4

Brać, cena dobra, a Alvarez jak na razie to marzenie ściętej głowy

0

@Karol145 gdzie podjechać rozdrabniarką?

0

@clyde Rockstar opluło graczy i branża jak sekta pójdzie ich śladami, coś jak rynek mobilny i Apple

0

@gumaz Ideał jak ktoś gustuje w 70+

3

No dzień dobry.
Pobranie krwi 7:25, mamy 7:31 i 10 osób przede mną, może trzeba było jechać do Warszawy południe

0

@LukaszFan Liczyłem na odpalenie Balde i właśnie Grimaldo, ale widzę, że uj z tego będzie

4

@Aequlibre "biega, co można nauczyć każdego"
No Rashford nie nauczył się przez cały sezon

6

150 na Alvareza i Balde na obronie, trzymajcie mnie

1

@heniusss ciastka ze środka pola może posyłać i do 50, co za gracz

0

@beter2 nie ma co się martwić, zaraz wszystkich świętych, sylwester, wielkanoc i znowu lato

1

Dla materaców to kwestia honoru po tej całej żenadzie w socialach, mam nadzieję, że nie wejdziemy w tę gierkę i nie zapłacimy 120+ za takiego grajka

3

Już jeden taki Niemiec wmawiał Nam, że nie stać Nas na kilkudziesięciomilionowy transfer

1

Nowa kolekcja @Popitek12 dostępna już na www.60.pl
https://zapodaj.net/images/3837cd348c896.jpg

4

Dawać tego Ronaldo zamiast Alvareza
XD

4

Teraz to już sobie mundial 2030 zaklepał xd

20

Teraz to już zaklepał sobie mundial 2030 xd

2

@Piotrek1993 przynajmniej skrobać nie trzeba

1

@kondibar To nie Felix

5

Fakty są jednoznaczne - przy interesach z tym klubikiem zawsze jesteśmy przegrani

8

Zadyma z Alvarezem, a Cancelo niewykupiony

0

@Chudini123 przecież podpisał nowy kontrakt w styczniu

2

0

@Marusek "Bo co, jeśli w Barcelonie nie spełni oczekiwań, a tylko swoje marzenie?"
Gdyby każdy piłkarz miał takie rozkminy to mało który decydowałby się na transfer do nowej drużyny

0

@Marusek Nie byłoby żadnych transferów idąc tym tokiem myślenia

0

Banda neptuno XD
chyba banda wieśniako

1

@PaPo teraz już nie ma odwrotu, kwestia pinionszkuf

0

@VEBVC14 czekać na co?

1

@macio_944 jedyne co mogą dostać na wymianę to olej z wątroby rekina

3

Może trzeba podsłuchać kogo Atletico planuje na zastępstwo Alvareza, pewnie byłoby taniej i niemniej solidnie

0

@VegetaPolska oby, bo to abstrakcyjna kwota za takiego grajka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?