witexor
Dołączył/a: marzec 2012
Knurów
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto oddał głos na Sancheza xD?
Boże, za tą setke to bym go udusił najchętniej :P
0
Współczuje mu trochę...Widząc co pisza o nim kibice Bayernu naprawdę robi mi się go żal. Ale życzę samych sukcesów.
0
Przyjęcie kibiców na fanpegach wzorowe...
Aż mi się go żal robi.
0
Nie "będzie" tylko "jest".
"UEFA Champions League
BREAKING NEWS: Pep Guardiola will take over as FC Bayern München coach on a three-year deal in July. Full story to follow ...
Aktualności: Pep Guardiola przejmie jako trener FC Bayern München na 3 letni kontrakt w lipcu."
Kontrakt podpisany, aż się dziwie tych komentarzy, typu typowanie gdzie wyląduje :D
0
http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/startseite/580389/artikel_das-hat-pep-guardiola-wird-bayern-trainer.html
No to wygląda na to że Pep będzie trenował Bayern Monachium :) Wolałbym go widzieć w Lidze Angielskiej, ale cóż...Pozostaje życzyć sukcesów.
0
http://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/763749,Guardiola-juz-zdecydowal-Umowa-juz-dzis
Niemiecka Gazeta Bild podaje że Guardiiola podpisał kontrakt do 2016r. z Bayernem !
0
Nic by nie powiedział. Złożył by podpis na kontrakcie i pokazał fuckera realowi. Messi a Ronaldo, dwa różne światy i pod wzgledem charakteru i umiejętności.
0
@majochadawid, wypluj te słowa :D
0
Ehhh, powinni kupić jeszcze jakiegoś obrońce...
0
Jezu, ale ludzie są bezmyślni... Co wy macie do tego neymara? Że lubi chłopak się bawić, ma poczucie humoru, to odrazu medialny...Ważne że coś potrafi! Jeśli nie będzie spisywał się w La Lidze, to wyleci i przyjdzie nowy. Nie wiem po co te płacze "Po co nam medialny gwiazdorek błyszczący tylko w lidze brazylijskiej" No ludzie, a Reprezentacje to co? Jego talent + zgranie z barcą ( o ile takie będzie )= Rozpiernicz.
0
No jescze chwila i będziemy mieli całą 11 :D
0
I dupa :D Messi przerwał swą passe :(
0
Jestem za. Ale nie w tym sezonie na pewno :D
0
Myślę że warto go wziąć :)
0
Villa
0
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/08/fde2211f63d804fb5e6447ad7f94580a.gif?1343918949
Aaa dawać mi go tu :D
0
PoGGi, Zgadzam się w 100%. Dla mnie również Fontas pozostaje w cieniu Muniesy.
0
Cabaye lub M Villa
0
Boże posrało ich... 40 mln za martineza ? Wolałbym dać szansę Dos Santosowi i Roberto. Według mnie jest to gracz dobry, pasujący do barcy, ale również drooogi.
0
To sie nie doczeka :D
Chociaż...Jak Man City dają za niego 15 mln to jednak nie jest taki drogi i myślę że barca mogła by go wziąść :D No o ile pasuje mu rola zmiennika raczej :P
0
Jeśli miałby przejść taniooo to jak najbardziej. Ale on raczej trochę wart jest więc może nam mocno naciągnąć budżet :/
0
Timo, tam nie ma już co trenować.
0
Casillas świetnie, gdyby nie on nie było by tego 0 :D Dzięki Hiszpanio ! Wierzyłem, miałem nadzieje i oto jest! Upragniona obrona tytuły sprzed 4 lat.
Hiszpania- Nie podważalnie NAJLEPSZA REPREZENTACJA NA ŚWIECIE!
Euro 2008, MŚ 2010, Euro 2012 !!!
0
La Furia Roja ! Gracies Espania !!
0
Jeśli hiszpanie nie pokażą więcej niż do tej pory to Niemcy spokojnie wygrają z nimi.
Moim zdaniem błędem jest ustawienie hiszpani.
Obrona ok, Pomoc, ok, Atak, zamiast wystawiania Negredo, Silvy, Fabregasa, wystawiłbym tam: Pedro, Torresa, Inieste. Później zmiana, Llorente za Torresa, i reszta zmiany uzależnione zmęczeniem. Myślę że to lepsza opcja niż ta którą dotąd stosuje Del Bosque.
0
(Villa swoje lata ma, a i po kontuzjii może grać słabiej) + ewentualne wzmocnienia innych pozycji.
@ucięło poprzedni post :d
0
Alba, wypożyczyć Tello lub Cuence (albo obu), sprzedać dos Santosa, i albo kupić jakiegoś dobrego napastnika, bramko strzelnego, nie drogiego, albo zostawić kase na następny sezon i wtedy z grubej rury zajedobrego napastnika zakupić (Villa swoje lataa, a
0
Czyżby kolejne lata samych sukcesów barcy? Z taką obroną to można walczyć.
0
Za nic bym go nie sprzedał.
0
Transfer thiago? Głupota, oby ich kasa nie skusiła. Co najwyżej wypożyczenie, jeśli nie będzie w tym sezonie , aż tak bardzo potrzebny. Przynajmniej by nabrał doświadczenia więcej, udoskonaliłby się. Ale sprzedaż to głupota, sprzedamy a potem będziemy odkupować go za 50 mln...