vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LAMC_10 Manchester City?
2
@LAMC_10 Latin Alternative Music Conference nie grało w Barcy :/
2
@LAMC_10 Vegeta ma Renate na zawołanie i okej
3
@LAMC_10 kogoś mi to przypomina, nie mogę skojarzyć kogo
0
Nie było w historii transferu z Atletico, który wypaliłby u Nas, czy z Alvarezem byłoby inaczej? hmm
0
@norbi77 Dembele kupiony na pałę żeby jakoś załatać dziurę po Neymarze, Cou to samo tylko za Iniestę, a Griezmann od początku był Nam potrzebny jak prostytutce majtki
22
Uwolnić się przede wszystkim od ter Stegena i Fatiego
1
Nie wiem co wymyślił Flick, ale Gordon jako rezerwowy za 80 baniek to dziwny temat, oby nie kroiło się nic z odejściem Raphinhi
5
Deco: gotuje
Tymczasem rekin i rash:
https://shorturl.at/LdF6P
2
@Arden Koniec końców i tak wracamy do punktu wyjścia czyli Alvareza, ale co mieliśmy Polaka na 9 to nasze
3
@Arden a powinien być już wtedy
0
@Arn3th https://adibud.pl/wp-content/uploads/2024/12/Walec-drogowy-Kolo-900x600.jpg
0
@Zoker Różnica w kwocie za nich to co najmniej 40 mln, czy warto tyle dopłacać? Nie wiem
0
Jak tam po transferze pięknego angola, odczucia są pozytywne? Panuje optymizm?
2
@Oster273727 Balde, Casado, Araujo, przy dobrej ofercie Kounde
0
@Messibestplayerintheworld 80 baniek za rezerwowego, na bogato
4
@macio_944 nie można, Cancelo trzeba wykupić
0
@Messibestplayerintheworld kto miałby grzać ławę?
0
Rapha, Rashford, Gordon, jeszcze niby napastnik, coś tu się nie klei
2
@La Pulgaa Ocenia się tu i teraz, 17 goli i 5 asyst w 46 meczach, ja tu nie widzę grajka na 80 baniek
0
@Nazio_87 nie ta strona boiska
0
@Cule1234 na uj komu defensywa xd
4
@Roobo Zordon xd
2
Gordon za 80
Mam udar
4
Rashford za 30 to jednak promocja przy tym Gordonie, transfer kompletnie z odbytu
0
Tak, Rashford Gordon jeszcze Alvarez za 150, kto biednemu zabroni bogato żyć
3
@BulaKG i skończy się jak zwykle z wielofunkcyjnymi zawodnikami, będzie grał kibel na obu pozycjach
0
Anthony Gordon is the answer xD
2
Nie uwierzę dopóki nie zobaczę, że są aż tak głupi
6
@majkiii a daj spokój, lepiej już Araujo grać w ataku