vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jak mówisz Biedroń, ja tam Ci wierzę
5
@BulaKG Teraz też się telepią - wąsy i loki jak popija matcha latte
0
Kampania Fonta przypomina kampanię Trzaskowskiego - tak samo torpedowana od wewnątrz
0
@Mazi Balde jeszcze
2
@BorzyKrzys jak ma być dobrze skoro pzpn jest rządzone przez pijaka, który nie ma pojęcia o tym co robi
21
Niech już wybiorą tego Laportę i kończmy cyrk
4
POV: nie masz argumentów
1
@capricornusjrk Myślę, że podkolorował, ale jest też tam sporo racji
0
Obecny poziom to równia pochyła więc coś w tym jest
0
Wątpię by chciał powtórzyć los Alonso
6
Jeśli czujesz się bezużyteczny to pomyśl o Ferranie we wczorajszym meczu
0
@tbas oby nie swojak
4
Ferran gol!!!
Nie no, nikt tego nie łyknie
1
Janusz mentality activated
20
Zdziwieni jakby złodziei pierwszy raz zobaczyli, tak będzie do końca sezonu i tylko flickwagen może zaorać nadzieje tego buractwa
0
Celta nie takich ogórków wyjaśniała
2
Nie kojarzę, ale RIP
0
@Azi Każdy chce by jego głos był decydujący, więc ludzie głosują drogą dedukcji
0
@clyde Pewnie smakuje lepiej niż brzmi, ale w moich stronach to egzotyka :P
15
Font ma takie same szanse jak Ferran w wyścigu o złotą piłkę
4
@clyde Jedyny składnik, który w tym lubię to ziemniaki xD
1
@1LY0 *lewiatanem
2
@Mario96w Idąc tym tropem powinni mówić SI po polsku
0
@TR3YWAY na okocim 0 to szkoda kasy, lepiej za to 2 rompery
10
Technologia aj ej zawitała do la ligi, zawsze bawi tak samo xD
1
@gumaz Czemu w opisie jest Jarosław Florczak, a pod zdjęciem Marian Szczucki?
0
@Kgorecki2500 A po szkole chodziliśmy robić kremówki koleżankom
3
@MiloszFCB1899 Nie odkaża się, trzeba łoić
2
@Frimpong ciężkie ko
1
@Pedri16Future Ciekawe czy będzie je nagrywał jak zacznie mówić xD