1

Wykończenie top flop

2

Balde zmęczony, Yamal i Pedri wypoczęci

4

Funkcjonariusz Hernandez już rozdaje karteczki z dupeczki

0

@CurryTheGoat30 zajebiście wariacie

0

@FLYP bo są ciency

1

Nawet asspanyol wali otwierające passy za tę obronę

0

Flicku oszczędza Lewego i Ferrana na LM :v

0

Jak dawać odpoczywać to w drugiej połowie gdy wynik będzie już ustalony, pierwsza połowa top 11, w drugiej ławka

5

Arsenal solidna firma, zesra się prędzej czy później

0

@MessiForeverTheBest tak, a Balde na prawej

5

@NeroTFP1 na lepsze

3

@TR3YWAY mecz dziś

16

Obserwują od lat to czemu nie wzięli go jeszcze z River zamiast makreli

1

makrela z profilówki odpłynęła

0

@LeoFan10 weekendówka

0

@gumaz Siedziałem na polskim w ogólniaku, ktoś sprzedał news o samolocie i mieliśmy fajrant

3

Za stary jestem żeby łudzić się na remontade bez lewego skrzydła i napastnika

0

@Frimpong Myślisz geniusz, potem odpalasz kompilacje Leo i przewartościowujesz to pojęcie

3

@Adran360 wykończenie top1536

0

@michaleu Slot do maja, później potężny Chappi

4

@NeroTFP1 Pod wodzą potężnego ludwiczka

0

@tarantino10 Grał wczoraj i Sorloth ich tam wszystkich poprzestawiał jak dzieci

2

@Bilon87 Jak widać po meczu ligowym to jesteśmy w stanie strzelić 2 bramki na metropolitano, problemem jest bardziej to, że znowu coś stracimy

1

Jaką odpowiedzialność bierzesz, i tak nie ma kto za Ciebie grać

0

@Faro im dalej tym więcej hajsu

4

Bez kitu w rewanżu już lepiej dać na lewe skrzydło Cancelo, Rashford to aktualnie taki Dembele z orzeszkiem zamiast mózgu

3

Nie przegraliśmy przez nie podyktowanie karnego tylko znowu zbyt wysoką linię obrony i podręcznikowe podanie za plecy obrońców, dysponując takimi zawodnikami w obronie nie można tak ustawiać tej formacji, nie przy 0:0 w ćwierćfinale LM

0

@ViscaBARCA666 Akurat Pedri i Yamal to goście, którzy mogą zrobić coś z niczego, reszta gra zbyt schematycznie

0

@Pedri16Future 11/11 to inna gra, wystarczy 1/10 skuteczności więcej i może być różnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?