0

Te foty to AI czy obrzucają się gównem, a potem pozują z uśmiechami?

0

@Herbert Przemo porobiony przy sobocie

8

Meesi z Turcji gasi światło

1

Co to za stek bzdur, Eto'o odszedł w 2009 roku i prezydentem był nadal Laporta

1

@gumaz miałbym, ale nie chciałem

1

@FcPortoFan1999 język factos

1

Wiecie czemu nie jestem milionerem i muszę pracować na szefa złodzieja nieroba?
Bo nie chciałem

4

Deco? Raczej Flick powinien mieć najważniejszy głos

4

@BlackJack66 Ferran Torres no a kto

0

@AmigoBlancos jak cała marca

1

@kamiVeB Jak on tak mówi to znaczy, że dobrze zrobił

11

@Roobo sondaż przeprowadzali pod domem Xaviego?

13

Ramadan wychodzi bokiem

1

@clyde widziałaś tego pokemona z gorących? żal.pl xDxDxD

2

@Jakchcesz ocenicie?
www.fotka.pl/slodkaaamaskotkaaa:DDD

3

Nie zagraliście źle, zagraliście tragicznie, a 0:3 owszem jest lepsze niż np takie 0:20

21

Chłop założył na siebie homonto i sam siebie orze xD

6

@LOPEZ16 Z Pepa to została już tylko nazwa. Niech zrobi sobie przerwę i przestanie rozmieniać się na drobne

5

Człowiek zawsze nabiera się na to City, a to takie łatwe pieniądze u buka

5

El filosofo wypalony jak fifka za winklem, może 300 baniek na transfery na poprawę humoru?

1

@VegetaPolska Machy w dół, a tam siur

1

Jedynie Doku cokolwiek tam gra, absolute cinema

1

Turecki Messi jak się poczuł, zaraz będzie kręcił afery jak brzydki

0

Brzydki myss penalty

1

Haaland mecz imienia Ferrana

3

Bokser robi City jak małolatę na imprezie

3

@Foton Przecież wygrał

3

Potężne City jak zawsze z madrylami xD

0

Tak jak mówisz Biedroń, ja tam Ci wierzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?