vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bogan Średnio gol lub asysta na mecz. 18 lat. Fluffy hair.
1
@RC28 Żadnych graczy po 30-tce z gigantycznym kontraktem
0
@Dankho94isback bo oni kradną cały czas, a my tylko raz
szkoda gadać
0
@Dankho94isback odważnie po Chelsea 2009
8
Albo pensja dostosowana do roli rezerwowego albo dziękujemy za wszystko i powodzenia gdzie indziej
4
@Karol145 mógłby zostać twarzą kanału zero
0
@FcPortoFan1999 Logika wskazuje ma winicjusza, bo kończy mu się kontrakt, ale z drugiej strony to panienka Pereza i jest młodszy, tak czy siak beka z somsiada
3
Niesamowite jak Perez odpalał Casillasa, Ramosa czy Ronaldo, a boi się ruszyć męczennika czy mbopiego, Perez demension?
1
@AmigoBlancos on był pierwszy
3
@AmigoBlancos Dajcie mu 30 baniek i kontrakt do 2050, prosimy xD
4
Problem z Rashfordem jest taki, że już teraz wygląda jakby mu się nie chciało, a jak dostanie kontrakt na parę lat to w ogóle może usiąść na dupie
2
I ja wtedy mu mówię: szczelaj Markus
0
Teraz znowu czekać do sierpnia na jakiekolwiek emocje związane z meczem Barcy, ehh
0
@LukaszFan Leo od dłuższego czasu operował już bliżej środka, można tylko pomarzyć
0
@Patriskos To już 3.0
24
Do dziś ładowałby po 30 goli w sezonie, ależ to był fuckup grubego
10
Wygryw sezonu - Steven Gerard Martin Aston na stoperze
Przegryw sezonu - Raphinha i kontuzja w meczu o niedogaszonego peta w kluczowym momencie sezonu
0
Teraz pomyśl, że Flick ma budżet na transfery jak taki Simeone
Chłop wybierałby podłogę każdym po drodze
0
Komentarz usunięty
2
Brzydki kapitan woła białasów do jak najszybszego zejścia do szatni, podsumowanie białasów w tym sezonie
0
Sam mecz będzie nie tyle ciekawy co komentarze po nim typu "płaczę" XD
1
Pytanie w radiu: dlaczego Polacy przestają pić wódkę?
Typ 1: to nie Polacy xD
Typ 2: Polacy są bardziej świadomi, to trucizna, lepiej wypić matche albo elektrolity
Typ 3: bo teraz to ścieki produkują, kiedyś po setce to już nogi miękkie
A Ty którą opcję wybierasz?
0
@Sulimo za darmo i ocet słodki xd
4
@Sulimo co zmusiło Cię do powrotu do tego gówna?
1
Remis w ciemno i kończymy ten średnio-rozczarowujący sezon
6
@Laminedependencia Nieważne co odwalają w szatni, najważniejsze żeby nie wyciekało XDD
15
Nie wiem czemu w ogóle podejmowany jest temat nowego kontraktu, gość jest przydatny w tym zespole jak inteligencja na bernabeu
4
@draxidox profil dla Ciebie
https://zapodaj.net/images/93a9e14f77fb3.png
2
@NeroTFP1 Forlan chyba też, ale to promil pomiędzy Suarezami, Valverdami czy Araujami
2
@Kubajnos345 Wszyscy urugwajce mają coś tam z kopułką, co nie @Araujo