0

@Danielsiwy8 a kto tak napisał?

0

To teraz pozostał tylko zjazd formy jak u każdego kto przedłuża kontrakt

0

@BorzyKrzys i'm too european for this

0

@CurryTheGoat30 8 liga mistrzów?

9

Wyciskaj Anka na baciacie jak z cytrynki xD

15

@blakkudium kto wymyśla te statystyki xd

0

Anatolij Trubin, remember the name
Już Emery'ego chcą na trenera XD

2

@kubix05 Winicjusz Żunior w tym meczu:
https://shorturl.at/mx37G

38

Białasów wg ich trenera przerósł wyjazd na Benfice, a co oni myśleli, że jadą tam dać autografy i wymienić się koszulkami. Piękny czas na bycie kibicem Barcy

2

@Katalończyk 99 i Marsylii xD

0

Gramy z Monaco i Ansu Faki ładuje Nam dublet, czuję i widzę to jak doblete od Kołczinio na wypożyczeniu w Mynsien

6

Bo oni grali w dziewienciu, a wogule to majom 15 lig miszczuf
haha przyjęli od bramkarza w ostatniej akcji meczu xD

0

Benfica 1 gol i łapią się do 24

3

To przez szczury

0

Z taką obroną i napastnikiem to Getafe może wyszarpałoby utrzymanie

0

a moje miasto to Białystok
a moje życie to Białystok

98

Na bernabeu biegają co tydzień i to białe, nikt nie robi z tego sensacji

0

@Fantastyczny Chłopiec Podjechała po nią śmieciarka czy szambiarka?

1

@Fog_W_1899 nie, bo Fermin gra w stroju Nike, a papita nie odzywa się do nikogo poniżej Luj Vifon

2

@barteq może nie dokładajmy sobie problemów, ok?

0

Ostra beka z typa

2

Komentarz usunięty

0

@4drian0 Ta generacja to taka padaka

3

@draxidox Nie dość, że nabita to przy ciele, escandalo

5

@Roobo Ewentualnie słoik, pęknięty

17

Ależ sielanka, pewnie do letniego okna

0

No i w p...u wylądował w złotej klatce

2

Komentarz usunięty

1

@Safrani Suczczanki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?