0

Jamal wykończenie 36/100

1

@Czyhrynski p$g? ha tfu

0

@Rastafarnianin Eric jeszcze

1

No dzień dobry.
Trawa jest zielona, a real madryt kradnie

8

5

Pomyśleć, że gdyby nie Negreira to taki Ronaldinho czy Leo nie osmieszyliby nigdy Bernabeu, a dorobek Barcy w LM wynosiłby 1 puchar
Gracias senor Negreira

18

Po tym sezonie kwota będzie oscylować między wypożyczeniem, a 15 mln

2

Dostać 4 od takich ogórów

5

@th@les Może należy do grupy the szwagers

3

Z dnia na dzień pogarda do tego tworu jest coraz większa, jak to dobrze, że urodziłem się zdrowy

14

Zemsta za poprzedni mecz z Celtą, ale jakie 10 lat jak to było wczoraj...

1

@Sysia11 Będzie powtórka z Interu 2010 tylko teraz nie mamy Messiego ani Iniesty

1

Ale tak dostać od materacy? Dajcie spokój, kto to widział

0

@RobertNieLewandowski Myśl człowieku
"Dlaczego mielibyśmy nie myśleć, że możemy odwrócić losy rywalizacji?"

1

Może dlatego, że nie mamy obrony. a w szczególności jej lewej strony?

2

Wrócimy silniejsi i w rewanżu stracimy tylko 2 gole

5

Dziś to nawet Sorloth wyglądał na rasowego napadziora przy naszym flipie i flapie w ataku

10

Podziwiam optymizm co niektórych, przywoływanie mitycznego 6-1 z p$g, ale wtedy mieliśmy Leo, Inieste, Neymara, Suareza, a w dniu dzisiejszym gramy Ferranem i 39-letnim Lewandowskim. Gdyby jakimkolwiek cudem Atletico wypuściło awans z rąk mielibyśmy sensację większą niż rewanż z Paryżem

2

@Comentateiro Cóż za filozofia po fakcie, geniusz proszę państwa

0

@MateS Ferran czy Rashford wcieli się w Neymara?

2

Proszę, nie trujcie o zrobieniu wszystkiego co w Waszej mocy w rewanżu, bo gówno zrobicie z autobusem na 20 metrze. Game over

2

Musiałby wywalić z 3 materace żebyśmy grali jak równy z równym

3

Ale tak się nie bawimy Panie Negreira

5

Pamiętajmy, że to najmniej istotny puchar
XD

0

W takim tempie skończy się 9-0 xd

1

Szkoda, że nie kupiłem kartonu pączków ze spirytusem

4

Gwałt na Metropolitano staje się faktem

1

Trawa XD obie drużyny grają na takiej samej, bez jaj

1

Kibel zimnego moczu na głowy, a jaj na boisku brak

1

Albo jestem ślepy albo mieszają się te stroje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?