vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@betonito Nie mieli trenera, to tak jakby mieć Ferrari bez silnika
0
@Faro Hindus opuszcza
7
Yamal w 106 meczach strzelił tyle samo goli co Coutinho - 26
Różnica? 135 mln euro
3
@Pawlak1992 Główny powód to rozłożenie kontraktu na więcej lat co da więcej miejsca w ffp
2
Oh no, same shit again
0
@Danny Gaucho a ile lat po Bońku pojawił się Lewy? kto wie, czy za 20 lat nie wypłynie nowy światowy talent
9
@Marusek Przecież te gwarancje to śmiech na sali, putin przegrupuje szeregi, dozbroi armię i ruszy dalej niż na Ukraine
12
ale w następnym okienku to już będziemy w zasadzie 1:1, mówię Ci ziomek
4
Tak, bo Polska to wyłącznie Lewandowski, nie było niczego przed i nie będzie niczego po nim. Niezła odklejka
4
Trump z putinem dyskutowali o tym jak podzielą złoża między sobą, a śmieszna delegacja leci myśląc, że zbawi świat. Show must go on
0
#justiceforxiaopang
2
Jeśli płacą całą pensję to spoko
3
Chcielibyście Garcie i Rashforda w wyjściowym składzie na Mallorce?
Żałośni jesteście
Chcecie coś z avonu?
0
@Kgorecki2500 a jaki inny sens widzisz w niechcianym dziecku?
@JohnKennedy nie ma żadnej depresji, widziałem ten tt
7
@JohnKennedy grozisz mi?
0
@marcin62 Wystarczyło nie rozkładać się bez wcześniejszego myślenia
7
Jutro na otwarcie La Ligi potężny mecz Girona Rayo z 10 niezarejestrowanymi zawodnikami
0
Super, a gdyby Ter Stegen nie doznał kontuzji to dalej wstyd
5
Męczennik trzecim kapitanem śmietankowych XD
10
@Gaucho źródło: mówię Ci ziom
23
Ot duży piłkarz z małym mózgiem jakich wiele
2
Myślałem, że Dollarumma już po 30, a typ 26 lat dopiero :o
0
@Cule1234 temu wiecznie mało
11
Yamal miałby asyste, ale Rashford zdembelił
0
Źle mu podał xd
6
Nawet tablica ze składem z błędem xd
5
Na kogo? Na siebie xD
https://zapodaj.net/images/03047960900a3.jpg
3
To nie pokaz siły arabów tylko pokaz nieudolności Barcelony
8
Dej 400k, bo kryzys idzie
https://zapodaj.net/images/8b8a321604806.jpg
2
I po co mu to było? Spalony jest tak czy siak