vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na ten moment to 4 miejsce od końca chyba
0
@spiderman1899 caprio dla elyty, lift jabłkowy
1
@mordini123 to zielony
3
Komentarz usunięty
5
@directedbyfcb Zerwał się nagle po papier i są skutki
0
@MYTO Mam jakieś pumy 1.5 roku i są ok
4
Ależ ten czas leci
https://zapodaj.net/images/e011ad113e894.jpg
2
Jakby to powiedział Stonoga: w ******* była ta magia, gość jest już bardziej influencerem niż piłkarzem
4
To, że Yamal jest odklejony widać już od dawna, fanbaza nie dopuszcza tej wiadomości, ale takie są fakty, Flick musi wziąć go za mordę i sprowadzić do gleby
3
ludzie, ha tfu na to
2
@wojopancer turniej w tekken, meczyk na łące, a później kąpiel w stawie
3
@FcPortoFan1999 107 min dłużej niż Ty
1
@AduŚ07 sadomasochistom tak
1
Przedłużyć Lewego i Christensena i dać im w pakiecie za Alvareza, ale to za dużo jak na tęgie głowy szwagrów
2
@gumaz wg sondażu trzasku był prezydentem 2h
5
Niezły ten Isak, taki przepłacony
0
@Lionel_Messi10 ten już pokorzystał z młodości i wrócił na kolanach do żony?
1
@Popitek12 gulasz angielski to jest to
16
Tak Marc, dla dobra wszystkich
2
@Konradowskyy aupa athletic xd
0
@draxidox czego spodziewać się po degeneracie
0
@Roobo Co tam prince polo trzaska, małpki zmniejszyli z 100 na 90ml
2
@Sysia11 Lewy + 90 i bienvenido
1
Kolosalna ilość błędów w pierwszej połowie, fajny wynik, ale jest co poprawiać
7
Sędziowie są tylko ludźmi, mogą popełniać błędy, szkoda, że zawsze na korzyść białasów
0
@CLS63AMG Alabama baby
6
@MadafakinGuy ale ten drugi robi też za wibrator
0
@HarveySpecter Ja nie, a o co chodzi
3
@Kgorecki2500 Zbyt piękne, ktoś na bank zesra się po drodze, stawiam na Borussie
15
No mają rację, to kretyński pomysł