witexor
Dołączył/a: marzec 2012
Knurów
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Beznadziejnym pomysłem była sprzedaż Cesca. Gdyby dali mu miejsce w 11, stałe w pomocy, a nie raz tu raz tam to by został i pokazał co potrafi. Poszedł do Chelsea, do Mourinho, który nie jednokrotnie ostro jechał Barce, i zawodników Barcy ( w tym Cesca) a ten idzie do niego jak gdyby nigdy nic. Dla mnie to tak jakby zdrada Barcy, i Arsenalu. W dodatku kibice Chelsea też nie bardzo go lubią, gdyż za czasów gry w Arsenalu często negatywnie wyrażał się o The Blues i ich kibicach/zawodnikach. Gdybym miał pół roku temu wytypować zawodnika który na pewno zostanie do końca kariery w Barcelonie byłby to Cesc...A teraz...Szkoda.
2
Wychodzi na to, że TAK. Rakitić nas drożej wyjdzie...
0
Dokładnie. Żal mi się robi tych ludzi w zarządzie jak sobie myślę, że ktoś urodził się z rękoma, nogami, ale bez mózgu :(
1
Zarządz jak zwykle dobry biznes zrobił. Sprzedali tanio, muszą oddać arsenalowi, cescowi, zostanie 20 mln? #GENIUSZE
0
"Juventus nie sprzeda Paula Pogby do Barçy
Jednocześnie włoski klub walczy o pozyskanie Alexisa Sáncheza"
No to o czym my gadamy, że się tak zapytam?
3
Błagam oby nie... Zbędny kolejny skrzydłowy, a na obronę się nie nadaje. Zarząd niech se mózg kupi a nie Cuadrado.
0
Japierd**e... To już mogli go drożej opchnąć i się podzielić z Arsenalem, na to samo by wyszło, a nawet więcej dla nas by było... #GENIUSZE W ZARZĄDZIE
5
Good Job zarządzie! Good Job! Drewno z Chelsea za 50mln a Cesc za 33... Świetny pomysł! W dodatku do klubu, który nam nic nie ułatwiał...
0
Zatem należało nazwać ich inaczej niż "szrot". Trochę szacunku dla zawodników, nawet tych zbędnych.
Btw. Opchnijmy Alexisa, Tello i całą resztę a w razie kontuzji grać w ataku będzie Xavi z Bravo?
23
Ten szrot osiągnął w całym życiu więcej niż ty.
0
No tak, ale jakoś nie widzę Bartry, Marquinhosa czy Adriano w wyścigu na skrzydle z Bale'm :) Tu trzeba kogoś kto będzie mógł grać defensywnie ale i będzie szybki. Trzeba się nastawić także na największe zagrożenia w lidze :)
0
Wątpie by Cech zaakceptował ławkę :D
0
33 mln + Bardzo wysokie zmienne typu: za każde 10 meczy dają 5mln za 10 bramek 5 mln itd :D
0
Albo Courtois xD
0
Nie chodzi mi tak bardzo o strzelanie bramek główkami itd. co o ich obronę. Aktualnie nawet 2-3 wysokich zawodników nie jest w stanie zapewnić nam bezpieczeństwa przy rożnych. Nie rozumiem też kto według Ciebie miałby grać na PO? Oczywiście zakładając, że Alves odejdzie. Montoya? No dobra sam jestem za tym żeby grał, ale kto jeszcze? Ci nowi ŚO, którzy mogą grać na PO? Jak dla mnie głupi pomysł. Według mnie PO jak i LO to powinni być zawodnicy szybcy, tacy którym Bale nie będzie stwarzał zbyt wielkich problemów, dlatego uważam, że transfer PO jest konieczny. Nie mówię też o sprowadzaniu gwiazd za wielkie MLN, ale o zawodnikach na miarę tego klubu i jego potrzeb. W jednej kwestii akurat się z Tobą zgadzam. Messi powinien grać na skrzydle, z racji szybkości, zwinności, dobrego dryblingu, lewej nogi i wzrostu. Zrobiłoby się wtedy miejsce dla wyższego napastnika, co dałoby nam trochę więcej możliwości w ataku.
1
Ściągnąć to se gacie może nie Albe :D On zostaje i nie ma innej opcji. Chyba, że wyłożą za niego 60mln to będzie można szukać alternatyw i jeszcze zysk będzie :P
25
Dużo! A nie, czekaj...To nie ta liga :D
0
Nie odczuwam niechęci do Reusa. Uważam tylko, że nie ma za wiele miejsca w składzie i taktyce Barcy na takiego zawodnika. Reus nie będzie grzał ławy. Jeśli miałby przyjść to tylko kosztem Alexisa, a tego bardzo nie chcę, Alexis pokazał, że chce walczyć, że mu się chce, jako jeden z nielicznych w tym sezonie. Pedro ławę może zaakceptuje jeszcze przez sezon, ale nie Alexis. Co do obrony, wciąż uważam, że to nie są piłkarze na potrzeby Barcy. Potrzeba nam kogoś wszechstronnego? Ale w sumie po co? Na LO mamy Albe, Adriano, PO dojdzie + Montoya. Mamy wszechstronnego Mascherano z którym zabawa w wszechstronność za bardzo nam nie wyszła. Twierdzisz, że nie potrzebujemy takiego napadziora od główek itd. więc jak widzisz grę Barcelony w powietrzu gdy średnia wzrostu to ok. 170cm? Albo jakiś napadzior rosły albo wyżsi zawodnicy w obronie, pomocy.
0
Arsenal dostaje 50% tego co przekroczy 36mln. Czyli jeśli Barca sprzedałaby go za 50 to arsenal dostałby 7mln. Przynajmniej tak to wyczytałem na jakimś zagranicznym portalu. Tak czy siak uważam, że sprzedaż Cesca to głupota.
1
Mangala 25mln? Coś ty ćpał chłopie :D Gościu ma klauzulę bodajże 50mln więc 25 to nie bardzo.
5
Marquinhos i Mathieu? To mają być nasze wzmocnienia obrony? Dzieciak, który po jednym dobrym sezonie przechodzi do giganta za gruba miliony i siedzi większość czasu na ławie, oraz 30 letni obrońca (fakt, że doświadczony) w sumie średniaka BBVA? Bez jaj! Po co Muller? Po co Reus? Gdzie będą grali? Nie ten styl gry... Olać Reusa, Mullera, wyłożyć więcej kasy za Benatie i do tego ten Mathieu albo Marquinhos i obrona git i cud malina. Na skrzydłach mamy Neymara, Pedro, Sancheza (o ile nie odejdzie) do tego grywa tam czasami Iniesta, więc po co następny skrzydłowy? To już lepszy był by ten Aguero tylko, że to i tak nas nie urządza. Nam potrzebny środkowy napastnik dobrze grający głową, który w meczach o dużą stawkę będzie mógł wejść, lutnąć bramkę główką i zejść jako zwycięzca a nie kolejny kurdupelek do strzałów z 20m lub dryblingu do bramki.
8
Był tu w sumie 6 lat, przyszedł z Celty a czuję jakby był naszym wychowankiem. Będzie mi go brakować w tej drużynie :D
0
Nie wiem jaki ma plan, ale wiem jak działa nasz zarząd i jak to wygląda co roku. Martino też miał dobry plan i co? I gów*o. Dla mnie sprzedaż Fabregasa to poważny błąd, raz że za mało za niego biorą a dwa, to uważam, że powinien zastąpić Xaviego, i grać tylko na pomocy, nie w ataku.
0
Możliwe, Luis zdążył go już dobrze poznać. Co do reszty, nie wspomniałem o inieście bo chodziło mi, że Rakitić powinien być zmiennikiem Cesca a Xavi grać coraz rzadziej.
3
Sprzedadzą Fabregasa, Rakiticia wezmą na zmiennika, a w pierwszej 11 będzie grał Xavi. I właśnie tak będzie... Fabs powinien zostać, Xavi ława, Rakitić do duetu z fabsem i gitara.
3
Zdecydowane Tak. Lepszy od Cuadrado, który nie jest nawet obrońcą. Ale to pewnie tylko plota, w dodatku nie realna.
0
Tak o 10 za mało...
1
I że tak spytam gdzie on będzie grał? LS Neymar, Środek Messi, PS? Alexis jeśli odejdzie to się zwolni, ale jakoś nie widzę tam Aguero. Chyba że Messi wreszcie wyląduje tam gdzie powinien, tyle że na środku kolejny niziołek zbędny troche...
0
No problemo. Skoro Luiz poszedł za tyle to Mangala jest tego wart. Tym bardziej że potrzebujemy takiego obrońcy.
2
Nie, nie dobra. Uważam, że ten gościu bez Alvesa jest wart 20 mln. A za Alvesa od PSG można doić do 12mln myślę. U nich on może dużo zdziałać.