vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Mój series s po odpaleniu intro GTA VI
https://zapodaj.net/images/01bce0878d961.jpg
6
Cancelo był do wzięcia w 2017 za 20 baniek to kupili Semedo za taką samą kasę, dziś trzeba położyć tyle za 10 lat starszego gracza
9
@barteq to muszę Cię rozczarować
24
Gerrard Maldini na zasłużone wakacje
0
Komentarz usunięty
1
Chyba najlepszy moment żeby go spieniężyć, drugi tak mdły sezon zaniży jego wartość o połowę
4
Jeszcze pół miliarda na transfery i skończą na trzecim miejscu
3
@Roobo Kosztem getafe i espanyolu moglby wrócić ktokolwiek
2
@July_6_BcN po glacy
6
Milan, coś Ty zrobił
1
Już niech palą gumę z tym brazilem, gadka jakby typ ładował 50 goli w sezonie
0
Multiliga i wrażenie jakbym oglądał orlik w Sosnowcu
8
Chłop zawsze miał zajebiście słabą psychikę
0
@doc Połączenie Abde i Karima, bierzemy
8
@BorzyKrzys żal mi tych, którzy myślą, że to prawdziwy rap
0
@Votrox7 Zapomnijcie, że utd sprzeda go taniej, nawet w angielskiej lidze dostaliby za niego więcej niż 30 mln
1
Był już chorwacki, portugalski, turecki Messi to teraz czas na egipskiego Hochlanda XD
0
@gumaz z prądem
0
Komentarz usunięty
2
@beter2 9708 euro na minutę, najs
5
@QQL5 Doszło, ale jedno czy drugie?
6
@Romario87 mbappe dictador XD
0
Widzę Deco ostro wydzwania randomów, może i któregoś dnia do mnie się dodzwoni
25
ah shit, here we go again
0
@Azi ja jestem elektrykiem wysokich napięć, oszukali mnie, banda decydentów, a elektryka prąd nie tyka
0
Brak prądu w pracy i tak to można pracować
0
@Kgorecki2500 więcej wody można nalać jak nie wie się co to unia w Krewie
1
@barteq gdzieś mignęło mi 22-23.08
1
@MessiForeverTheBest nieubogaceni
0
@July_6_BcN z nadzieniem o smaku miłości