0

@axegrinder z to nie słowo tylko spółgłoska

0

@axegrinder to 3 słowa

3

Nagle jakiś Musso top1 golkiper, kisne

1

Zdejmij tego balde Herr Flick, daj Araujo a Maldini na lewą

0

Ferran w pierwszym skutecznie ochłodził entuzjazm, coś czuję, że może być Higuainem z 2014

10

Setka po każdym golu, trochę głupio będzie nie doczekać drugiej połowy, ale co zrobić. Trzeba ustalić sobie sztywne zasady

8

@AmigoBlancos yt premium nie wyłączy Ci reklam wmontowanych w film

1

Błagam, wyjdźmy Rashfordem na 9

13

@VegetaPolska arboleda wziął na siebie, to nie wina piłkarzy, pamiętaj mordo

0

7

Poniedziałek jednak nie taki zły

8

I co z tego jak mają 15 lig miszczuf?

4

Taki real chcemy oglądać

3

@VegetaPolska Cieszy Nas to bardzo

5

Arbeloa wziął czerwo Rudigera na siebie

2

Jutro defensywny napastnik Griezmann będzie miał co robić, bo Simeone wrzuci go do taktyki 8-1-1

0

@Aequlibre Wątpię, że będzie do zera, bardziej stawiam 3-1

0

Wygramy, ale odpadniemy zgodnie z Naszym DNA w ostatnich latach xd

0

@RobiS Przeszedł korektę płci i teraz jest Winicjuszem

6

@Roobo Jest w polityce po to żeby jeść prince polo, proste

5

Gość jest rzadki i nie ma co się czarować, zostawiłbym Lewego na ławę za małą pensję i poszukał 9 za Ferrana

1

@Czyhrynski bez dmf xd

1

Kurła, kiedyś to 70 dałeś i miałeś Suareza, a teraz 200 za byle grajka, dajcie spokój kto to widział

6

Obaj na spalonych pozycjach, więc równie ja mógłbym wstawić zdjęcie podpisu spod Lewiatana xD

1

@sergio5 @Kessie opinia

1

@LAMC_10 Nie, to kara dla Nas wszystkich by utrzymywać takie ścierwo

2

Też widziałem filmy tego zwyrola, niepojęte, że takie g***o chodzi po tej Ziemi, a niektórym nie dane jest przeżyć choć chwili bez cierpienia. Tylko "oko za oko" może powstrzymywać takie odpady

0

Bedzieta mi portki prać DAS

1

@Zoker Drogi mają jak w Polsce

16

4 lata temu już wzięliśmy takiego jednego z City i rozkręca się do dziś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?