4

Każdy ma swojego Araujo/Cubarsiego/Garcie w drużynie

4

Turecki meesi jak się sadzi xd

1

Neuer jest już al dente

9

Wylew, wolny widmo i kontra po faulu, czekamy na karniaczka

0

Absolute cinema

1

Jedyna perspektywa na poprawę humoru to żeby somsiad upad i sobie gupi ryj rozwalił i został z niczym na koniec sezonu

0

Ciekawe jakie argumenty przedstawi Herr Flick dla Roony'ego by został, chyba, że pocieszny Niemiec postawił już krzyż na Szwedzie

7

@ranger3120 Szybko zleci, może Barca ugra z raz LM

1

@Eklerek jprdl 10x7-7 2 sek roboty

4

Kto walczył ten walczył

0

@Kgorecki2500 My co rok mamy "łatwą drabinkę" xD
Fakt jest taki, że kolejny raz sami wypisujemy się z walki o LM

0

@Kubajnos345 to się możesz zdziwić, spodziewam się ostrych wałów

2

@Soetie Daj mu spokój, wystarczy, że ma sigma w nicku i to wszystko wyjaśnia

6

mały klubik z reżimowego miasta

0

@Szicek10 VAR tak skupił się na anulowaniu gola, że nie miał czasu na prześledzenie całej sytuacji

1

No dzień dobry.
Głupota, niewykorzystanie sytuacji, brak umiejętności zarządzania wynikiem. Kropka w kropkę powtórka z zeszłorocznego odpadnięcia z LM i Oni mówią, że wyciągną wnioski i poprawią się w przyszłym sezonie... Jakoś kurła nie sądzę.

1

@Tigermaus kto normalny czyta onet

0

Czuję się jak prostytutka po tym meczu, po prostu wydymany
Boli dupa, ale trzeba żyć dalej

0

@2026Canaletes czyli teraz nie ma ego w realu. ok XD

5

Swoją drogą 35 mln za Lookmana to kradzież materacy

4

Rashford przypieczętował swój powrót do UK, nawet zardzewiały Roony dał 200% więcej w dużo krótszym czasie

0

@esem91 Akurat w kluczowych kwestiach dał dupy po całości

0

Eric dziś uwalił mecz. Najpierw nie zablokował chociażby wślizgiem podania Llorente, później kretyński faul z czerwoną. Kounde nawet sprintem nie szedł kryć Lookmana, jak zwykle mając wynik obronie odcina prąd

1

@Gaucho to samo miałem napisać, jak zwykle podwójne standardy

1

Nie da się wygrać LM grając ciągle w 10 przez własną głupotę. Kiedy oni nauczą się, że lepiej stracić bramkę niż grać w 10?

0

Pedri wypoczęty po Espanyolu

0

Musso bramkarz top1, kisnę

0

Najgorszy scenariusz, teraz będą betonować całą połowę

0

Obleśna murarka w akcji

0

@Kazragore daj Boziu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?