vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wchodzi influencer
1
De Jong ciśnie na pełnym speedzie żeby zatrzymać się i dać do tyłu xd
11
Wyciskają jak żona Sławosza
12
Zasłona dymna, dzień przed większość ozdrowieje
0
No i Chappi z wizjonera stał się impotentem taktycznym, w sumie nie ma co się śmiać, bo i tu nie brak pacjentów z wadami mózgu
2
@tomek8756 pytanie kto oglądałby filmową biografię Bonmati
2
@Sysia11 Olmo miał opinię styropianowego i sprawdziło się niestety
2
@BulaKG a dziury w majtach?
3
Mam ból kiszki stolcowej jak pomyślę o Olmo za 60 zamiast Alvareza za 75
0
Jeśli już to 15-20 min w końcówce
0
@Popitek12 z biedą nie gadam
2
Opus magnum niedo***ania umysłowego lub postępującej demencji
6
Technologia IA wróciła do la liga xd
0
@TR3YWAY a ja na 6:30 pobranie krwi
4
Łysy parodysta pamięta tylko to co mu pasuje
0
Nowa Forza Horizon w Japonii, GTA 6, Resident Evil Requiem, będzie co robić w 2026
1
Kolejorz
https://zapodaj.net/images/6e81f69b15356.jpg
6
Leo Messi 2012: 113g+a / 69 meczów
Gwałt na tej dyscyplinie
0
Zasłużone 11 miejsce w niejakim plebiscycie, musi jeszcze poćwiczyć by przegonić takiego Palmera
2
a kto to dzisiaj gra meczyk
https://shorturl.at/DzMCd
2
@Bulbazaur17 pamiętam, byłem tym oknem
0
@Popitek12 mówię mu, że gdybym chciał bez frytek to powiedziałbym proszę bez frytek nie
0
Gdzie są hejterzy Dembele z 1 maja 2019 pytam si
3
@blakkudium Lucho taki trochę wujek z Wigilii co zrobił 0.7 przed opłatkiem xD
13
@Derean Beznadziejny okres klubu... To na jaki trafili Auba, Lewy czy Raphinha. Gość jest dzbanem po prostu
1
Szybciej spodziewałbym się mitycznej złotej gały dla Andre Gomesa niż Bombele, ale cóż, żyćko weryfikuje
0
Nie dziwne, że Yamalowi odbija jak ma takie towarzystwo wokół siebie
0
Chichot losu, że ktoś taki jak Bombele ma złotą gałę, a Lewy został z niej okradziony i to podwójnie
3
Jak Yamal nie wygra to tylko dlatego, że mu się nie chciało
0
@Danny Gaucho https://zapodaj.net/images/6e81f69b15356.jpg