vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wyciągniemy wnioski, wrócimy silniejsi, u mnie panuje optymizm
1
Snajper tiburon i talizman Araujo, ile jeszcze razy muszą umoczyć mecz żeby wiadome było, że to typy co najwyżej na Levante
0
Jedziemy na tym samym wózku co Villarreal xD
1
Tiburon i Arajano gotują Barce w Londynie
0
@Batys ekwador manieczki na powrocie z auto tuning show Piła 2005
2
Nic tak nie cieszy jak niepowodzenia i sranie do własnego gniazda u sąsiada
2
@draxidox żniwo u @Luciano99
1
@Laminedependencia Potężny hindus nie zwalnia tempa
0
@LeoMessiiBarcaPepa cześć kolego, poratuj 100 do 10-tego
3
@regatta52 niech siedzi i mu się wiedzie
1
@turhiay na jedno i to samo wychodzi
0
Z tego co czytam to Elche gra, a real będzie strzelał. Klasyczek
3
Dziś odkryłem, że jednak zawsze gdzieś tak w głębi serca kibicowałem Elche
3
Madrycki Kaczyński w formie
1
@Lionel_Messi10 będzie tasowane znaczy prasowane
2
@Luciano99 Chłopie gdyby nie śnieg to jedyną oponą, którą mógłbyś wulkanizować to ta @jowita
1
@PaPo Otóż nie wszystkie papi
6
Miałem sen, piękny sen, a w tym śnie 30 ursusów c360 zaorało bernabeu i posadziło w to miejsce buraki
1
@Sysia11 To tak jak dać szansę na pracę z dziećmi dla pedofila, ale jej wybór
2
@Sysia11 Wyszalał się na boku i widać efekty
6
Szlachta nie pracuje, bo uczyła się w wyższej szkole robienia hałasu, elo
2
@Adran360 zawsze rozbraja mnie ta muzyczka po golach xd
3
Jechać z całym tym patologicznym środowiskiem robiącym wodę z mózgu małolatom
3
Do Choroszczy?
Do Choroszczy
Na kiedy?
Na już
0
@damian16161212 dno z dnem dla dna, tak to się kręci
3
@Roobo super, kto przejmowałby się kolejkami xd
24
Jedyne co gość ma do zaoferowania to jeżdżenie po Laporcie, w tym momencie gruby nie ma żadnej konkurencji
0
@gumaz zen primes XD
2
Gołt po zawieszeniu
https://zapodaj.net/images/a439c0fce3a44.png
0
@D10SLEO Z gumą nie ma żartów, być albo nie być