vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Brać, cena dobra, a Alvarez jak na razie to marzenie ściętej głowy
0
@Karol145 gdzie podjechać rozdrabniarką?
0
@clyde Rockstar opluło graczy i branża jak sekta pójdzie ich śladami, coś jak rynek mobilny i Apple
0
@gumaz Ideał jak ktoś gustuje w 70+
3
No dzień dobry.
Pobranie krwi 7:25, mamy 7:31 i 10 osób przede mną, może trzeba było jechać do Warszawy południe
0
@LukaszFan Liczyłem na odpalenie Balde i właśnie Grimaldo, ale widzę, że uj z tego będzie
4
@Aequlibre "biega, co można nauczyć każdego"
No Rashford nie nauczył się przez cały sezon
6
150 na Alvareza i Balde na obronie, trzymajcie mnie
1
@heniusss ciastka ze środka pola może posyłać i do 50, co za gracz
0
@beter2 nie ma co się martwić, zaraz wszystkich świętych, sylwester, wielkanoc i znowu lato
1
Dla materaców to kwestia honoru po tej całej żenadzie w socialach, mam nadzieję, że nie wejdziemy w tę gierkę i nie zapłacimy 120+ za takiego grajka
3
Już jeden taki Niemiec wmawiał Nam, że nie stać Nas na kilkudziesięciomilionowy transfer
1
Nowa kolekcja @Popitek12 dostępna już na www.60.pl
https://zapodaj.net/images/3837cd348c896.jpg
4
Dawać tego Ronaldo zamiast Alvareza
XD
4
Teraz to już sobie mundial 2030 zaklepał xd
20
Teraz to już zaklepał sobie mundial 2030 xd
2
@Piotrek1993 przynajmniej skrobać nie trzeba
1
@kondibar To nie Felix
5
Fakty są jednoznaczne - przy interesach z tym klubikiem zawsze jesteśmy przegrani
8
Zadyma z Alvarezem, a Cancelo niewykupiony
0
@Chudini123 przecież podpisał nowy kontrakt w styczniu
2
0
@Marusek "Bo co, jeśli w Barcelonie nie spełni oczekiwań, a tylko swoje marzenie?"
Gdyby każdy piłkarz miał takie rozkminy to mało który decydowałby się na transfer do nowej drużyny
0
@Marusek Nie byłoby żadnych transferów idąc tym tokiem myślenia
0
Banda neptuno XD
chyba banda wieśniako
1
@PaPo teraz już nie ma odwrotu, kwestia pinionszkuf
0
@VEBVC14 czekać na co?
1
@macio_944 jedyne co mogą dostać na wymianę to olej z wątroby rekina
3
Może trzeba podsłuchać kogo Atletico planuje na zastępstwo Alvareza, pewnie byłoby taniej i niemniej solidnie
0
@VegetaPolska oby, bo to abstrakcyjna kwota za takiego grajka