.
2. Iker do Arsenalu nie pójdzie - Arsenal nic nie wygrywa, a on chce zdobywać tytuły...
3. City też nic nie gra w LM - odpada
4. Najrealniejsze opcje to Man Utd, oraz Tottenham - Jeśli Bale przyszedł by do Realu, Tottenham potrzebował by wzmocnienia nie tylko w ataku.

0

Ma ktoś link do dobrej transmisji w HD?

0

Sędziowie powinni się tłumaczyć po meczach ze swojej decyzji na konferencjach prasowych. Powinni jasno określić, dlaczego odgwizdali np. karnego, którego być nie powinno, co ich do tego skłoniło. Ale nie! Po co tłumaczyć błędy, bądź się do nich przyznawać...

0

Brać nawet na wypożyczenie. Na sezon nas wzmocni, potem można szukać innego obrońcy, a może Sakho zostanie (jak mu się tu spodoba i będzie grał to PSG może mu beret pucować co najwyżej).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?