vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@blakkudium i okej
2
@Swistus172 xddd
2
Ansu Faki z setką
6
@draxidox czerwony robi się większym zagrożeniem niż putler
1
@AmigoBlancos To Perez, który dał się rządzić instagramowiczom
2
Swoją drogą to całkiem ciekawe, że Perez kompromituje cały klub dla jednego nielotnego chłoptasia z faweli, chyba karta joker w postaci rasizmu robi swoje
1
A to nie miało jej być w 2024? XD
3
Raphinha reklamuje Renault xD
6
Nie jest poważna, więc wróci w marcu
0
@ShawnC Kounde na ŚO, Cancelo prawa, nie ma biedy
0
@Roobo Rudy ośmiesza się? Nowe od wczoraj
0
@ShawnC Erica, od biedy Bernala
0
@BorzyKrzys Deja vu jak co sezon
0
@ShawnC Casado za Pedriego? O Panie
5
@mmaciass Może i na fryzjera dla rekina starczy
3
Pomoc to nasza najlepiej obsadzona formacja, 6 baniek wpada do kasy i okej
Dro, widzimy się za 2 lata w meczu Alaves - Barca
12
Negreira nie posmarował obramowania bramek i dlatego odbijała się piłka. Można się rozejść
5
Ferran nadal nadaje się wyłącznie na zmiennika 38 letniego Lewego
1
@Mateonvious no szczególnie Cubarsim nie ma co się martwić, top mecz
1
Cubarsi nie może wychodzić aktualnie w pierwszej 11, gość jest tykającą bombą
1
U Wengera już byłoby 3:1 dla nas xd
0
@SinMistico a my z tyłu, a nie, czekaj
0
I to wszystko żeby przyjąć 3 przed przerwą?
3
@macio_944 już myślałem, że jakiś festyn w Stoke czy coś
1
@barteq W nagrodę przedłużmy go do 2137
7
Niesamowite, że Ter Stegen tyle lat prześlizgnął się na pozycji fałszywego bramkarza
1
@Roobo Ajax kiedyś lubił poklepać gałą, Xavi lubi wprowadzać młodych ze szkółki, to musiałoby wypalić
0
@robsons23 Mimo wszystko stosunek cena/jakość na przestrzeni ostatnich lat bez porównania
1
W 2022 roku Barca sprowadziła Ferrana Torresa i Roberta Lewandowskiego za łączną kwotę 100 mln euro. W tym samym roku Manchester City wydał 60 mln na Erlinga Haalanda.
Reszta niech pozostanie milczeniem
4
Balde z Rashfordem na lewej i już czuję ból oczu