vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ze wzoru Hajto wychodzi mi, że wczoraj powinniśmy zdobyć 4,28 bramki
Niestety, zabrakło szczęścia
0
I cyk mundial bez ciśnienia i poczucia zażenowania
0
@ThePiterros Araujo vibes
2
@QQL5 ale to i tak byłyby 3 mecze xD
0
Mecz do wygrania, baty do przerwy, mam deja vu
0
@FCB_dimiC kto mu powie?
4
Za pierwszą wypłatę kupiłem Samsunga Galaxy S II, miażdżył wszystko w swoim czasie
5
@Deathwing112 Po formie zaprezentowanej z Albanią raczej nie będzie to zaskoczeniem
13
No dzień dobry
Kto rano wstaje temu dokucza niewyspanie
Pozdrawiam cieplutko z zachmurzonego Pomorza
0
@Kgorecki2500 tu też
https://shorturl.at/kBWgC
5
@Kessie i podryw na ziomka
https://shorturl.at/39Ghd
10
Przychodzi mekambe do lekarza, a tam Negreira i mu zbadał zdrowe kolano
Tak było, na szczęście arboleda wziął na siebie
1
@Janas11224 gość nie do końca ogarnia swoje obowiązki, o powrotach do obrony nie wspominając, w tym momencie Rapha jest nie do zastąpienia
0
Rapha wypadnie na 2 miechy to już w sumie jest po sezonie, o ile w lidze jest jakiś margines na błąd tak w LM jesteśmy w dupie bez Niego
3
@macio_944 nie ma kombajnu w mieście - nie ma gry. 0/10
3
Za dużo sytuacji, które szybko nużą nużą
Za dużo ruchów, które niczemu nie służą
Dużo za dużo akcji, które wszystko burzą
Tu które źle wróżą tak jak cisza przed burzą
7
real madryt jest ósmym grzechem głównym
2
@Kgorecki2500 welcome stranger
1
@RozowaPantera tylko skąd te 80 baniek?
1
@RozowaPantera Simeone musiałby upaść na twarz Winicjusza żeby na to pójść
5
@Encore Rdzenni francuzi
1
@Faro skończy się na przedłużeniu na 5 lat żeby rozłożyć pensję i nie oddać za darmo
0
@kanver_ nie jest tak medialny jak Ronaldinho czy Neymar, ale swoje zrobił i pomógł wrócić do topu. Leyenda
2
@yoli Bliźniacy Garcia też nie do ruszenia
2
@pt9 za mocny na żółtą, za słaby na czerwo, ale moim zdaniem dobra decyzja za sam zamiar
2
Tomuś Ćwiąki nie dałby czerwonej Valverde, okej
1
@PIWOSZ89 dla pewności nawet skończył 20 sek przed czasem
0
Arboleda chce wziąć na siebie
4
Lookmana zdjął xd
0
@LukaszFan to typy, którzy robią Betis 5-0 żeby 3 dni później z nimi przegrać, nieobliczalne towarzystwo