vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo spokojnie, wejdzie w 79
2
Olmo technik xd
0
@Ptasior i 10 okazji więcej
3
Im więcej Stachurskiej tym mniej Lewego, niech siedzi na utkanej na tej baciacie
0
W końcu ktoś wygrywa główki w obronie, brawo urus
0
@Bartula nie trzymasz ciśnienia jak Cancelo
4
A real z kim gra? A nie, czekaj
0
Gerard Martin Langreo xD
6
@blakkudium Gareth Bale XD
14
@PIWOSZ89 ubogacony
0
Biedroń nie kompromituj się
3
To Alvarez do Barcy i okej
6
To jest ten mental co boi się 39 letniego Benzemy
2
@Chimera a no tak, nie poznałem
0
@MateS Casado co Ty robisz
7
Za gładko z nim poszło, pytanie po co ma wracać do Barcelony?
3
@draxidox To robi foty z blachami i wysyła do nich albo na policję, ten kraj ma już za dużo samozwańczych szeryfów
5
@draxidox Typ chce działać skutecznie to dzwoni po straż miejską i wrzucają blokady, a nie atencjonuje się z kamerką
0
@Gaucho Kowalcik po małpce ewidentnie
10
Rashford jest strasznie niestabilny, niby szybki, ma kopyto z dystansu, ale w grze kombinacyjnej i wykończenie taka średnia ligowa. Mimo wszystko za 30 baniek nie dostaniemy nikogo lepszego, na 9 też od biedy może zagrać
2
Z jednej strony to dobrze, że Nico do Nas nie trafił, ale z drugiej zajebiście
1
True story bro
https://shorturl.at/kExsx
10
Karny w 100', mają rozmach s********y pchając ten obleśny twór klubopodobny
0
@kanver_ 31-34 vs 34-37 lat
1
W Garwolinie mają kibiców Elche xD
1
@ShawnC Mięśnie z kartonu, wielka szkoda
0
@Rastafarnianin to jak zjechał Cubarsi to jakaś abstrakcja, gość w zeszłym sezonie rozsyłał passy po 50m na czubek buta, a teraz obsrywa się przy każdej okazji
0
Patrząc na Cubarsiego człowiek zadaje sobie pytanie jak taki Araujo może być gorszy od Niego
A jednak
0
POV: dzień powszedni vs dzień meczowy
https://shorturl.at/vJR7z
1
@tomek8756 coś jak biali przed Benficą xD