vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jamal wykończenie 36/100
1
@Czyhrynski p$g? ha tfu
0
@Rastafarnianin Eric jeszcze
1
No dzień dobry.
Trawa jest zielona, a real madryt kradnie
8
@MOLESTA gpt potwierdza
https://zapodaj.net/images/ae7df73eeeeaf.png
5
Pomyśleć, że gdyby nie Negreira to taki Ronaldinho czy Leo nie osmieszyliby nigdy Bernabeu, a dorobek Barcy w LM wynosiłby 1 puchar
Gracias senor Negreira
18
Po tym sezonie kwota będzie oscylować między wypożyczeniem, a 15 mln
2
Dostać 4 od takich ogórów
5
@th@les Może należy do grupy the szwagers
3
Z dnia na dzień pogarda do tego tworu jest coraz większa, jak to dobrze, że urodziłem się zdrowy
14
Zemsta za poprzedni mecz z Celtą, ale jakie 10 lat jak to było wczoraj...
1
@Sysia11 Będzie powtórka z Interu 2010 tylko teraz nie mamy Messiego ani Iniesty
1
Ale tak dostać od materacy? Dajcie spokój, kto to widział
0
@RobertNieLewandowski Myśl człowieku
"Dlaczego mielibyśmy nie myśleć, że możemy odwrócić losy rywalizacji?"
1
Może dlatego, że nie mamy obrony. a w szczególności jej lewej strony?
2
Wrócimy silniejsi i w rewanżu stracimy tylko 2 gole
5
Dziś to nawet Sorloth wyglądał na rasowego napadziora przy naszym flipie i flapie w ataku
10
Podziwiam optymizm co niektórych, przywoływanie mitycznego 6-1 z p$g, ale wtedy mieliśmy Leo, Inieste, Neymara, Suareza, a w dniu dzisiejszym gramy Ferranem i 39-letnim Lewandowskim. Gdyby jakimkolwiek cudem Atletico wypuściło awans z rąk mielibyśmy sensację większą niż rewanż z Paryżem
2
@Comentateiro Cóż za filozofia po fakcie, geniusz proszę państwa
0
@MateS Ferran czy Rashford wcieli się w Neymara?
2
Proszę, nie trujcie o zrobieniu wszystkiego co w Waszej mocy w rewanżu, bo gówno zrobicie z autobusem na 20 metrze. Game over
2
Musiałby wywalić z 3 materace żebyśmy grali jak równy z równym
3
Ale tak się nie bawimy Panie Negreira
5
Pamiętajmy, że to najmniej istotny puchar
XD
0
W takim tempie skończy się 9-0 xd
1
Szkoda, że nie kupiłem kartonu pączków ze spirytusem
4
Gwałt na Metropolitano staje się faktem
1
Trawa XD obie drużyny grają na takiej samej, bez jaj
1
Kibel zimnego moczu na głowy, a jaj na boisku brak
1
Albo jestem ślepy albo mieszają się te stroje