0

@Kamiloza91 Nie ma

6

Rudiger jest cudownie cienki

0

Griezmann i spółka robią dziś le cabaret z reżimowych?

0

@Tomaszekkkkk W weekend ma dotrzeć do Nas ;)

4

@Batys Pomorskie cisza

0

@urbipl Dostaję hajs, blokuję nieznajomy numer i elo

0

@Roobo Nie zaczynał zdania od madryt

0

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/trojmiasto/kielno-nauczycielka-zdjela-krzyz-jest-ruch-wojta/03sxx38
Co najlepsze to żona mojego szefa pracowała z tą nauczycielką i jej wersja zdarzeń jest zupełnie inna niż podają media

14

@Kapitan hawk ale real madryt z małej, szanujmy się

3

@Rastafarnianin Szczególnie Holandia to antypatologiczny filtr Polski

1

@macio_944 ostro, ale celnie

7

Można się rozejść
https://shorturl.at/K5wEe

0

@Frimpong najlepszą obroną jest atak

4

Hansi Flick nie ma nic do powiedzenia

1

Z rodzeństwa Williams to wolę Ninę

8

Petardy 7 stycznia? A nie, to tylko pękające dupy gorszej części madrytu

0

Chore zwierzęta

5

„Gdybym był kibicem Barcelony niby cieszyłbym się z dzisiejszego wyniku, ale później bym sobie przypomniał o Negreirze i zdał sprawę z tego, że mojego klubu nie powinno być na tym turnieju, bo kluby z 4 ligi nie występują w Superpucharze”
Chyba zabolało te 5:0 xD

21

Roony: 2 asysty i bramka
Fermin: 2 asysty i bramka
Raphinha: 2 bramki i asysta
Ugotowali chopaki

5

Ronny, Ronney, Roney
Bamba nie zawodzi xD

25

Teraz to chyba tylko wejście Araujo może otworzyć ten mecz xD

2

#luźnebiciebasków

0

Aupa Athletic xd
Dziura bita

1

@Filipem szkoda go na ławie

2

Tak Nico, pociąg Ci odjechał raz na zawsze

0

Shark mentality

0

@NeroTFP1 Awantura o kasę, powinien prowadzić Ibisz

0

@Filipem Kopiujesz link do komentarza i wysyłasz gościowi w prywatnej, easy

0

@Filipem Po co Ci screen jak masz historię edycji komentarza?

3

@kubilka Zmiana na ten mecz, bo Espanyol ma niebieskie spodnie w domowych strojach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?