vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Nie trawię wszystkich petroklubów, więc w finale z krwią w oczach, ale mimo wszystko za Arsenalem
25
Mimo wszystko za Arsenalem w finale
0
@Guillegavira Zwycięzca mundialu + najwięcej wygranych tytułów w klubie
2
@Gibbon_FCB Najpierw $ity, bo Pep, teraz pSg, bo Lucho, syndrom wyparcia i identyfikacji Barcy z lm xD
9
Paryskie tałatajstwo idzie po obronę lm, ale czasów doczekaliśmy
2
Radosny futbol bez obrony XD
0
No nie, jeszcze ten osteopata
6
@macio_944 zapomniał dodać brak szpaleru na Camp Nou
1
@NeroTFP1 Ronnie zaliczył najlepszy okres w historii PlayStation - PS2, PSP i PS3. Legenda
0
@michaleu https://shorturl.at/rOFIr
2
Dziś żegnamy szejkowy twór i finał to już według uznania
1
@cules100pro https://shorturl.at/uH0WO
XD
5
@norbi77 Myślę, że wystarczyłoby wykorzystywać swoje sytuacje i żaden klaun z gwizdkiem nie dałby rady tego przekręcić, no ale jest jak jest
21
@Encore pov: pamiętnik 13-latki
12
Atletico skompletowało już swój tryplet jak co sezon, myślę, że jeszcze 500 baniek na transfery i argentyński wizjoner zamelduje się w top 3 la ligi
A tak serio to żeby odpaść z tymi plackami w 2/3 pucharów to naprawdę trzeba być Barceloną
23
I to coś wykopało Nas z dwóch pucharów w tym sezonie, wstyd hańba kompromitacja xd
1
Simeone zrobił zmiany jakby kotleti prowadziło xd
0
Calafiori idealnie opisuje te dwie drużyny
2
@macio_944 Joselu xD
0
@ArcziArtt piękni są obaj
2
@Aequlibre już wzięliśmy z Yamalem w ćwierćfinale xD
9
@The Game 10 samo słowo madryt w nazwie klubu obrzydza
0
Liczę na finał Arsenal Bayern, a kto wygra to mi powiewa
3
@LAMC_10 Trzeci balon wyhodowała xD
3
Trafne spostrzeżenie JE Janusza
https://shorturl.at/zaROI
2
Jak będzie trzeba to zrobię 10x więcej
Ale mi się nie chce
4
Skacz real, skacz
ten wpier.ol Ci się należy
6
@Arden 100 i Araujo gratis xD
2
@4drian0 bez kitu, ostre tam tasowanie do społeczniaka
4
@Faro No, a na lewe skrzydło Sergiego Roberto