vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PuszkinFan Kozak po fakcie
1
Ubić nietoperze zanim coś rozniosą jak 6 lat temu :v
1
@Arden Może właśnie dlatego
2
@mordini123 7 kolejek do końca i na 99% mistrz, spoko
0
@Czyhrynski Philips beardtrimmer series 3000
8
Chłop wygląda gorzej niż Fati w ostatnim czasie
3
Chappi już przypomniał sobie gwarę madrycką
0
@Czyhrynski mam jakiś philips od 0.5 do 10mm co pół mm
5
@Kessie w szoku, aż telefon zgubił
https://zapodaj.net/images/9f10b9ac7525f.jpg
0
@barcelonaLM Nawet 40 w zabudowanym walą
0
Bardghji powołany czy lecimy z Raphą na prawym?
3
@RosjaninBut "chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest"
0
@Eklerek flashscore zrobił mnie w uj
0
Alexis poza składem?
0
@lithotripter https://media.tenor.com/YhgRvbs3UTAAAAAe/special-dumb.png
0
@Czyhrynski Moi znajomi zrobili sobie tatuaże w miejscach intymnych... On "ciągnąć", a Ona "pchać" xD
Do dziś beka z nich
0
@D10SLEO
1
@gumaz ognisko po rakiecie?
2
@July_6_BcN Jedyne pocieszenie, bo choroby PSYchiczne są genetyczne
2
Psiecko no psiecko
https://zapodaj.net/images/0bf37f34123bd.jpg
3
@Eklerek nie ma I prawdopodobnie już nie będzie za naszej kadencji
0
@Pressinho "Przykładowo Face ID vs Czytnik Linii Papilarnych. Face ID zyskuje przewagę zimą, gdy nie potrzebujesz zdejmować rękawiczek by odblokować telefon"
Owszem musisz zdjąć rękawiczkę, by przesunąć w górę, samo odblokowanie twarzą nie przeniesie do ekranu głównego (no chyba, że masz rękawiczki obsługujące ekran)
8
Nie, nie wygra, francuski plebiscyt wygra francuski zawodnik
1
@Czyhrynski ilu sprzedałeś?
2
Gdyby ktoś rok temu powiedział, że Dembele wygra ZP to rzekłbym, że jest chory psychicznie. Dziwny jest ten świat
0
@lucca87 gdyby tylko nie był stworzony z kredy
8
@Starrk Będąc młodszym wypowiadał się bardziej dojrzale niż teraz, no cóż, trzeba mieć nadzieję, że nie odpłynie jak pewien brazylijec
2
@fart pierdolety, z których nic nie wyniknie, gaz do Francji dalej leci
2
@Encore jakie czasy taka 10
0
Mogłeś dziś być bilionerem, który dał zlecenie na putlera, ale mi się nie chciało