vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@axegrinder z to nie słowo tylko spółgłoska
0
@axegrinder to 3 słowa
3
Nagle jakiś Musso top1 golkiper, kisne
1
Zdejmij tego balde Herr Flick, daj Araujo a Maldini na lewą
0
Ferran w pierwszym skutecznie ochłodził entuzjazm, coś czuję, że może być Higuainem z 2014
10
Setka po każdym golu, trochę głupio będzie nie doczekać drugiej połowy, ale co zrobić. Trzeba ustalić sobie sztywne zasady
8
@AmigoBlancos yt premium nie wyłączy Ci reklam wmontowanych w film
1
Błagam, wyjdźmy Rashfordem na 9
13
@VegetaPolska arboleda wziął na siebie, to nie wina piłkarzy, pamiętaj mordo
0
Que fotazo
https://shorturl.at/bFXlm
7
Poniedziałek jednak nie taki zły
8
I co z tego jak mają 15 lig miszczuf?
4
Taki real chcemy oglądać
3
@VegetaPolska Cieszy Nas to bardzo
5
Arbeloa wziął czerwo Rudigera na siebie
2
Jutro defensywny napastnik Griezmann będzie miał co robić, bo Simeone wrzuci go do taktyki 8-1-1
0
@Aequlibre Wątpię, że będzie do zera, bardziej stawiam 3-1
0
Wygramy, ale odpadniemy zgodnie z Naszym DNA w ostatnich latach xd
0
@RobiS Przeszedł korektę płci i teraz jest Winicjuszem
6
@Roobo Jest w polityce po to żeby jeść prince polo, proste
5
Gość jest rzadki i nie ma co się czarować, zostawiłbym Lewego na ławę za małą pensję i poszukał 9 za Ferrana
1
@Czyhrynski bez dmf xd
1
Kurła, kiedyś to 70 dałeś i miałeś Suareza, a teraz 200 za byle grajka, dajcie spokój kto to widział
6
Obaj na spalonych pozycjach, więc równie ja mógłbym wstawić zdjęcie podpisu spod Lewiatana xD
1
@sergio5 @Kessie opinia
1
@LAMC_10 Nie, to kara dla Nas wszystkich by utrzymywać takie ścierwo
2
Też widziałem filmy tego zwyrola, niepojęte, że takie g***o chodzi po tej Ziemi, a niektórym nie dane jest przeżyć choć chwili bez cierpienia. Tylko "oko za oko" może powstrzymywać takie odpady
0
Bedzieta mi portki prać DAS
1
@Zoker Drogi mają jak w Polsce
16
4 lata temu już wzięliśmy takiego jednego z City i rozkręca się do dziś