0

Nie, nie damy się nabrać

2

Penaltazo XD

2

@Pawel13sz Gol co 9.7 sek, do zrobienia

0

Aby do września

1

@Gibbon_FCB Spuchnie w drugiej połowie

0

@Kgorecki2500 i kukiz '15, który nigdy się nie sprzeda XD

1

@Raphinha11 świeży jesteś, na razie będziesz na odstawce

2

@FcPortoFan1999 na bank xD

0

@Arden a jaki budżet, chłop zrobił sobie piaskownicę

0

Quo vadis Robercik?

1

@Kgorecki2500 teraz niech bujają się sami z tym całym syfem

7

Z jednego szamba w drugie. Dziwne, że nie czekał na Liverpool

0

@escarabajo Niestety Barca zgasiła mu karierę

4

Smutno, ale jak pomyślę, że przeżyłem odejście Leo to od razu lżej

7

Jest taki wiatr co usta kobietom rozchyla

8

Newsy z miasta xd

0

@wakawaka ten co strzela na brzuch?

1

Wszystko przemija, jedyna niezmienna na tym świecie to brzuch Laporty

1

Beluso od Anki w żałobie

3

Z jednej strony szkoda, bo Polak rodak w barwach Barcy to duma, z drugiej to najlepsze wyjście dla obu stron. Powodzenia na nowym etapie. Gracias Robercik

0

Nie wiedziałem, że Bożena Bogdańska była matką Pitbulla
https://shorturl.at/DRnqg

0

@Herato Jeszcze Casillas
„Raúl jest zły, uważa, że Real to coś jego” oraz „To jeden z największych oszustów [Realu], drugim jest Casillas”

2

@lajcior trzeźwieje

0

@Hektor16 Klaunek

19

Przecież to wina dziennikarza, który przeprowadzał wywiad

0

@Eklerek a zrobi 10x więcej?

42

Niech dissują się wzajemnie i w przyszłym sezonie, tego Wam i sobie życzę

2

Kurła, madryle gonią, jak tak dalej pójdzie to w lipcu zgarną majstra

33

@AmigoBlancos To poważny człowiek, nie będzie grać o pietruszkę

3

Jak skończy się na Guirassym z Borussii to i tak będzie dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?