0

Musso bramkarz top1, kisnę

0

Najgorszy scenariusz, teraz będą betonować całą połowę

0

Obleśna murarka w akcji

0

@Kazragore daj Boziu

3

Pamiętacie mecze z Milanem i p$g gdzie do przerwy prowadziliśmy 2:0?

Dziś nic takiego nie będzie miało miejsca, bo gramy na wyjeździe i nie mamy @D10S w składzie

1

@Andrzej_Majonez wygrana może nie dać awansu :(

0

@buglikos o nie, kiedyś tak się tym schlałem, że do dziś śni mi się ten kac

0

@dzefrej234 Negreira style

0

@Kgorecki2500 czyli będzie remis

7

@ACMaldini3 To chyba Setiena nie oglądałeś xD

2

@macio_944 ElJarek po zobaczeniu herbu Barcy pod spodem zrobiłby suszarkę z tego tortu

1

@BezglutenowyPedri Mecz w pucharze króla na ich terenie

1

@Katalonik97 Zaiste podziwiam optymizm, oby się spełniło

1

@Pawel13sz Eric Maldini

0

@Comentateiro chłop nie wyjdzie w podstawie

1

No dzień dobry.
Niby to tylko 0-2, ale po tym jak rozsmarowali Nas u siebie w PK to szanse oceniam na mocne 30%

3

Tego dalej bolą 3 przegrane finały LM

6

Czy wiertarka udarowa w postaci Yamala wystarczy by przebić jutro murdrid?

2

Niech nic nie dodaje, bo później zawsze gra kał

0

@Deviler przynajmniej na wczoraj, we wtorek może znów być niewidzialny

0

Co z Maldinim? Araujo na remontade? xD

0

@Chimera Wejdą w drugiej ratować wynik

0

Materace w dziurę, może chociaż ich Sevilla trochę przekopie przed wtorkiem

0

Yamal trochę przycebulił z tą cieszynką przed golem, ale z drugiej strony typ ma 18 lat, w jego wieku myśli się piłkami

1

Dla jednych trofeum to La Liga, dla drugich odpadnięcie Barcy we wtorek XD

1

Bagdadżi ma syndrom sztokholmski jeśli będzie chciał zostać na następny sezon

0

Czyli na materace Rashford Ferran Yamal

0

@Marcelinho99 przy pewnie 10 karnych mniej xd

2

@macio_944 race na materace

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?