vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wykończenie top flop
2
Balde zmęczony, Yamal i Pedri wypoczęci
4
Funkcjonariusz Hernandez już rozdaje karteczki z dupeczki
0
@CurryTheGoat30 zajebiście wariacie
0
@FLYP bo są ciency
1
Nawet asspanyol wali otwierające passy za tę obronę
0
Flicku oszczędza Lewego i Ferrana na LM :v
0
Jak dawać odpoczywać to w drugiej połowie gdy wynik będzie już ustalony, pierwsza połowa top 11, w drugiej ławka
5
Arsenal solidna firma, zesra się prędzej czy później
0
@MessiForeverTheBest tak, a Balde na prawej
5
@NeroTFP1 na lepsze
3
@TR3YWAY mecz dziś
16
Obserwują od lat to czemu nie wzięli go jeszcze z River zamiast makreli
1
makrela z profilówki odpłynęła
0
@LeoFan10 weekendówka
0
@gumaz Siedziałem na polskim w ogólniaku, ktoś sprzedał news o samolocie i mieliśmy fajrant
3
@NeroTFP1 https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BZjk4ZDdjZGEtMzI4NS00MWNiLWFmYmUtM2Q3NWEzNjAwMzVhXkEyXkFqcGc@._V1_FMjpg_UX1000_.jpg
3
Za stary jestem żeby łudzić się na remontade bez lewego skrzydła i napastnika
0
@Frimpong Myślisz geniusz, potem odpalasz kompilacje Leo i przewartościowujesz to pojęcie
3
@Adran360 wykończenie top1536
0
@michaleu Slot do maja, później potężny Chappi
4
@NeroTFP1 Pod wodzą potężnego ludwiczka
0
@tarantino10 Grał wczoraj i Sorloth ich tam wszystkich poprzestawiał jak dzieci
2
@Bilon87 Jak widać po meczu ligowym to jesteśmy w stanie strzelić 2 bramki na metropolitano, problemem jest bardziej to, że znowu coś stracimy
1
Jaką odpowiedzialność bierzesz, i tak nie ma kto za Ciebie grać
0
@Faro im dalej tym więcej hajsu
4
Bez kitu w rewanżu już lepiej dać na lewe skrzydło Cancelo, Rashford to aktualnie taki Dembele z orzeszkiem zamiast mózgu
3
Nie przegraliśmy przez nie podyktowanie karnego tylko znowu zbyt wysoką linię obrony i podręcznikowe podanie za plecy obrońców, dysponując takimi zawodnikami w obronie nie można tak ustawiać tej formacji, nie przy 0:0 w ćwierćfinale LM
0
@ViscaBARCA666 Akurat Pedri i Yamal to goście, którzy mogą zrobić coś z niczego, reszta gra zbyt schematycznie
0
@Pedri16Future 11/11 to inna gra, wystarczy 1/10 skuteczności więcej i może być różnie