0

@Bogan Średnio gol lub asysta na mecz. 18 lat. Fluffy hair.

1

@RC28 Żadnych graczy po 30-tce z gigantycznym kontraktem

0

@Dankho94isback bo oni kradną cały czas, a my tylko raz
szkoda gadać

0

@Dankho94isback odważnie po Chelsea 2009

8

Albo pensja dostosowana do roli rezerwowego albo dziękujemy za wszystko i powodzenia gdzie indziej

4

@Karol145 mógłby zostać twarzą kanału zero

0

@FcPortoFan1999 Logika wskazuje ma winicjusza, bo kończy mu się kontrakt, ale z drugiej strony to panienka Pereza i jest młodszy, tak czy siak beka z somsiada

3

Niesamowite jak Perez odpalał Casillasa, Ramosa czy Ronaldo, a boi się ruszyć męczennika czy mbopiego, Perez demension?

1

@AmigoBlancos on był pierwszy

3

@AmigoBlancos Dajcie mu 30 baniek i kontrakt do 2050, prosimy xD

4

Problem z Rashfordem jest taki, że już teraz wygląda jakby mu się nie chciało, a jak dostanie kontrakt na parę lat to w ogóle może usiąść na dupie

2

I ja wtedy mu mówię: szczelaj Markus

0

Teraz znowu czekać do sierpnia na jakiekolwiek emocje związane z meczem Barcy, ehh

0

@LukaszFan Leo od dłuższego czasu operował już bliżej środka, można tylko pomarzyć

0

@Patriskos To już 3.0

24

Do dziś ładowałby po 30 goli w sezonie, ależ to był fuckup grubego

10

Wygryw sezonu - Steven Gerard Martin Aston na stoperze
Przegryw sezonu - Raphinha i kontuzja w meczu o niedogaszonego peta w kluczowym momencie sezonu

0

Teraz pomyśl, że Flick ma budżet na transfery jak taki Simeone
Chłop wybierałby podłogę każdym po drodze

0

Komentarz usunięty

2

Brzydki kapitan woła białasów do jak najszybszego zejścia do szatni, podsumowanie białasów w tym sezonie

0

Sam mecz będzie nie tyle ciekawy co komentarze po nim typu "płaczę" XD

1

Pytanie w radiu: dlaczego Polacy przestają pić wódkę?
Typ 1: to nie Polacy xD
Typ 2: Polacy są bardziej świadomi, to trucizna, lepiej wypić matche albo elektrolity
Typ 3: bo teraz to ścieki produkują, kiedyś po setce to już nogi miękkie
A Ty którą opcję wybierasz?

0

@Sulimo za darmo i ocet słodki xd

4

@Sulimo co zmusiło Cię do powrotu do tego gówna?

1

Remis w ciemno i kończymy ten średnio-rozczarowujący sezon

6

@Laminedependencia Nieważne co odwalają w szatni, najważniejsze żeby nie wyciekało XDD

15

Nie wiem czemu w ogóle podejmowany jest temat nowego kontraktu, gość jest przydatny w tym zespole jak inteligencja na bernabeu

4

2

@NeroTFP1 Forlan chyba też, ale to promil pomiędzy Suarezami, Valverdami czy Araujami

2

@Kubajnos345 Wszyscy urugwajce mają coś tam z kopułką, co nie @Araujo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?