vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Alvarez 2 bramki w ostatnich 17 spotkaniach to dziś strzeli
0
@Who_you_mam tysz
2
@cules100pro ciekawe czy przeprosił
1
@FCBparasiempre Każdy mecz bez Raphy to niewiadoma
2
@kocuur Jeden, bo mi żona wcisnęła
#jbćsystem
0
@Batys Przynajmniej świeci w ciemności
1
Nażrą się tych pączków jeden z drugim, a potem płacz w walentynki, że dwa ruchy i spocony
Nawet mi Was nie żal
0
Jedyny czujnik, którym kobiety operują perfekcyjnie?
Czujnik położenia wału xD
2
@Arden Idealne dla niespodziewanych, niechcianych gości i postać mogą kilka lat
1
@MichuZ44 jak cały Inter :v
8
@majkiii chyba kartonów
7
Floro coraz bardziej nie kontroluje sytuacji śmietany, pewnie jak i zwieraczy
1
@Azazel_Pazuzu Wolę upokorzenie Atletico, ale OK
1
No dzień dobry.
Klasyczek na dziś.
https://shorturl.at/RAsr6
1
@Starrk
23
@semafor po 6 rano już jest po setce
0
@Zbyszard Dacia>Stellantis
3
@Zbyszard Bentley > Dacia
0
Polska podróbka też czeka na golenie dziś, kiedyś ludzie nazwaliby go po imieniu, dziś jest celebrytą, najn
1
@michaleu wychowają jak swoje
0
Otwierasz oczy, a nad Tobą spocony Winicjusz
Czego ludzie nie zrobią dla pieniędzy, mój Boże
https://shorturl.at/fFN4P
0
@mkord tam była samoorka i bez Kśka
1
Ostatnio o chłopie słyszy się tylko dlatego, że próbował wszystkich smaków świata w hotelu, więc podziękowali
1
@Popitek12 atencion
13
@Jakchcesz Raj dla szefów złodziei nierobów oszustów
0
iOS 26 zainstalowano na tylko ok. 15% kompatybilnych urządzeń, niesamowita klapa nowego systemu od Apple. Sam nie zaktualizowałem swojego iPada, liquid glass wygląda beznadziejnie
5
@macio_944 Ciemna masa nie wie o co chodzi genialnemu umysłowi Stano. Klasyczek.
0
@krzakov Brak minut w decydującej fazie sezonu, gdyby chciał grać to poszedłby do drużyny, w której od startu miałby zapewnioną 11
0
Nie, Paryż to dla Ciebie najgorsze miejsce w tym momencie
2
@Peciak 90% bolciarzy czy uberowców jeździ hybrydowymi Corollami i każdy, z którym rozmawiałem chwali sobie to rozwiązanie, sam gdybym miał wybierać hybrydę to tylko Toyoty