0

@Roobo spokojnie, wejdzie w 79

2

Olmo technik xd

0

@Ptasior i 10 okazji więcej

3

Im więcej Stachurskiej tym mniej Lewego, niech siedzi na utkanej na tej baciacie

0

W końcu ktoś wygrywa główki w obronie, brawo urus

0

@Bartula nie trzymasz ciśnienia jak Cancelo

4

A real z kim gra? A nie, czekaj

0

Gerard Martin Langreo xD

6

@blakkudium Gareth Bale XD

14

@PIWOSZ89 ubogacony

0

Biedroń nie kompromituj się

3

To Alvarez do Barcy i okej

6

To jest ten mental co boi się 39 letniego Benzemy

2

@Chimera a no tak, nie poznałem

0

@MateS Casado co Ty robisz

7

Za gładko z nim poszło, pytanie po co ma wracać do Barcelony?

3

@draxidox To robi foty z blachami i wysyła do nich albo na policję, ten kraj ma już za dużo samozwańczych szeryfów

5

@draxidox Typ chce działać skutecznie to dzwoni po straż miejską i wrzucają blokady, a nie atencjonuje się z kamerką

0

@Gaucho Kowalcik po małpce ewidentnie

10

Rashford jest strasznie niestabilny, niby szybki, ma kopyto z dystansu, ale w grze kombinacyjnej i wykończenie taka średnia ligowa. Mimo wszystko za 30 baniek nie dostaniemy nikogo lepszego, na 9 też od biedy może zagrać

2

Z jednej strony to dobrze, że Nico do Nas nie trafił, ale z drugiej zajebiście

1

10

Karny w 100', mają rozmach s********y pchając ten obleśny twór klubopodobny

0

@kanver_ 31-34 vs 34-37 lat

1

W Garwolinie mają kibiców Elche xD

1

@ShawnC Mięśnie z kartonu, wielka szkoda

0

@Rastafarnianin to jak zjechał Cubarsi to jakaś abstrakcja, gość w zeszłym sezonie rozsyłał passy po 50m na czubek buta, a teraz obsrywa się przy każdej okazji

0

Patrząc na Cubarsiego człowiek zadaje sobie pytanie jak taki Araujo może być gorszy od Niego
A jednak

0

POV: dzień powszedni vs dzień meczowy
https://shorturl.at/vJR7z

1

@tomek8756 coś jak biali przed Benficą xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?