vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
hala deportivo alaves
1
@heniusss ale nie dla madryli, tam system działa w zależności od posmarowania
8
Myślę, że gość odnalazłby się w patostreamerce, a nawet w oktagonie z Jackiem, postacią znaną
4
@Geble puta madre, a nie puta madrid
4
@ProMILs Out jeszcze Balde i Grimaldo za Niego
2
@draxidox niedługo zamiast szyb dadzą tablety z kamerami, ha tfu
0
@Dari0G Właśnie na tym polega paradoks tego mema, drużyna, która podczas 4 spotkań przeciwko Barcy tak naprawdę zdominowała tylko jedno ograła Nas na dwóch frontach by w żałosny sposób dostać baty od Realu Sociedad i przegrać puchar xD
Jeśli ktoś ma tu ból dupy to wyłącznie Ty i to o stwierdzenie, że byliśmy pretendentami do tytułu, jak dla mnie to Barca co roku jest takim pretendentem, tym bardziej po zeszłorocznej wygranej w PK i półfinale LM, no ale jak widać są różne perspektywy
1
@Dari0G Twój argument jest przestrzelony, bo zafiksowałeś się na LM
4
@Dari0G Skąd taka frustracja odnośnie LM skoro mem równie dobrze pasuje do PK? Jakieś kompleksy? ;)
6
Cykl życia materacy xD
https://shorturl.at/siqZt
9
Materace w życiu go nie puszczą, a jeśli nawet to przepłacony byłby dwukrotnie
13
Chłopie Ty nie masz żadnych argumentów negocjacyjnych, pod formą, koniec kontraktu, 38 lat na karku i kosmiczny kontrakt. Jeśli ma zostać to tylko jako rezerwowy i z rezerwową pensją
0
@DonCarletto jak Ferran na lewym
1
@Adran360 Bobby żyje w tej Francji, wróci na garnuszek dyktatora i powącha ogony z Levante
0
Arsenal wypuści mistrza XDD
6
Te przegrywy zawsze napsują krwi żeby później wszystko przegrać xd
1
Coraz ciekawiej XD
1
@Frimpong Trzymaj za Isaka żeby odpalił w końcu, bo coś długi ma ten lont
17
Lepszy Sorloth w garści niż Alvarez na dachu
1
@kamilholik za darmo to i ocet słodki
5
@July_6_BcN Taki trochę Haaland z temu, ale lepiej mieć takiego u siebie niż przeciwko sobie co dobitnie udowodnił
3
@catalanian09 Z Cancelo taki obrońca, że hoho
0
@Filipem Jest też kilka plusów ujemnych
2
@Lanosss Lepszy Leao za 50 niż Rashford za 30
3
@gumaz Niezależna, wyzwolona XD
1
@Szklaner Zamówiłem orlen paczke przez vinted 04.04, przewidywana dostawa 25.04, komuna jak uj
0
Balde i Wirtz wyglądają komicznie w tym towarzystwie XD
3
Powinien pójść jeszcze do jakiegoś Juve czy Milanu, tam będzie mógł spokojnie czekać na piłkę w pole karne
1
@Frimpong Alexander Isak
0
Męczennik potrafi zadbać o top atmosferke