5

Ronny, Ronney, Roney
Bamba nie zawodzi xD

25

Teraz to chyba tylko wejście Araujo może otworzyć ten mecz xD

2

#luźnebiciebasków

0

Aupa Athletic xd
Dziura bita

1

@Filipem szkoda go na ławie

2

Tak Nico, pociąg Ci odjechał raz na zawsze

0

Shark mentality

0

@NeroTFP1 Awantura o kasę, powinien prowadzić Ibisz

0

@Filipem Kopiujesz link do komentarza i wysyłasz gościowi w prywatnej, easy

0

@Filipem Po co Ci screen jak masz historię edycji komentarza?

3

@kubilka Zmiana na ten mecz, bo Espanyol ma niebieskie spodnie w domowych strojach

1

@barcanawieki Xavi taki poszkodowany tylko do tej pory nikt się na niego nie nabrał i siedzi na bezrobociu

0

@Zelazny_Mike genius

8

@draxidox hamowanie silnikiem w manualu jest skuteczniejsze

1

i cyk, Ter Stegen 2028 pierwszym transferem w tym oknie

2

@marcin62 shark mentality

15

@gumaz wiara albo onlyfans

15

On płacze i bez Mourinho

0

@regatta52 życzenie randoma jest dla mnie rozkazem

0

@mekston a co pokazał z Espanyolem, a co się naszczekał to jego

0

Balde i Yamal to takie dwie pacynki drużyny, kozacy w socialach, a na boisku gruz

1

@GeneralXavi raczej oliwki i feta

4

@Lanosss Myślę, że w wakacje poleci na wakacje

4

Cancelo to powinien być pierwszym wyborem zamiast wynalazków typu Semedo, Emerson czy Dest, ale może drugie podejście będzie lepsze

4

Niedługo Felixa wyciągną

4

Bienvenido Żau Kanselu

5

@Roobo Z Wielkiej Brytanii została wielka kolonia

21

Lepszy Cancelo w garści niż Arajano w Honolulu

2

@Pnog37 to nie koncert życzeń, ma za....dalać gdzie her Flick każe

2

@PatrykBarca To wypożyczenie zapewne za grosze, zero ryzyka, a nóż odpali u Hansiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?