vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie, nie damy się nabrać
2
Penaltazo XD
2
@Pawel13sz Gol co 9.7 sek, do zrobienia
0
Aby do września
1
@Gibbon_FCB Spuchnie w drugiej połowie
0
@Kgorecki2500 i kukiz '15, który nigdy się nie sprzeda XD
1
@Raphinha11 świeży jesteś, na razie będziesz na odstawce
2
@FcPortoFan1999 na bank xD
0
@Arden a jaki budżet, chłop zrobił sobie piaskownicę
0
Quo vadis Robercik?
1
@Kgorecki2500 teraz niech bujają się sami z tym całym syfem
7
Z jednego szamba w drugie. Dziwne, że nie czekał na Liverpool
0
@escarabajo Niestety Barca zgasiła mu karierę
4
Smutno, ale jak pomyślę, że przeżyłem odejście Leo to od razu lżej
7
Jest taki wiatr co usta kobietom rozchyla
8
Newsy z miasta xd
0
@wakawaka ten co strzela na brzuch?
1
Wszystko przemija, jedyna niezmienna na tym świecie to brzuch Laporty
1
Beluso od Anki w żałobie
3
Z jednej strony szkoda, bo Polak rodak w barwach Barcy to duma, z drugiej to najlepsze wyjście dla obu stron. Powodzenia na nowym etapie. Gracias Robercik
0
Nie wiedziałem, że Bożena Bogdańska była matką Pitbulla
https://shorturl.at/DRnqg
0
@Herato Jeszcze Casillas
„Raúl jest zły, uważa, że Real to coś jego” oraz „To jeden z największych oszustów [Realu], drugim jest Casillas”
2
@lajcior trzeźwieje
0
@Hektor16 Klaunek
19
Przecież to wina dziennikarza, który przeprowadzał wywiad
0
@Eklerek a zrobi 10x więcej?
42
Niech dissują się wzajemnie i w przyszłym sezonie, tego Wam i sobie życzę
2
Kurła, madryle gonią, jak tak dalej pójdzie to w lipcu zgarną majstra
33
@AmigoBlancos To poważny człowiek, nie będzie grać o pietruszkę
3
Jak skończy się na Guirassym z Borussii to i tak będzie dobrze