vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szczygiel06 Koreańskie metody
42
Kto mu powie, że nie będzie już żadnej rywalizacji ani wspólnych lat z trofeami?
2
@Arcybiskup właśnie dlatego odwołali odpowiedzialną za to osobę, ok
0
@paweldunajecfcb no wzioł i odszed
0
@VeB 1899 Po co on w ogóle był kupiony pytam si
0
Co jak co, ale Olmo to akurat nikogo nie dziwi
0
@Criss18Barca On to jest spalony w tym klubie
2
@Criss18Barca zaczynając od typa z Twojego awatara
1
@Kubsoleon Pena w bramce, reszta ok
2
Wieśniaki z Wilanowa nie mogli zrobić lepszej reklamy Dino xD
1
@HarveySpecter hahaha xD
1
@NeroTFP1 Praca w klasie specjalnej troski musi być wyczerpująca.
1
@NeroTFP1 Dziękuję Panie Psorze, mogę usiąść?
1
Biedny Mareczek, przecież on chce tylko dobra klubu i pokoju na świecie
2
@NeroTFP1 Łapcie zboczeńca zawodowego
0
@Criss18Barca zarejestrowanego w 2027
0
"Kolejny gol anulowany, bo Marian Huja dotknął ręką" xD
6
Osłabiamy naszą najgorszą formację z zeszłego sezonu, jeśli planem jest Martin na środku to nie mamy planu
8
Spokojnie, Gerard Martin będzie kontrolował linię spalonego swoimi radarami xD
1
@Matheu12 Wolałbym juz chyba odpalić Christensena, Inigo szef obrony
53
No nie wiem czy to dobry pomysł, duet Inigo - Cubarsi był kozacki w zeszłym sezonie. Poza tym Christensen zdrowiem nie grzeszy, a Araujo rozumem
1
@misterio Windows Phone zabił sklep z aplikacjami, a właściwie brak aplikacji na ten system. Platforma sama w sobie bardzo dobra, szybka płynna małe wymagania, śmigało to nawet na budżetowych lumiach 500
0
@damianex10 Mam praktycznie nową jakbyś nadal szukał :D
1
@Gall Neymar miał Leo i CR jako przeciwników, Yamal jak na razie gra sam w swojej lidze
0
@reakwon Do dziś mam Evo 3D, One, One M8 i 10, nadal grają genialnie na słuchawkach
0
@negreanu Szkoda. Nokia, Sony Ericsson, Siemens i HTC miały największe jaja jeśli chodzi o design
0
@Pawlak1992 Równie dobrze mógłby to być każdy z reprezentacji Portugalii
15
1. Dembele
2. Raphinha
3. Yamal
Tak to powinno wyglądać
0
@Gaucho Pewnie marzył o tym transferze od dziecka
1
@Jakchcesz Przychodzi dno do dna i rozmawiają na dennym poziomie