vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Nie ma
6
Rudiger jest cudownie cienki
0
Griezmann i spółka robią dziś le cabaret z reżimowych?
0
@Tomaszekkkkk W weekend ma dotrzeć do Nas ;)
4
@Batys Pomorskie cisza
0
@urbipl Dostaję hajs, blokuję nieznajomy numer i elo
0
@Roobo Nie zaczynał zdania od madryt
0
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/trojmiasto/kielno-nauczycielka-zdjela-krzyz-jest-ruch-wojta/03sxx38
Co najlepsze to żona mojego szefa pracowała z tą nauczycielką i jej wersja zdarzeń jest zupełnie inna niż podają media
14
@Kapitan hawk ale real madryt z małej, szanujmy się
3
@Rastafarnianin Szczególnie Holandia to antypatologiczny filtr Polski
1
@macio_944 ostro, ale celnie
7
Można się rozejść
https://shorturl.at/K5wEe
0
@Frimpong najlepszą obroną jest atak
4
Hansi Flick nie ma nic do powiedzenia
1
Z rodzeństwa Williams to wolę Ninę
8
Petardy 7 stycznia? A nie, to tylko pękające dupy gorszej części madrytu
0
Chore zwierzęta
5
„Gdybym był kibicem Barcelony niby cieszyłbym się z dzisiejszego wyniku, ale później bym sobie przypomniał o Negreirze i zdał sprawę z tego, że mojego klubu nie powinno być na tym turnieju, bo kluby z 4 ligi nie występują w Superpucharze”
Chyba zabolało te 5:0 xD
21
Roony: 2 asysty i bramka
Fermin: 2 asysty i bramka
Raphinha: 2 bramki i asysta
Ugotowali chopaki
5
Ronny, Ronney, Roney
Bamba nie zawodzi xD
25
Teraz to chyba tylko wejście Araujo może otworzyć ten mecz xD
2
#luźnebiciebasków
0
Aupa Athletic xd
Dziura bita
1
@Filipem szkoda go na ławie
2
Tak Nico, pociąg Ci odjechał raz na zawsze
0
Shark mentality
0
@NeroTFP1 Awantura o kasę, powinien prowadzić Ibisz
0
@Filipem Kopiujesz link do komentarza i wysyłasz gościowi w prywatnej, easy
0
@Filipem Po co Ci screen jak masz historię edycji komentarza?
3
@kubilka Zmiana na ten mecz, bo Espanyol ma niebieskie spodnie w domowych strojach