witexor
Dołączył/a: marzec 2012
Knurów
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cuadrado to nie obrońca więc stanowcze nie!
Walker ujdzie, całkiem niezły ale robi głupie błędy.
ŚO całkiem spoko
Napastnicy nie bardzo. Llorente to drewno, przeżytek. Mandzukić? Chłopie on chce rywalizować z Lewym w Bayernie o miejsce w 11 a miałby ławe grzać? Nie ma opcji :P
1
"Za Marquinhosa do Paryża ma powędrować Dani Alves, zaś "Blaugrana" będzie musiała dodatkowo dopłacić kwotę w wysokości 20-30 milionów euro"
AHAHAHAHHAHAHAHA - padłem ze śmiechu. 20-30 mln + Alves? Porypało ich? Gościu nie najwyższa klasa + młody, nie udowodnił jeszcze skillsów a oni chcą za niego jak za obrońcę klasy światowej?
3
Oby, oby :D Gościu odpowiedniej postury, dobre główki, wysoki, silny, doświadczony. No aktualnie najlepsza opcja z tych w miarę realnych :P
0
Tylko nie to! Alvesa sprzedać, ale Alexisa i Cesca nie ruszać. Dlaczego? Już mówię. Alexis jako jeden z nielicznych w tym sezonie wypluwał płuca i wkładał w grę serce, jak to wychodziło to już inna sprawa - czasem fajnie czasem nie, ale za samą waleczność zasługuje na szansę w przyszłym sezonie pod wodzą nowego trenera, który mam nadzieję coś zmieni.
Cesc to świetny pomocnik...podkreślam POMOCNIK. On pokaże co potrafi, ale to on musi zostać nr 1. Nie staruszek Xavi, który niestety nam już nie pomaga. Smutne lecz prawdziwe, Xavi tylko zwalnia grę, nie daje nam już tego co dawał kiedyś. Jego czasy dobiegają końca. Rezerwowy pomocnik takiej klasy? Spoko, wręcz idealnie. Uważam, że to Cesc powinien być nr.1 w środku pola nie Xavi. Do tego jakiś młody fajny pomocnik np. Koke (marzenie...) A o Alvesie chyba pisać nie trzeba xD Mam nadzieję, że ten Marquinhos to tylko jako drugi stoper, ten młodzik...Bo jeśli myślą o nim jako o podstawowym ŚO to po prostu.... Normalka
3
wyruchane jak wyruchane ale to właśnie przez takie przepłacanie za zawodników potem 19 latkowie chodzą po 30 baniek...
0
No to brać go :) Na zmiennika idealny. Do tego Kroosa jeśli będzie w przyzwoitej cenie skoro nie chce już w Bayernie grać. Jakiegoś PO (NIE CUADRADO KTÓRY JEST PP) i ŚO (Luiz odpada, słaby i idzie ponoć do PSG)
0
Tak tak, sezon temu dokładnie to samo napisałem. I ile pucharów zdobył Martino :) ? A i w te rewelacyjne transfery przestaje wierzyć...Ale ślepi kibice którzy w ogień pójdą za klubem i tak shejtują ;p
0
Kolejny sezon bez pucharów wyczuwam. Ale obym tym razem się pomylił...
7
To walnij hat tricka Atletico dla Tito :)
4
"jeden mały błąd i stracimy mistrzostwo." Zdanie klucz. Właśnie dlatego powinien zagrać Montoya :)
1
W tym wypadku to Zubi powinien stanąć raz w życiu na głowie, i sprowadzić Thibauta a podziękować Ter Stegenowi. Courtois to najwyższa klasa światowa, Ter Stegenowi trochę jeszcze brakuje. Młody jest, dobry to i klub znajdzie szybko.
0
Żałoba, żałobą, ale z tym kolorem przesadziliście totalnie. Nie dało się machnąć wstążki? Kolor tła zmienić?
0
Wybacz, że dopiero teraz, ale zapomniałem o tym poście :)
Czytać ze zrozumieniem potrafię, i to bardzo dobrze, ale to chyba nie forum do oceniania tych umiejętności.
Klauzula zależy od zarządu i zawodnika. Może nie zgodził się na wyższą? Tego nie wiemy. Fakt jest taki, że obie strony ustaliły taką klauzulę i przy transferze klub nie miał nic do gadania. Co do Henricha zdania nie zmienię. Uważam, że nawet za te 30 jest dobrym zawodnikiem i jeszcze pokaże, że warto było go sprowadzać do Dortmundu. Do Aubameyanga ciężko mi się ustosunkować, bo akurat rzadko go w grze widywałem, więc po prostu go nie ocenię :) No i Lewy...Mogli go sprzedać wcześniej i zarobić 20 mln - fakt. Równie dobrze Barca mogła sprzedać wcześniej Valdesa i zarobić pare mln - czyż nie? Takich zawodników jak Lewy czy Valdes czyt. kluczowych, ciężko sprzedać wiedząc, że osłabia się tym samym drużynę. Borussia chciała walczyć o mistrza Niemiec, o LM, o Puchar Niemiec, Lewy był im bardzo potrzebny widocznie, skoro nie chcieli go sprzedać. Przecież oni wiedzieli, że odejdzie, ile to razy można było czytać nawet wypowiedzi Lewego czy jego Menadżerów o jego odejściu. Sprawa była tak oczywista jak fakt, że Messi jest nie z tej ziemi :P
0
Wzrost to nie problem. Pinto ma 1,85m a Valdes 1,83m. Zapowiada się ciekawie, kto wie, może będzie następny Valdes.
0
Ależ głupoty tu czytam. Bayern wpłacił kwote odstępnego za Gotze więc Borussia i Klopp mieli gówno do gadania. Lewemu transfer obiecali już sezon czy dwa wcześniej. A mkhitaryan to całkiem dobry zawodnik więc nie wiem o co wam chodzi.
1
Panowie, ale Bartrze ta ujemna ocena się nie należy. Nie miał najmniejszych szans przy Bale'u. Jedyną winę za tą bramkę ponosi Alves - To on powinien tam gonić Bale'a.
Gadanie że Bartra mógł faulować jest głupie. Za taki faul sędzia mógłby mu pokazać czerwoną kartkę, do tego sam fakt niesportowego zachowania...No po prostu uważam, że co najmniej 8.0 dla Marca powinno być. Zdecydowanie przyszły Puyol.
0
I tak nie będą dotyczyć :) City i PSG mają zostać ukarane wykluczeniem z LM za nieprzestrzeganie finansowego fair play. Fifa przygląda się innym drużynom, znajduje się tam pewnie Real po transferze Bale'a. Idąc tą ścieżką FIFA sama sobie wbiłaby gwóźdź do trumny. Kto grałby w LM? Postraszą, dadzą kary finansowe i na tym się skończy,
0
Jeśli zniosą sankcję, to Barca powinna zainwestować GRUBE MILIONY w zawodników. Potrzebni co najmniej dwaj ŚO, dwaj BR, PO, ŚPD (Song nie stanowi konkurencji dla Busiego, a taka musi być.) Gre Xaviego zmniejszałbym do minimum a w jego miejsce na stałe umieścić Cesca. Bez tych transferów będzie krucho fest.
0
Oboje do dupy.
0
Real ma Bale'a. My Neymara który się nie popisuje jak dotąd. Ale trudno winić Neya, gdy cały zespół daje dupy...
0
Akapit "Przyszłość Puyola" - postawa godna naśladowania. Gdyby tak tylko Victor się zachował to byłoby całkiem fajnie :)
0
"- Czytałem zarządzenie FIFA. Transfer Marca-Andre ter Stegena do Barcelony nie dojdzie tego lata do skutku - poinformował agent piłkarza, Gerd vaom Bruch."
Nieeeeee! Oby te odwołanie poskutkowało zniesieniem kary :(
0
Odwołanie ma szansę przejść, gdyż Chelsea miała podobną sytuacje w 2009 roku. No chociaż, Chelsea to chodziło o 1 zawodnika nie o kilku :/
Ter Stegen i Allen powinni dojść do nas, gdyż te transfery przeprowadzono jeszcze przed wyrokiem. Tak przynajmniej inne media piszą.
0
Musiałeś przypomnieć, że w tym sezonie pożegnamy jednocześnie 2 legendy :( ? Aż mnie w gardle i du*ie ściska z żalu. Nie umiem sobie wyobrazić Barcy bez Puyiego i Valdesa ;/
0
Zacytuję jednego usera tej strony :D
"Poczekajcie na wypowiedź Ronaldo, padniecie ze śmiechu"
True story :D hahahahhaha
0
No dobra, tego faktu nie zauważyłem. Zwracam honor i gratuluje oka. Dzięki również za poprawę samopoczucia :D
0
Nevermind :D
0
Niestety, ale wygląda na to, że Neymar znów zanurkował :(
http://cdn.fansided.com/wp-content/blogs.dir/229/files/2014/03/Ramos-foul-3.gif
Ktoś potrafi się tu dopatrzeć faulu?
0
Oj, no dobra dobra :P Przepraszam xd
0
No tak, ale o ile się nie myle to z tymi drużynami już wygrywali w tym sezonie. No nic, ja wciąż wierzę, wciąż liczę na to potknięcie.