1

hala deportivo alaves

1

@heniusss ale nie dla madryli, tam system działa w zależności od posmarowania

8

Myślę, że gość odnalazłby się w patostreamerce, a nawet w oktagonie z Jackiem, postacią znaną

4

@Geble puta madre, a nie puta madrid

4

@ProMILs Out jeszcze Balde i Grimaldo za Niego

2

@draxidox niedługo zamiast szyb dadzą tablety z kamerami, ha tfu

0

@Dari0G Właśnie na tym polega paradoks tego mema, drużyna, która podczas 4 spotkań przeciwko Barcy tak naprawdę zdominowała tylko jedno ograła Nas na dwóch frontach by w żałosny sposób dostać baty od Realu Sociedad i przegrać puchar xD
Jeśli ktoś ma tu ból dupy to wyłącznie Ty i to o stwierdzenie, że byliśmy pretendentami do tytułu, jak dla mnie to Barca co roku jest takim pretendentem, tym bardziej po zeszłorocznej wygranej w PK i półfinale LM, no ale jak widać są różne perspektywy

1

@Dari0G Twój argument jest przestrzelony, bo zafiksowałeś się na LM

4

@Dari0G Skąd taka frustracja odnośnie LM skoro mem równie dobrze pasuje do PK? Jakieś kompleksy? ;)

6

Cykl życia materacy xD
https://shorturl.at/siqZt

9

Materace w życiu go nie puszczą, a jeśli nawet to przepłacony byłby dwukrotnie

13

Chłopie Ty nie masz żadnych argumentów negocjacyjnych, pod formą, koniec kontraktu, 38 lat na karku i kosmiczny kontrakt. Jeśli ma zostać to tylko jako rezerwowy i z rezerwową pensją

0

@DonCarletto jak Ferran na lewym

1

@Adran360 Bobby żyje w tej Francji, wróci na garnuszek dyktatora i powącha ogony z Levante

0

Arsenal wypuści mistrza XDD

6

Te przegrywy zawsze napsują krwi żeby później wszystko przegrać xd

1

Coraz ciekawiej XD

1

@Frimpong Trzymaj za Isaka żeby odpalił w końcu, bo coś długi ma ten lont

17

Lepszy Sorloth w garści niż Alvarez na dachu

1

@kamilholik za darmo to i ocet słodki

5

@July_6_BcN Taki trochę Haaland z temu, ale lepiej mieć takiego u siebie niż przeciwko sobie co dobitnie udowodnił

3

@catalanian09 Z Cancelo taki obrońca, że hoho

0

@Filipem Jest też kilka plusów ujemnych

2

@Lanosss Lepszy Leao za 50 niż Rashford za 30

3

@gumaz Niezależna, wyzwolona XD

1

@Szklaner Zamówiłem orlen paczke przez vinted 04.04, przewidywana dostawa 25.04, komuna jak uj

0

Balde i Wirtz wyglądają komicznie w tym towarzystwie XD

3

Powinien pójść jeszcze do jakiegoś Juve czy Milanu, tam będzie mógł spokojnie czekać na piłkę w pole karne

1

@Frimpong Alexander Isak

0

Męczennik potrafi zadbać o top atmosferke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?