vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@tbas Jest głupszy niż jego dziecko
2
@Kgorecki2500 Mam wrażenie, że oni wszyscy lecą w uj żeby osłabić Europę
7
Mbop nie mógł lepiej wyrównać rekordu Krysztianu niż z karnego
I jeszcze ta cieszynka XD
0
@wawrzyn1 do niebieskiej dojedzie
0
@Popitek12 szejk z kfc między dostawami glovo ok
0
@VegetaPolska Masz na myśli 25 zawodników pierwszego zespołu? Może trochę zejść
0
Komentarz usunięty
1
rmtv jutro: achilles zaatakował rodrygo, brudna liga negreiry
2
hala Sevilla chociaż też ośmieszyliście się z tym bojkotem Negreiry
18
@draxidox ale to banda odklejonych impotentów umysłowych
0
@MichuZ44 dużo lepsze niż latanie padem po wirtualnej klawiaturze
0
@Pedri16Future Trendy, virale, challenge, a w głowach przeciąg
1
@blakkudium Milan co Ty robisz
0
@Criss18Barca Adamczyk już mówił, że akcja będzie toczyć się w czasie rzeczywistym czyli po 10 latach i prezydenturze Kozioła
27
Messi strzelił ponad 50 bramek w sezonie, bo mu Negreira AI zamontował w korkach xD
2
@MichuZ44 Sergi Roberto na kapitanie i od razu wyniki top
0
Będzie na godzinówkę Lewego
1
@BorzyKrzys media wychowują zwierzęta w tych czasach
3
@Fizzy Womack bycie wieśniakiem to pasja?
0
Bolą mnie hemoroidy od oglądania tego spektaklu
0
Kamera jakby wujek Mietek orlika nagrywał
1
Ferminho aka Mudryk
1
Nie ma co spinać żylaki, niech Ter Stayen gra Gut i podbija swoją wartość na rynku, bo Joana nie wygryzie
1
@BORO_12 braveran zaczął działać
6
@kuz nie machnie, będzie stał i patrzył jak przyjmuje po krótkim
2
Negreira posmarował żeby Dżamal mógł dłużej się rozgrzewać, tak było
4
@BORO_12 fur deutschland
1
@th@les pewnie jest kibicem realu i przypomniał mu się negreira
1
@mrboom ziobro zawsze z małej, coś jak figo i real
1
@David_Martin praca poczeka by zobaczyć pięknego niemca w bramce