witexor
Dołączył/a: marzec 2012
Knurów
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bzdury...I kogo ściągną? Puyola z emerytury? Czy jakiegoś leszcza z 2 ligi hiszpańskiej? A może od razu z grubej rury i Ramosa nam kupią? Vermaelen to świetny obrońca, lecz szklany. Kontuzje nie ustają więc trzeba się go pozbyć jak tylko ktoś go będzie chciał kupić. Mamy Mathieu, Pique, Bartre, Masche. Na razie wystarczy nam. Sprowadzać na szybko jakiś "nie markowy uzupełniacz" to głupota.
0
I po co nam on, jeśli będziemy bez obrony?
0
Właściwie to nie rozumie dlaczego Martin jest za Douglasem... Gościu wziął się nie wiadomo skąd nikt go nie zna za bardzo, nie pokazał nic a już jest przed Martinem. Rozumiem, że Montoya wybitnie dobrej formy jeszcze nie pokazał, ale w meczach w których grał myślę że pokazał wystarczająco dużo by być przed Douglasem...No ale cóż, to Luis Enrique jest trenerem nie ja (szkoda, przygarnąłbym taką A7 xD).
4
Tylko że gdybyś był prawdziwym piłkarzem z talentem to nie mógłbyś pełnić takiej roli :) Nie wytrzymałbyś. Łatwo nam mówić bo my nie mamy takich zdolności jak oni i gdyby nam płacili za to kim jesteśmy aktualnie tyle co im i dawali takie auta to chyba każdy brał by w ciemno, ale piłkarz szczególnie młody woli jednak grywać czasami.
0
HAHAHAHHA Alves nawet w Fifie drewniaczy :D (0:55) co on zmaścił xD Widać, że Neymar wygrał im ten mecz xd
0
Ale od 1 stycznia Reus może podpisać umowę z innym klubem. Więc jakakolwiek walka z góry przegrana jeżeli sam bardzo o Barcelonie nie marzy. A z tego co widać i słychać chce grać po prostu w dobrej drużynie, która ma szanse na puchary - walka przegrana.
0
Zaraz, zaraz...Czy my nie mamy czasem zakazu transferowego na rok? Wydaje mi się, że tak (No chyba, że coś mnie ominęło...), więc o czym my tu w ogóle myślimy? Trzeba było brać wcześniej, a nie przy zakazie, gdy nie mamy szans konkurować z innymi klubami (bo zakaz).
0
Alba ma jakieś problemy zdrowotne więc może Adriano zagrać.
0
Niestety, ale nie. W te 100 mln wchodzi pewnie to co Barca będzie musiała karnie zapłacić, podatki itd. Idąc tym tokiem myślenia to Bale kosztował ~150mln. Koło setki sam zawodnik + podatki i inne duperele. Więc niestety, ale nie mamy najdroższego piłkarza, przynajmniej nie z tego punktu widzenia. No bo przecież mamy MESSIEGO :D
0
I jaki zarząd mądry... Wyje** ich w kosmos, może znajdzie się ktoś rozsądny. On nawet 100 nie jest wart... Te niby 50 to już sporo było, ale jeszcze trzymało się w granicach wartosci. No ale stówa...
3
I miał rację. Sergio nie zasłużył na to. Może z 3 sezony temu, ale nie teraz.
0
Nikt nie mówi o stracie miejsca w składzie, a o rotacji. Czytanie ze zrozumieniem się kłania :) Po za tym jak można wystawiać bramkarza który nie gra nawet w lidze na mecz w LM? Chcą powtórzyć błąd Realu z zeszłego roku, kiedy to nie grający w lidze Iker prawie przegrał im LM?
0
No to po co za niego tyle kasy płaciliśmy? Na rezerwę? Były tańsze opcje. Jeśli nie będzie grał to w następnym sezonie odejdzie i zapewne za mniejszą kwotę i znów będziemy stratni, jest zbyt młody i zbyt utalentowany żeby siedzieć na ławie kilka sezonów i czekać na swoją szansę. Za cholerę nie rozumie tej polityki. Co z tego że zawalił? Nie można go po jednym meczu skreślać, a zawalił bo prawie nic nie grał. Widoczny był brak porozumienia z obroną. Nie mówię przecież że ma grać non stop, ale rotacja co mecz czy tam dwa nikomu by nie zaszkodziła, a oboje byli by ograni i zgrani z obroną. A jeśli ma grzać ławę, to sprzedajmy go, odzyskajmy pieniądze i kupmy coś tańszego, przecież jeden pieron co będzie ławę grzało.
0
Czemu nie Ter Stegen?! Nie dostaje szans w lidze nawet z takimi ziemniakami a potem się dziwić że w LM daje dupy...Powinien grać więcej w Lidze, na zmianę z Bravo, ogrywać się, tylko w ten sposób zdobędzie odpowiednie zgranie z drużyną a przede wszystkim z obroną.
0
Jak będzie dachować codziennie na parkingu, to szybko się z kontuzji nie wyleczy xD
0
Szkoda że jakość taka słaba :(
0
Ludziska, wiecie może skąd (i czy w ogóle) można pobierać mecze w hd? Chciałbym sobie obejrzeć ten mecz jak i wiele innych, ale nie mam pojęcia skąd mogę go pobrać. Znacie takie strony?
0
A Bartra nie debiutował za czasów Del Bosque?
0
Komentarz odpowiedni. My za 30 letniego śrendniego Mathieu dajemy 20mln, a Bayern za rewelacyjnego, dobrego i młodszego benatie tylko 6 mln więcej. Kiedy to się skończy? Btw. Chcieliście PO? To macie. Leszcza, który w brazylijskiej lidze nie wyróżniał się ponad poziom. Gratulacje Zubi. Kolejne świetnie odwalona robota.
0
Ostatni też całkiem spoko :)
0
Przypadek :D :D ?
0
Inaczej będziesz śpiewał w next sezonie lub jeszcze później, gdy nie będziemy mogli nikogo kupić, a będziemy pod ścianą.
0
Ja się rozpędzam? Kupno tak bardzo potrzebnego nam PO jest rozpędzeniem?
0
Oprócz sędziom którzy sędziują beznadziejnie, i zawodnikom faulującym tak brutalnie, że zawodnicy MMA są pod wrażeniem to fakt, nikomu nie odpuszcza.
0
No to teraz wydawać hajs na PO koniecznie. ŚP nam nie potrzebni. Nawet jak odejdzie Xavi to zostaje Iniesta, Rafinha, Rakitić, Sergi Roberto. Styka. Skrzydło też nam już nie potrzebne. Neymar, Pedro, Messi (na to liczę...) i jeśli dojdzie Cuadrado, do tego na wypożyczeniach mamy Deulofeu i Tello, w każdej chwili można ich ściągnąć z powrotem za odpowiednią sumą nie zależnie od zakazu. Obrona Mathieu, Pique, Vermaelen, Bartra jak dla mnie dadzą radę, aczkolwiek jeszcze jednego młodzika można byłoby skołować na zapas, ewentualnie dać potem szansę tym z Barcy B.
0
Mimo ortografii ciężko się z kolegą wyżej nie zgodzić :) Rasizm, brutalne faule, celowe faule gdy mecz jest przegrany itd... Wszystko to jest gorsze wg. mnie od ugryzienia a raczej dotknięcia kogoś zębami, bo jakoś Chiellniemu nic wielkiego się nie stało. No ale cóż, przynajmniej trenować może.
0
No tak, teraz doczytałem :D
Szkoda, że podtrzymano karę, tym bardziej, że według mnie równie surowo powinny być karane brutalne faule np. Ten Zunigi na Neymarze, czy inne tego typu występki.
0
A co z prezentacją?
0
Psują futbol. Tym powinna zająć się FIFA, nie pilnowaniem finansowych zasad fair play, tylko pilnowaniem cen zawodników...
0
Zwracam honor Zubiemu i przyznaję się do błędu :D
City zapłaciło za Mangalę ponad 50 mln :O Rozumiem - młody, utalentowany, już coś pokazał. Ale 50 mln :O ?