0

Kto oddał głos na Sancheza xD?
Boże, za tą setke to bym go udusił najchętniej :P

0

Współczuje mu trochę...Widząc co pisza o nim kibice Bayernu naprawdę robi mi się go żal. Ale życzę samych sukcesów.

0

Przyjęcie kibiców na fanpegach wzorowe...
Aż mi się go żal robi.

0

Nie "będzie" tylko "jest".

"UEFA Champions League
BREAKING NEWS: Pep Guardiola will take over as FC Bayern München coach on a three-year deal in July. Full story to follow ...
Aktualności: Pep Guardiola przejmie jako trener FC Bayern München na 3 letni kontrakt w lipcu."

Kontrakt podpisany, aż się dziwie tych komentarzy, typu typowanie gdzie wyląduje :D

0

http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/startseite/580389/artikel_das-hat-pep-guardiola-wird-bayern-trainer.html

No to wygląda na to że Pep będzie trenował Bayern Monachium :) Wolałbym go widzieć w Lidze Angielskiej, ale cóż...Pozostaje życzyć sukcesów.

0

http://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/763749,Guardiola-juz-zdecydowal-Umowa-juz-dzis

Niemiecka Gazeta Bild podaje że Guardiiola podpisał kontrakt do 2016r. z Bayernem !

0

Nic by nie powiedział. Złożył by podpis na kontrakcie i pokazał fuckera realowi. Messi a Ronaldo, dwa różne światy i pod wzgledem charakteru i umiejętności.

0

@majochadawid, wypluj te słowa :D

0

Ehhh, powinni kupić jeszcze jakiegoś obrońce...

0

Jezu, ale ludzie są bezmyślni... Co wy macie do tego neymara? Że lubi chłopak się bawić, ma poczucie humoru, to odrazu medialny...Ważne że coś potrafi! Jeśli nie będzie spisywał się w La Lidze, to wyleci i przyjdzie nowy. Nie wiem po co te płacze "Po co nam medialny gwiazdorek błyszczący tylko w lidze brazylijskiej" No ludzie, a Reprezentacje to co? Jego talent + zgranie z barcą ( o ile takie będzie )= Rozpiernicz.

0

No jescze chwila i będziemy mieli całą 11 :D

0

I dupa :D Messi przerwał swą passe :(

0

Jestem za. Ale nie w tym sezonie na pewno :D

0

Myślę że warto go wziąć :)

0

Villa

0

PoGGi, Zgadzam się w 100%. Dla mnie również Fontas pozostaje w cieniu Muniesy.

0

Cabaye lub M Villa

0

Boże posrało ich... 40 mln za martineza ? Wolałbym dać szansę Dos Santosowi i Roberto. Według mnie jest to gracz dobry, pasujący do barcy, ale również drooogi.

0

To sie nie doczeka :D
Chociaż...Jak Man City dają za niego 15 mln to jednak nie jest taki drogi i myślę że barca mogła by go wziąść :D No o ile pasuje mu rola zmiennika raczej :P

0

Jeśli miałby przejść taniooo to jak najbardziej. Ale on raczej trochę wart jest więc może nam mocno naciągnąć budżet :/

0

Timo, tam nie ma już co trenować.

0

Casillas świetnie, gdyby nie on nie było by tego 0 :D Dzięki Hiszpanio ! Wierzyłem, miałem nadzieje i oto jest! Upragniona obrona tytuły sprzed 4 lat.

Hiszpania- Nie podważalnie NAJLEPSZA REPREZENTACJA NA ŚWIECIE!
Euro 2008, MŚ 2010, Euro 2012 !!!

0

La Furia Roja ! Gracies Espania !!

0

Jeśli hiszpanie nie pokażą więcej niż do tej pory to Niemcy spokojnie wygrają z nimi.
Moim zdaniem błędem jest ustawienie hiszpani.
Obrona ok, Pomoc, ok, Atak, zamiast wystawiania Negredo, Silvy, Fabregasa, wystawiłbym tam: Pedro, Torresa, Inieste. Później zmiana, Llorente za Torresa, i reszta zmiany uzależnione zmęczeniem. Myślę że to lepsza opcja niż ta którą dotąd stosuje Del Bosque.

0

(Villa swoje lata ma, a i po kontuzjii może grać słabiej) + ewentualne wzmocnienia innych pozycji.


@ucięło poprzedni post :d

0

Alba, wypożyczyć Tello lub Cuence (albo obu), sprzedać dos Santosa, i albo kupić jakiegoś dobrego napastnika, bramko strzelnego, nie drogiego, albo zostawić kase na następny sezon i wtedy z grubej rury zajedobrego napastnika zakupić (Villa swoje lataa, a

0

Czyżby kolejne lata samych sukcesów barcy? Z taką obroną to można walczyć.

0

Za nic bym go nie sprzedał.

0

Transfer thiago? Głupota, oby ich kasa nie skusiła. Co najwyżej wypożyczenie, jeśli nie będzie w tym sezonie , aż tak bardzo potrzebny. Przynajmniej by nabrał doświadczenia więcej, udoskonaliłby się. Ale sprzedaż to głupota, sprzedamy a potem będziemy odkupować go za 50 mln...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?