vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Musso bramkarz top1, kisnę
0
Najgorszy scenariusz, teraz będą betonować całą połowę
0
Obleśna murarka w akcji
0
@Kazragore daj Boziu
3
Pamiętacie mecze z Milanem i p$g gdzie do przerwy prowadziliśmy 2:0?
Dziś nic takiego nie będzie miało miejsca, bo gramy na wyjeździe i nie mamy @D10S w składzie
1
@Andrzej_Majonez wygrana może nie dać awansu :(
0
@buglikos o nie, kiedyś tak się tym schlałem, że do dziś śni mi się ten kac
0
@dzefrej234 Negreira style
0
@Kgorecki2500 czyli będzie remis
2
@GeneralXavi Obie drużyny grają na takiej samej
https://cdn.allvoicelab.com/allvoice/prod/public/blog/2605766060703502124/20250609/9136e5a2-ab74-4f2e-91e8-8ad3ec479bc6.jpg
7
@ACMaldini3 To chyba Setiena nie oglądałeś xD
2
@macio_944 ElJarek po zobaczeniu herbu Barcy pod spodem zrobiłby suszarkę z tego tortu
1
@BezglutenowyPedri Mecz w pucharze króla na ich terenie
1
@Katalonik97 Zaiste podziwiam optymizm, oby się spełniło
1
@Pawel13sz Eric Maldini
0
@Comentateiro chłop nie wyjdzie w podstawie
1
No dzień dobry.
Niby to tylko 0-2, ale po tym jak rozsmarowali Nas u siebie w PK to szanse oceniam na mocne 30%
3
Tego dalej bolą 3 przegrane finały LM
6
Czy wiertarka udarowa w postaci Yamala wystarczy by przebić jutro murdrid?
2
Niech nic nie dodaje, bo później zawsze gra kał
0
@Deviler przynajmniej na wczoraj, we wtorek może znów być niewidzialny
0
Co z Maldinim? Araujo na remontade? xD
0
@Chimera Wejdą w drugiej ratować wynik
0
Materace w dziurę, może chociaż ich Sevilla trochę przekopie przed wtorkiem
0
Yamal trochę przycebulił z tą cieszynką przed golem, ale z drugiej strony typ ma 18 lat, w jego wieku myśli się piłkami
1
Dla jednych trofeum to La Liga, dla drugich odpadnięcie Barcy we wtorek XD
1
Bagdadżi ma syndrom sztokholmski jeśli będzie chciał zostać na następny sezon
0
Czyli na materace Rashford Ferran Yamal
0
@Marcelinho99 przy pewnie 10 karnych mniej xd
2
@macio_944 race na materace