4

@marcin62 więcej dna w internecie promującego patologię, jak widzę tych wszystkich influencerów to mam ochotę kupić obrotówkę

24

ale jak Negreira zmusił Alonso do takiej trenerki to nadal nie mam pojęcia

5

@Roobo robimy nie gadamy

0

@AREK1234 nie wiem, bo mi działa

0

@TR3YWAY + przemoc i gw*łt, +25% do profitów

1

Ała, nie w szczepionkę
https://shorturl.at/na0MB

1

Florentino demencion

2

43-38=7
to nieźle

29

@626 dzięki, akurat miałem wymieniać mop

0

@Popitek12 za dużo by wymieniać

1

@LeszekFCB o nie, myślałem, że pałowanie golfów pod zakładem karnym mamy już za sobą

1

@tbas Nie bez powodu teraz większość to covery starszych kawałków, społeczeństwo upada pod każdym względem

4

@tbas Lata 90-10 to złoto historii

0

@beter2 Gyokeres, Isak

2

@ZwyklyCuler48 Haaland

26

Nie obrażę się jak real jutro nadrobi i będzie -6

0

W takich meczach ma się ochotę odpalić mikser i wiercić na wylot

0

Ferran albo wali z niczego albo zachowuje się jak upośledzony w polu karnym, nie ma nic pomiędzy

0

Rapha traci połowę skilla na tej pozycji, Rashford do bazy, a za niego Fermin

4

@blakkudium Ambitny mundialowiec, żodyn się nie spodziewoł

0

Te migające światła trochę odpust

0

@FcPortoFan1999 Żeby nie dostarczyli tak jak rok temu

0

@MirusAmisz Osasuna ogóry, to dobre

0

@fart Czyli kto?

0

Który z białasów po przegranym meczu wypalił, że następna drużyna zapłaci rachunek, a i tak dostali na łeb? Carvajal, Vazquez czy inny placek?

3

@europejczyk może dlatego, że jest starszy i gorszy

2

Szkoda, że Xabineta dopiero w niedzielę o 21, taki real chce się oglądać godzinami

0

Bardziej Lewy xD

1

@urbipl dla **** *** wystarczy

0

@Eklerek nie wywołuj wilka z lasu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?