vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mmaciass każda z pakietem będzie działać, chyba, że router ma lock na jakąś tam sieć
0
@MichuZ44 ale, że umorzyli jego śledztwo? no kto to widział
4
-Lapcio, kup Nico Williamsa
-Mamy Nico Williamsa w domu
Nico Williams w domu:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRTyhazkCyuBcR0jCDwXQZyT6N8ss0eZltjww&s
2
Pożywka dla elfujarki
4
@Safrani Psychol zagrażał ludziom i interweniującym policjantom, więc oni za to bekną. Polska.
0
@Jonyx otóż nie, 2 bomby koreańskie
13
@Ku84fcb po drugim czteropaku
0
@Barca_Big_Moment jak widać
0
"Pamela Anderson i Liam Neeson są parą"
Iksde
4
@Kessie Yamal to hiszpański Seba Mila, wszystko jasne, czekamy aż upokorzy Niemców
0
@fenix1983 "Czasy się zmieniły" xD
5
@1LY0 Pamiętam, że był wybór między Nim, a Cancelo... Gracias bartomeu
2
@Kazragore Pewnie tak, ale kto by się tym przejmował xD
0
@fart Cisną ostatnie soki z GTA Online, tak to widzę
0
JE Donald Tusk poinformował, że do co najmniej 2027r kwota wolna od podatku nie zostanie podniesiona do 60 tys. zł. Co ciekawe była to obietnica wyborcza KO przed wyborami jak i Prezydenta elekta Karola Nawrockiego w wyborach prezydenckich.
1
@Ku84fcb pies pomylił odwagę z odważnikiem
5
@misterio Wystarczy przetransportować @jowita na drugą półkule
1
Kriszczianu Ronaldu dosz Szantusz Awejro
7
@Lanosss run you idiot xd
1
@FcPortoFan1999 Najazd Flickwagena na Koree
@July_6_BcN Słuchawki i udajemy, że pracujemy xD
5
Mecz jutro o 13, idealnie by zrobić sobie przerwę w kołchozie
1
Ach te rzetelne madryckie dziennikarstwo
1
@blakkudium Bournemouth okradło
7
@Frimpong Liverpoolski Halilović xD
0
Akurat dla Barcy to dobre info, bo jak będzie chciał walczyć o mundial to musi odejść w zimowym oknie i to nie za darmo najlepiej
0
@MOLESTA Zależy co ugraliby przy tworzeniu rządu, ale moim zdaniem też nie powinni pchać się w koalicję
0
@Chucky Fajne, wygodne i oszczędne auto, 1.6 to za mało na taką budę, szukaj 2.0 HDI
6
@MOLESTA Tyle, że to wygrani będą potrzebować Konfederacji, a nie na odwrót
5
@Kgorecki2500 guess the country level easy
2
@arsenallondyn0 Messi x6?