vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@marcin62 więcej dna w internecie promującego patologię, jak widzę tych wszystkich influencerów to mam ochotę kupić obrotówkę
24
ale jak Negreira zmusił Alonso do takiej trenerki to nadal nie mam pojęcia
5
@Roobo robimy nie gadamy
0
@AREK1234 nie wiem, bo mi działa
0
@TR3YWAY + przemoc i gw*łt, +25% do profitów
1
Ała, nie w szczepionkę
https://shorturl.at/na0MB
1
Florentino demencion
2
43-38=7
to nieźle
29
@626 dzięki, akurat miałem wymieniać mop
0
@Popitek12 za dużo by wymieniać
1
@LeszekFCB o nie, myślałem, że pałowanie golfów pod zakładem karnym mamy już za sobą
1
@tbas Nie bez powodu teraz większość to covery starszych kawałków, społeczeństwo upada pod każdym względem
4
@tbas Lata 90-10 to złoto historii
0
@beter2 Gyokeres, Isak
2
@ZwyklyCuler48 Haaland
26
Nie obrażę się jak real jutro nadrobi i będzie -6
0
W takich meczach ma się ochotę odpalić mikser i wiercić na wylot
0
Ferran albo wali z niczego albo zachowuje się jak upośledzony w polu karnym, nie ma nic pomiędzy
0
Rapha traci połowę skilla na tej pozycji, Rashford do bazy, a za niego Fermin
4
@blakkudium Ambitny mundialowiec, żodyn się nie spodziewoł
0
Te migające światła trochę odpust
0
@FcPortoFan1999 Żeby nie dostarczyli tak jak rok temu
0
@MirusAmisz Osasuna ogóry, to dobre
0
@fart Czyli kto?
0
Który z białasów po przegranym meczu wypalił, że następna drużyna zapłaci rachunek, a i tak dostali na łeb? Carvajal, Vazquez czy inny placek?
3
@europejczyk może dlatego, że jest starszy i gorszy
2
Szkoda, że Xabineta dopiero w niedzielę o 21, taki real chce się oglądać godzinami
0
Bardziej Lewy xD
1
@urbipl dla **** *** wystarczy
0
@Eklerek nie wywołuj wilka z lasu